Taro burvība

Labam ģērbšanās stilam ir nozīme
Šodiena ir svarīga. Šodiena ir vienīgā diena, kas tev pieder un kas pastāv realitātē. Vai tev nevajadzētu pret to izturēties kā pret kaut ko svarīgu? Vajadzētu gan. Tāpēc ģērbies tā, it kā tas būtu svarīgi.

Cilvēki, kuri ar dzīvi veiksmīgi tiek galā, ir apzinīgi. Viņi vienmēr ir lietas kursā par visu un tur roku uz dzīves pulsa. Viņi zina, ko dara un kurp dodas. Ka arī tu vēlies, lai tava dzīve būtu kas vairāk par nejaušu notikumu virteni, lai tā būtu stimulējošu izaicinājumu un patīkamu piedzīvojumu pilna, tad arī tev ir jābūt apzinīgam.

To var panākt, uztverot katru dienu kā svarīgu. Tu no rīta piecelies, ieej dušā, nomazgājies,saģērbies, ieveido matus, iztīri zobus. Un pamatā dari to tāpēc, lai labi izskatītos, labi justos un patīkami smaržotu. Tad tu apģērbies elegantās, skaistās un modernās drēbēs it kā dotos uz darba interviju, dzimšanas dienas ballīti vai randiņu. Ja katru dienu eleganti saģērbsies, it kā gaidītu svarīgu pasākumu, tad arī šī diena izvērtīsies nozīmīga.

Ja būsi eleganti saģērbusies, tad arī cilvēki pret tevi izturēsies citādi un arī tu pats izturēsies citādi pret šo ļaužu attieksmi. Tā ir augšupejoša spirāle.

Bet kā ģērbties brīvdienās - tad taču var atslābināties! Protams, bet tas nenozīmē, ka drīksti būt nevīžīgs.

Brīvdienās tu apciemo draugus un ģimeni, un arī viņi ir pelnījuši tevi redzēt saposušos un elegantu, šai dienai gatavojušos kā tiekoties ar svarīgiem cilvēkiem. Pat tavi draugi negrib tevi redzēt nevīžīgu, izpūrušu, nekārtīgu un nekoptu. Tavs ģērbšanās stils ir viens no sīkumiem, kas liecina par tevi kā par cilvēku. ja sagaidīsi katru dienu kā svarīgu notikumu, tad tā darīs brīnumus ar tavu pašapziņu, pašcieņu un pašpārliecinātību.

Pamēģini pati, un tu redzēsi, kas notiks. Ja tev tas nepalīdzēs un divu nedēļu laikā tu nesāksi justies kā cits cilvēks, tad atgriezies pie sava vecā ģērbšanās stila - ja, protams, tev šī īpašība vispār piemīt.

Ja šo lietu ievērosi, tad tev būs grūti jebkad ģērbties apzināti nevīžīgi un tu jutīsies lieliski un katru dienu sagaidīsi enerģiskāka, laimīgāka un možāka.
Kategorija: Padomi | Pievienoja: laimiga (20.05.2012) | Autors: Sieviešu portāls
Skatījumu skaits: 1298 | Atslēgvārdi: ģērbšanās stils | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]