Enerģētiskie simboli
Iespējams, ka daudzi visai skeptiski vērtēs šo iedarbības veidu, jo kas tad nu ir tāds "nieka" simbols...Taču, tos zināmā secībā izvietojot un ar speciāliem paņēmieniem aktivizējot, ir iespējams atvērt cilvēka dvēseli, iekļūt tā enerģētiskajā laukā, iedarboties caur viņa enerģētiskajām čakrām. Visai izplatīti pēdējā laikā kļuvuši enerģētiskie simboli, kas atrodas uz plaukstas, jo sasveicinoties tie tiek it kā pavairoti, iesaistīts aizvien lielāks cilvēku skaits, faktiski notiek neapzināta zombēšana. Grāmatās, veikalos, dažādās biedrībās, enerģētiskajos kursos ir bezgala daudzi enerģētiskie simboli, bet cik gan ir to, kas iedomājas par to dažādo nozīmi, pielietošanu, izpausmēm. No enerģētiskā viedokļa jebkurš simbols ir zināmā veidā iekodēta enerģētiskā programma, ir kā tāds leduskalns ar savu redzamo un neredzamo daļu. Piemēram, viena simbola daļa ir radīta, lai atnestu jums veiksmi, panākumus, mīlestību, bet vai kāds tā rūpīgi ir padomājis, ko ar šiem ieguvumiem iznāks zaudēt? Te ir šis pavisam šķietami vienkāršais enerģijas nezūdamības likums - kaut ko vienu dodot, cits tiek atņemts.

Kāds varbūt iebildīs, ka šo noteikto simbolu vai arī lietu ir iegādājies pie pazīstama dziednieka, kas daudziem taču ir palīdzējis. Bet no kurienes tad viņš pats smeļas šo nebeidzamo enerģiju? Un vai varat būt pavisam drošs, ka simbolā, ko iegādājāties kā laimes un mīlestības nesēju, nav paslēpta iekodēta programma, ar kuras palīdzību no jums tiek ņemta veselības, labklājības enerģija? Tāpēc ar visai lielu varbūtību var teikt, ka vairumā gadījumu simboli ir kaitīgi, tie labu dara vien to izgudrotājam. Simbolus var izveidot ne vien cilvēki, bet arī augstāki tumšie kosmiskie spēki, tāpēc jau arī pārsvarā informācija par simboliem ir slepena.
Praksē ir apstiprinājies, ka aptuveni 80% no visiem simboliem, kas cilvēkam iedoti, ko viņš iegādājies, ir ar negatīvu enerģiju, tātad – "sliktie". Pamatā tie ir iegādāti par naudu pie dažādiem dziedniekiem, magiem, veikalos. Pārējie 20% tik tiešām spēj cilvēkam atnest laimi, veselību, mīlestību. Vienmēr tieši šos simbolus cilvēks ir ieguvis piedzimstot, kā mantojumu no iepriekšējām paaudzēm, kā arī visai savdabīgā veidā. Teiksim, kādā brīdī cilvēkam ir tik grūti, ir tāda bezizeja, ka atliek griezties pēc palīdzības pie Augstākiem Spēkiem, un atbilde parasti tiek sniegta simbola veidā.

Tagad nedaudz aplūkosim tos simbolus, kas ir neredzami un cilvēka enerģētiskajā laukā, viņa mājvietā tiek novietoti bez viņa zinas un piekrišanas. Tos parasti var ieraudzīt ar gaišredzību apveltītie, šie simboli visbiežāk atrodas sirds, trešās acs čakru vietās, arī uz plaukstām vai vēl kādā citā cilvēka ķermeņa apvidū, tāpat arī visai dažāda var būt tajos iekodētā programma.
Ir diezgan vienkāršs veids, ka atbrīvoties gan no enerģētiskajiem simboliem, gan no tajos iekodētās negatīvās programmas.

Neredzamais simbols ir jāpadara redzams, pamanāms, jo kaut vai daļēji izgaismots, tas zaudē ievērojamu daļu no savas ietekmes. Tikai, pirms mēģina to ieraudzīt, vispirms jānoskaidro, vai cilvēka enerģētiskajā laukā tik tiešām simbols ir.

Paņēmieni, kā atklāt enerģētiskos simbolus:


  • ja jums piemīt gaišredzība, tad iedomājieties, ka aiz cilvēka, kura enerģētiskajā laukā vēlas atklāt simbolus, ir novietots gaismas ķermenis, tas ir, cilvēku it kā "izgaismo", turklāt būtu vēlams, lai tā ir daudzkrāsaina, jo tad patiešām būs vislielākās iespējas enerģētisko simbolu ieraudzīt. Gaismu var iedomāties arī no sāniem;

  • ja gaišredzības spējas nav, var izmantot rāmīti, svārstu vai arī vērsties pie Augstākajiem Spēkiem. Metodes būtība ir uzdot pareizus un tiešus jautājumus, uz kuriem iespējams saņemt atbildi – "jā" vai "nē", turklāt atbildi saņemsiet vai nu domās, vai arī to parādīs rāmīša vai svārsta kustības. Svārsta kustība perpendikulāri virsmai ir "jā", bet paralēli – "nē". Analogi – rāmīša griešanās uz iekšu būs "jā", uz āru – "nē". Ja precīzi kustības virzienu noteikt neizdodas, tas norāda, ka jums atbilde nav jāzina, tā ir slēpta;

  • jautājumi, kādus varētu uzdot: vai cilvēka enerģētiskajā laukā ir ievietoti simboli? Vai ir l (2, 3...)? Vai ir trijstūra veida (kvadrāts, aplis, sešstūris, daudzstūris, neregulāras formas)? Ja ir divas pozitīvas atbildes, var būt, ka viena figūra ir iekšā otrā, jāuzdod papildus jautājumi: Vai aplis ir trijstūrī utml.? Vēl daži iespējamie papildjautājumi: Vai simbols ir plakans (telpisks)? Vai satur ciparus? Vai tie ir arābu (romiešu) cipari? Vai simbols ir skaitlis (jājautā no 0 – 9)? Vai satur l (vairākus) ciparus? Vai cipars (skaitlis) atrodas simbolā (ārpus tā)? Vai centrā (stūrī)? Vai augšējā labajā? Vai ir latīņu burti? Vai ir A....? Vai ir viens burts? Vai ir hieroglifi? Var noskaidrot arī, kuras čakras vai ķermeņa daļas apvidū simbols atrodas;

  • lielākas ticamības dēļ atbildes var pārbaudīt ar vairākām metodēm: ja iesākumā tika izmantots svārsts, pārbauda ar rāmīti utml.

    Paņēmieni, kā ietekmi neitralizēt:


  • ar visām iespējamām metodēm censties izgaismot enerģētisko simbolu vai tā daļu;

  • dzīvokļa enerģētiska aizsardzība un attīrīšana;

  • veikt universālo enerģētisko aizsardzību.
Kategorija: Padomi | Pievienoja: laimiga (24.05.2012) | Autors: www.saulesjosta.lv
Skatījumu skaits: 1738 | Komentāri: 1 | Atslēgvārdi: Enerģētiskie simboli | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 1
0
1  
15.01.2011
2. (viola)
Pārsteidzoši.... un mēs tik daudz, ko pērkam ar domu, ka mūs sargās un palīdzēs...

14.07.2010
1. Gunita Māliņa (Destiny)
Pie tādas lietas nebij piedomāts

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]