Rokas – mūsu vizītkarte
 

Rokas ir cilvēka spogulis, kurās ir atspoguļota visa viņa dzīve.” Jau Napoleons pirmais ir teicis “ Cilvēka seja ir spējīga maldināt, bet rokas nekad.”

Cilvēks domā, sapņo, kaļ plānus, bet, lai tas realizētos dzīvē, ir nepieciešamas rokas. Labā roka – izsaka cilvēka pozitīvo spēku, kas izpilda, dāvina un tiek vadīta no galvas smadzeņu kreisās puslodes. Kreisā roka – izsaka cilvēka jūtas, emocijas, mīlestību, jaunrades izpausmi un tiek vadīta no galvas smadzeņu labās puslodes. Ikviens savstarpējā saskarsmē, klausoties sarunu biedra vārdos, vēro arī viņa roku kustības - izplestus pirkstus ar smailiem nagiem vai dūrē savilktas plaukstas ar resniem pirkstiem, izteiksmīgi izteiktus žestus. Kādam ir spēcīga, labi attīstīta un smagnēja plauksta, turpretim citam — šaura, maza vai iegarena plauksta. Arī azarta spēlmanis pirms metiena saberzē rokās metamo kauliņu: viņš gatavojas laimēt, tāpat arī pārdevējas pie veikala vadītāja birojā, berzēdamas plaukstas sajūsminās par preču noietu vai veiksmīgi iesmērētu preci.

Īkšķa berzēšana pret pārējo pirkstu galiem vai pat rādītājpirkstu tiek izprasta kā naudu sagaidošs žests. Cilvēks, kurš berzē rādītājpirkstu un īkšķi, griežoties pie jums ar iepriekšēju nolūku : ” aizdod man desmit latus”, liks jums jau iepriekš aizdomāties par viņa patiesajiem mērķiem, tātad jūs jau iepriekš spējāt paredzēt, ko šis cilvēks no jums vēlas, kāds mērķis viņam ir bijis pie tikšanās reizes ar jums. Tās visas ir pazīmes, ko mēs uztveram vienā mirklī un, zinot rokzinību, spēsim ātrāk iztulkot apslēpto plaukstu valodu, jo plaukstas ārpusi mēs redzam katram cilvēkam. Tā mēs varam ātri gan mājās, gan darba vietā novērtēt sava sarunu biedra spējas un dotības, arī viņa vājās vietas un tā labāk viņu iepazīt.

Jau no vēsturiskiem laikiem mums ir zināms, ka atklātas plaukstas saistās ar patiesumu, godīgumu, atklātību un padevību. Ja kāds cilvēks sāk pilnīgi atklāties vai kļūst patiess, viņš atklāj otram cilvēkam savas plaukstas vai daļu no tām. Kad mazs bērns melo vai kaut ko cenšas noslēpt, viņa plaukstas ir paslēptas aiz muguras. Hiromantija kā veids, lai izzinātu par cilvēka personību un nākotni, balstās uz faktu, ka tūkstošiem nervu saista plaukstas ar smadzenēm, un, tā kā informācija pārvietojas abos virzienos, tad tieši atspoguļo personību, tās fizisko un emocionālo stāvokli.

Mūsdienās rokas izskatu mēdz analizēt ģenētiķi un psihiatri, nosakot diagnozi daudzām fiziskām un garīgām slimībām. Rokas ir enerģiju vadītājas un uzturētājas. Jo labāk ir attīstīta roka, pirksti, falangas, jo labāki ir cilvēka attīstības apstākļi. Hiromantija strādā galvenokārt ar fizisko pusi, astroloģija – fizioloģisko. Visuma un cilvēka sākotnes iezīmes ir neizbēgami analoģiskas ar Vispasaules harmoniju. Cilvēks ir Visuma atkārtojums, bet roka ir cilvēka atkārtojums. Tā ir antena, kas savieno mūs ar Kosmosu. No antenas kvalitātes ir atkarīga mūsu kontaktkvalitāte. Uz cilvēka organismu, saistībā ar viņa stāvokli uz Zemes, uz viņu netieši iedarbojas arī Kosmoss. Līdz ar to, kad Saules orbīta ir cieši saistīta ar planētām, tad arī šie faktori ir ciešā sasaistē ar savu iedarbību uz cilvēku. Tāpēc arī cilvēka rokai jānēsā planētu harmoniju iezīmes = Saules vīrišķais spēks, Marsa drosme, Venēras sievišķība, skaistums, valdzinājums un mīlestība, Merkūra kustīgums, ātrā reakcija, sapratne, kontaktēšanās, māka aktivizēt garīgās un prāta spējas utt.

Rokas un vārds cilvēku var pacelt slavas kalngalos, vai novest bezdibenī. Senāk roku uzskatīja par starpnieku starp cilvēku un debesīm, cilvēku un elli. Hiromans – maģisks, dziedinošs ar apslēpto zinātņu palīdzību. Hirognomija – mācība par roku formu. Hiromantija – mācība par līnijām un zīmēm rokās. Zvaigznes uz rokām.

Ķīniešu gudrība saka – Cilvēka dzīvības sakne atrodas pēdās, attīstība- kājās, koncentrācija – jostas-krustu rajonā, tās izpausme – roku pirkstos. Cilvēks, kurš pieskāries tēmai par “roku mācību”, pirmkārt cenšas izzināt pats sevi, tas ir pārliecināties par savām stiprām un vājām rakstura iezīmēm, kas liek darboties, tiekties uz veiksmi un atzīšanu.

Tikai iepazīstot pašam sevi, cilvēks ir spējīgs labot un pastiprināt savas rakstura labākās iezīmes, izvēlēties piemērotāko savu spēju attīstībā. Zinot sevi, cilvēks vienmēr centīsies uzlabot savas negatīvās tendences un netērēt lieki savus spēkus tajās jomās, uz kurām viņam nav slieksmes. “Rokzinība” mūs iemāca orientēties arī citu cilvēku raksturos, to īpašībās.

To vari iemācīties arī tu, ja tikai to ļoti vēlies. Piebiedrojies tiem, kas vēlas paplašināt savu zināšanu apvārsni – nenožēlosi. Hiromantijas kursi.

Kategorija: Cits | Pievienoja: laimiga (01.06.2012) | Autors: http://kosmo.sapnis.com
Skatījumu skaits: 2128 | Atslēgvārdi: rokas | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email *:
Visi smaili
Kods *: