Kā izdekorēt svētku galdu
 

Ziemassvētkos un Jaunā gada svinībās, mēs vēlamies kaut ko īpašu, skaistu, atmiņā paliekošu. Vienmēr pastāv divas iespējas vai šo dekorēšanu uzticēt kādam speciālistam vai pašam ķerties klāt.

Modes tendences galda dekorēšanai 2009. gada nogalei:


Šajā ziemā aktuāli ir audumi ar metālisku spīdumu. Sveču dekori paspilgtinās metāliskās faktūras audumus un dekorus. Plaši variējamas ir zelta un sudraba krāsas - no gaišiem līdz piesātinātiem toņiem. Dažādos apgaismojumos izmantotais materiāls iegūs jaunu atspulgu un noskaņu.

Melnais ir atgriezies! Nelieli akcenti modernajā melnajā vai pelēkajā krāsā uz baltā fona, radīs modes tendencēm atbilstošu noformējumu. Svinību galda noformējumā var variēt baltu, melnu un pelēku, izmantojot dažādas auduma faktūras, matētus audumus, audumus ar spīdumu, mežģīnes, tillu un tml.). Krēslu noformējumā var izmantot melnos un baltos krēslu pārvalkus, tam piemērojot baltu vai krāsainu (vienas krāsas) galdautu ar melniem, pelēkiem vai galdauta krāsai atbilstošiem galda akcentiem - galda celiņu, salvetēm, iekrāsotiem ziedu ūdeņiem, galda kartēm u.c., tas padarīs Jūsu galda klājumu modernu un neparastu.
Piesātinātas krāsas: sarkanā, bordosarkanā, violetā - mūžsenā klasika mūsdienīgā izpratnē. Piesātinātie toņi lieliski iederēsies Ziemassvētku svinību noformējumam, kas neatstās vienaldzīgus arī tos, kas paši šos krāsu salikumus neizvēlas. Īpaši drosmīgi izskatīsies sarkani vai violeti akcenti ar citām šīs sezonas krāsām - melnu un pelēku.
Nemainīgi klasiskais baltais Ziemassvētku noformējumā radīs ziemas atturīgo un grezno noskaņu. Dekorēšanai izmantojiet materiālus no dažādām faktūrām un materiāliem (matēts, caurspīdīgs, apsnidzis, pūkains, gluds un tml.) Balti galdauti, organzas virsgalauts, balti šķīvji, baltas auduma salvetes, pūkainā gredzenā, apsnigusi galda kompozīcija, degošas baltas sveces, katram viesim priekšā nolikta balta dāvaniņa, tas ir tikai neliels ieskats tam, kā varētu izskatīties svētku galds.

Kategorija: Dažādi svētki, tradīcijas | Pievienoja: laimiga (31.05.2012) | Autors: "Smalkais stils"
Skatījumu skaits: 1418 | Atslēgvārdi: Ziemassvētki, Jaunais gads | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email *:
Visi smaili
Kods *: