Koncentrēšanās
 

Prasme koncentrēt prātu un uzmanību ir galvenie „iekšējā” cilvēka attīstības noteikumi. Gribam piedāvāt jūsu uzmanībai vienu apziņas koncentrēšanas metodiku uz iekšējo būtību. Metodika ņemta no Rozenkreiceru Ordeņa Imperatora Kristiāna Bernāra grāmatas „Lai notiek tā!”.

Jānorāda, ka rozenkreiceru mācībā praktiskiem vingrinājumiem pievērš lielu vērību. Skolnieki saņem daudz metodiku, kuras dod iespēju harmoniski attīstīt dažādas spējas. Taču šīs metodikas pasniedz tikai skolas robežās un tas, kas nonāk „ārpusē”, ir tikai maza daļiņa no tiem patiešām neizsakāmi vērtīgajiem dārgumiem, kuri glabājas mūsu arhīvos.…

Bet tagad aicinu apgūt psihiskās pašanalīzes pieredzi, tas ir, apziņas koncentrēšanu uz iekšējo būtību. Kosmiskās Rītausmas mērķis ir mūsu pacelšana līdz planetāram un universālam vibrāciju līmenim. Psihiskai pašnovērošanai mums jānoskaņojas unisonā ar mūsu fiziskā ķermeņa organiskiem un šūnu ritmiem, un rezultātā – ar psihiskā ķermeņa ritmiem. Tāpēc psihiskā pašanalīze atbilst ārstnieciskām metodēm un veicina atveseļošanās procesu. Lūk, viens no vingrinājumiem:

„Koncentrējieties uz sava ķermeņa iekšējo siltumu. Sajūtiet, cik patīkama ir ķermeņa visu iekšējo orgānu temperatūra, cik tā atjaunojoša, cik harmoniska. Tāpat kā saules Uguns dod Gaismu, Dzīvību un Mīlestību mūsu Zemei, sajūtiet, kā Uguns, kuru izstaro mūsu ķermenis, sasilda, dod dzīvības enerģiju un apvieno šūnas to funkcionēšanā ikkatrā mūsu orgānā. Koncentrējieties uz šo siltumu un ļaujiet tam pilnīgi pārņemt jūsu apziņu. Vārdu sakot, kļūstiet par šo siltumu un sasniedziet harmoniju ar savu paša enerģiju.

Tagad, kad visa jūsu būtība pārvērtusies par siltumu, koncentrējiet savu apziņu uz elpošanas ritmu. Sajūtiet šo ritmu un pievērsiet uzmanību tam, kā taktī notiek katra ieelpa pēc izelpas un katra izelpa pēc ieelpas. Tieši mūsu plaušās koncentrējas fiziskais un psihiskais dzīvības spēks, kurš atrodas Gaisā, kuru jūs elpojat. No plaušām šis dzīvības spēks ritmiski pieplūst visiem orgāniem un visām ķermeņa šūnām. Jūs paši kļūstat par šo dzīvības elpu un ļaujat sev nonākt visās savas būtības daļās, pakļaujoties savas elpas vienmērīgam un harmoniskam ritmam.

Tieši tāpat kā Uguns un Gaiss nes Jūsu ķermenim siltumu un dzīvības spēku, Ūdens to piepilda ar radīšanas enerģiju. Un jūsu ķermenī nav nevienas šūnas, kuras sastāvā nebūtu šīs substances. Tieši no ūdens parādījās visas dzīvās būtnes, ūdenī un pateicoties ūdenim rodas dzīvība un tā saglabājas. Sajūtiet ūdens klātbūtni sevī un iztēlojieties, ka jūsu ķermenis sastāv tikai no ūdens, no radoša un attīroša ūdens, kurā jūs izkūstat. Jūs esat ūdens, šis ūdens piepilda visu jūsu būtni un to pilnīgi attīra.

Bez Zemes elementiem, kurus mēs uzņemam ar pārtiku, mūsu ķermenim nebūtu struktūras. Katra šūna regulāri saņem noteiktu daudzumu šo elementu un tos pārstrādā enerģijā, kura nepieciešama mūsu organisma normālai funkcionēšanai. Mūsu šūnu dzīvības atslēgas vārds, bez šaubām, ir „enerģija”. Sajūtiet sevī šīs enerģijas pilnību, ieklausieties tās vibrācijās katrā ķermeņa šūnā. Šī šūnu enerģija sevī savieno Uguns karstumu, Gaisa spēku, Ūdens radīšanas spēku un Zemes elementus. Kļūstiet par šo enerģiju un sagādājiet visiem orgāniem un jūsu ķermeņa šūnām jūsu siltumu, dzīvības spēku, radīšanas spēku un drošību”.

Šāda harmonizācija ar Mikrokosma apziņu, Zemes, Ūdens, Gaisa un Uguns izpausmēm (stihiju), bezgalīgi mazā pasaulē, veicinās pašizziņu un ļaus nonākt harmonijā ar ķermeņa vibrāciju ritmiem, bet ar tā palīdzību - ar kosmiskiem ritmiem, kuri jūsos vibrē.Taču tas nenozīmē, ka Kosmiskajai dabai piemīt divējāds iedarbības un pretdarbības spēku raksturs. Neeksistē kosmiskā enerģija, kas darbojas jūsos un atsevišķi cita, kas darbojas ārpus jums.Ir tikai viena kosmiska substance, un šī vienotā un nedalāmā kosmiskā substance darbojas ar vienu un to pašu varenību, gudrību gan mūsos, gan ārpus mums. Divas harmonizācijas formas, kuras jums piedāvāju praktiskiem vingrinājumiem, ir tikai divas palīgmetodes, kā sasniegt Kosmisko Harmonizāciju.

Kategorija: Padomi | Pievienoja: laimiga (09.09.2012) | Autors: www.amorc.org.ru W
Skatījumu skaits: 1454 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]