Taro burvība

Ko dāvināt, lai dāvana tiešām iepriecinātu?
Ir cilvēki, kuriem pietiek ar vienkāršu un simbolisku dāvanu, bet ir mums tuvie un mīļie, kuriem gribam uzdāvināt to pašu labāko. Gribam, lai dāvanas saņēmēja acīs iemirdzas prieks.

Īpašu dāvanu idejas „Stila parkam" pastāstīs māksliniece Ginta Barisa, kura ikdienā nodarbojas ar stikla apgleznošanu un dāvanu dizainu: „Manuprāt tās pašas īpašākās dāvanas, tomēr ir ar rokām darinātās. Varbūt, ne vienmēr tām ir jābūt paša rokām veidotām, bet tomēr tām ir jābūt darinātām no sirds un ar izdomu. Dāvanas saņēmējam ir jājūt, ka šī dāvana domāta tieši viņam". Ne vienmēr cilvēkiem ir laiks un pareizās prasmes izgatavot skaistu dāvanu savām rokām, bet mums Latvijā ir ļoti daudz prasmīgu meistaru, kas izgatavo visdažādākās lietas. Arī cenas ir samērā demokrātiskas tieši dēļ konkurences. Visbiežāk amatnieku darinājumus var iegādāties par cenu, kas atbilst ieguldītajam darbam un materiālam un tai nemaz netiek pieskaitīta mākslinieciskā vērtība. Tieši tas varētu būt iemesls kādēļ izvēlēties amatnieku darinājumus.

Laba dāvana vīrietim:

apgleznota kaklasaite ar Viņam raksturīgu tematiku
apgleznota viskija vai šampanieša pudele ar karikatūru
siltas vilnas zeķes ar Viņa iniciāļiem
lina spilvens ar nerātnu attēlu
sudraba rota ādas siksniņā ar aizsargājošām zīmēm
dvielis kurmja vai vāveres formā

Piemērota dāvana mammai vai māsai:

tamborēta rota
silti cimdiņi
apgleznota vīna glāze ar skaistiem ziediem
laimes kociņš atbilstošs horoskopam
apgleznots zīda lakats

Dāvana vecaimātei:

trauks ar eņģelīti un labiem vārdiem
koka dekors: latviešu aizsargājošā, mitoloģiskā zīme
griķu sēnalu spilvens pret sāpēm
koka galda piederumi

Noderīga dāvana bērnam:

koši, adīti zābaciņi vai zeķītes
spilventiņš ar laba miega vēlējumu
ar rokām darināta rotaļlieta
krūze ar iemīļoto multfilmu varoni

Tās, protams, nav visas idejas. Amatnieka veidotu dāvanu jūs varat pieskaņot saņēmēja interjeram, pārveidot atbilstoši viņa gaumei, uzrakstīt novēlējumu... Tikai vienmēr jāņem vērā, ka šo lietu izgatavošana aizņem laiku un vēlams pasūtīt vismaz nedēļu iepriekš.

Dāvanas varat atrast amatnieku interneta veikalā www.originali.lv, tāpat interesantas dāvanas var meklēt dažādos reklāmas portālos un privātajās amatnieku lapās meklējot „google" programmā. Ja izlemjat pasūtīt no kāda sludinājuma, pārliecinieties vai patiesā cena atbilst sludinājumā norādītajai un kādi cenai nāk klāt pasta izdevumi. Un atcerieties, ka drošāk ir iegādāties no meistara, kurš uzrāda savu telefona numuru un vārdu, lai neskaidrību gadījumā varētu ar viņu sazināties.

Tomēr visdrošāk ir iegādāties ar interneta veikala starpniecību, jo tad jūs varēsiet ātrāk saņemt atbildes uz jautājumiem un veikals nesīs lielāku atbildību par preces kvalitāti un laicīgu piegādi.

Interneta veikalā www.originali.lv var sastapt daudzu amatnieku darbus vienkopus un, ja jums ir kādas īpašas idejas vai vēlmes, tad varat tās uzrakstīt administratoriem un, visticamāk, tās varēs realizēt arī dzīvē.
Kategorija: Padomi | Pievienoja: laimiga (20.05.2012) | Autors: Sieviešu portāls
Skatījumu skaits: 1540 | Atslēgvārdi: dāvana | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]