Taro burvība

Ieteikumi kā pavadīt 12 dienas pēc dzimšanas dienas
Bet ir vēl sīkāks viena cikla sadalījums. Tas vēsta: kā nodzīvosi pirmās 12 dienas pēc dzimšanas dienas, tā pavadīsi visu gadu – līdz nākamajai dzimšanas dienai. Proti, 1.diena atbilst pirmajam dzimšanas dienas mēnesim, 2.diena – otrajam, 3.diena – trešajam utt. Tas ir laiks, kad cilvēks pats kodē savu nākamo dzīves gadu – vienā dienā ieliktā enerģija atspoguļo visa mēneša notikumos. Kā šīs nozīmīgās dienas pavadīt? Ko tajās darīt, lai nākamais dzīves posms būtu tāds kādu to vēlamies?

1.diena jeb dzimšanas diena.
Vēlamies šo dienu veltīt sev – rūpēties par labsajūtu, pārdomāt nākamā gada ieceres. Netērējiet spēkus fiziskajām aktivitātēm – šajā dienā enerģijas vēl maz. Tāpēc – jāļauj, lai citi organizē svinības. Tikai tas varēs just patiesu svētku prieku.

2.diena.
Nu var tikties ar saviem partneriem, būt kopā ar tiem, kuri palīdz veidot un vairot vērtības – dažādās nozīmēs, gan materiālās, gan garīgās. Šajā dienā esot jādāvina maisiņš ar sīknaudu, lai ik reizi, kad maisiņu papurinātu, tajā skanētu monētas. Tas šajā mūža gadā palīdzēs naudai plūst maciņā kā pa reni.

3.diena.
Ieteicams parūpēties par savu labsajūtu. Apmeklēt skaistumkopšanas salonu vai frizētavu, iegādāties lietu, kas sagādā prieku. Šī ir sevis lutināšanas diena. Var apciemot radus, patērzēt ar kaimiņiem pie tējas vai kafijas tases.

4. diena.
Būtu laiks parūpēties par to, kas veido dzīves stabilitāti. Var prasīt algas pielikumu, darba apstākļu vai statusa uzlabojumus. Der apmeklēt ārstu, lai pārliecinātos, ka ar veselību viss kārtībā. Ieteicams apciemot vai vismaz sazvanīties ar vecākiem, pabūt ar tiem kopā un pārliecināties, kas ar viņiem viss kārtībā.

5. diena
. Piemērota radošajām izpausmēm. Labi, ja to pavada kopā ar bērniem un savu mīļoto – sarīko svētkus vai apmeklē kādu pasākumu.

6. diena.
Piemērots laiks veidot ilgstošas un uz savstarpēju cieņu balstītas attiecības. Tāpēc der padomāt ne tikai par sevi, bet arī par tuviniekiem. Ieteicams pārvērtēt, vai pārāk daudz laika nav veltīts darbam, tā kaitējot veselībai, vai no tā necieš tuvinieki.

7. diena
. Vietā būtu kāds izglītojošs pasākums vai tikšanās. Bet tikpat piemērota šī diena ir arī, lai pabūtu vienatnē un palasītu kādu grāmatu, noskatītos TV raidījumu, kas ļauj iepazīt pašiem sevi un paplašināt redzesloku.

8. diena
. Domāta tam, lai mācītos rast līdzsvaru starp savām vēlmēm un iespējām. Šī iemesla dēļ ir jāizprot, ka ir svarīgi, lai dzīvē valdītu līdzsvars starp materiālajām un garīgajām vērtībām.

9. diena
– lielās inventarizācijas diena, kad visu gribas salikt pa plauktiem, atbrīvoties no nevajadzīgā, liekā un novecojošā. Piemērots laiks, lai saprastu, kam tad dzīvē ir vērtība, ko gribam paturēt un ko nē. Laba diena, lai dotos tālākā ceļojumā vai sāktu mācīties kādos izglītojošos kursos.

10. diena
– labi risināsies jautājumi, kas saistīti ar profesionālo izaugsmi. Var arī sākt kādu jaunu un tālejošu projektu, kas saistās ar pašu mērķiem. Piemērots brīdis, lai tiktos ar svarīgām amatpersonām un tiem, kuri var palīdzēt realizēt nākotnes ieceres.

11. diena
– labi būt kopā ar draugiem. Var līgt viņu atbalstu, ja tas nepieciešams, vai vienkārši tikties ar tiem, ar kuriem saskan intereses. Šajā dienā cilvēks vairāk jūt ar sirdi, nevis prātu, tāpēc labi veicās sirdslietās. Jāuzticas savai sirdsbalsij, tā nepievils.

12.diena
– diena, kad gribas pabūt pašam ar sevi. Saprast un sadzirdēt sevi. Piemērots laiks, lai nodarbotos ar žēlsirdību, palīdzētu kādam, kam tas ir vajadzīgs. Ja kāds šajā dienā lūdz palīdzību, nevajag viņam atteikt. Ja nespēj palīdzēt, tad kaut vai nežēlot labu vārdu, gudru padomu, sirsnīgu smaidu un patiesu mīļumu.

Palūkojoties no šāda skatpunkta uz enerģijas sadalījumu pa mēnešiem, varam izprast, kāpēc cilvēks uzvedas tieši tā. Un padomāt, kāpēc iepriekš plānoto atvaļinājuma laiku var izmantot savādāk, nekā sākumā bija iecerēts. Ja cilvēks atpūtu plānoja sava cikla 3. mēnesī, tad ir tieksme sevi sakārtot, atpūsties un vairāk uzmanības pievērst pašam sev. Bet, kad pienāk atvaļinājums, izrādās, ka ir jau cikla 9. mēnesis, un gribas sākt lielo inventarizāciju savā dzīvē un lietās. Tā nu viss atvaļinājums var paiet, veicot lielākus un mazākus darbus, kuriem ar atpūtu un sevis sakārtošanu nav nekāda sakara. Būtībā jau viss ir ļoti vienkārši. Pati daba pasaka priekšā, kā būtu pareizi jāveido sava dzīve un jāplāno savs laiks, tikai mums ir jāiemācās lasīt šo lielo Dabas grāmatu.
Kategorija: Padomi | Pievienoja: laimiga (23.05.2012) | Autors: Žurnāls "Mistērija"
Skatījumu skaits: 3270 | Komentāri: 2 | Atslēgvārdi: dzimšanas diena | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 1
0
1  
Es dzimšanas dienā gribu izskatīties skisti, tāpēc noteikti pus diena paietu skaistumkopšanas salonā
( http://..... )vai vienkarši mājās skaistinoties... 10

Likās, ka šis punkts lieliski iederētos pie pirmā punkta, bet citādi - interesanti ieteikumi. 5
Atbilde: Linkus uz saviem saitiem ,bez saskaņošanas, neievietot!

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]