Lūgšana katrai dienai.
 

Visaugstākais Kosmiskais Radītāj, mani Gaismas un Mīlestības skolotāji, mani mīļie Sargeņģeļi es pateicos jums par šo pieredzi, ko es apguvu duālismā uz šīs planētas.
Es atjaunoju visas saites ar Radītāju, es atjaunoju visas tīrās gaismas, mīlestības, dziedinošās un manas dievišķās būtības atjaunojošās enerģijas plūsmas starp mani un Radītāju. Es dziedinu savu fizisko ķermeni un atjaunoju visu enerģētisko centru darbību ar gaismu un mīlestību, Dzīvības Zieda struktūrā.
Es atjaunoju un dziedinu visus savus smalkos ķermeņus, dievišķos ķermeņus, savu dvēseli un visus dvēseles aspektus, savu augstāko dievišķo daļu un savu virsbūtību. Es piepildu visu savu daudzdimensiju būtību ar tīrās gaismas, mīlestības un dziedinošajām enerģijām. Es dziedinu savu apziņu, zemapziņu un virsapziņu, prātu un saprātu un visas attiecīgās matrices. Es atjaunoju ar visām tīrās gaismas un mīlestības enerģijām savu apziņas noskaņotāju, garu, gara kristālu, sirds dieva kambari, dzīvības altāri un kristālu, manu mīlestības pirmsākumu, manu dvēseli un mandalu tīrās gaismas un mīlestības režīmā un Dzīvības Zieda struktūrā.
Es piepildu ar gaismu, mīlestību un pilnību savu šīs dzīves scenāriju un matrici. Es atjaunoju visu stihiju garu klātbūtni un darbību manī, un atjaunoju visu savu būtību pozitīvā saskaņā ar dabu, planētu un kosmosu. Es atjaunoju un aktivizēju sevī bezgalīgā izplatījuma Kosmiskās pārticības un pārpilnības enerģijas plūsmas, es atjaunoju un aktivizēju savā daudzdimensiju būtībā Augstākā Kosmiskā Radītāja mīlestības pirmavota enerģiju, savu Dvēseles Dievišķo Dzirksti, Trīskāršo uguns liesmu, Dzīvības Zieda matricas un struktūras atjaunojošo enerģiju, Kristus apziņas un mīlestības zelta stara enerģiju un bezgalīgās dzīvības Svētā Grāla enerģiju.
Es atjaunoju visu Radītāja staru darbību, plūsmu un harmoniju manī, es atjaunoju Radītāja gribas un varenības staru, gudrības un vieduma staru, Dievišķās mīlestības staru, dziedniecības staru, Kristus apziņas zelta staru un visu pārējo staru plūsmu un harmoniju.
Es aktivizēju visas savas spējas un talantus, kas ir iekodētas manās šūnās, DNS struktūrās, un visā manā daudzdimensiju būtībā.
Viss labais kas notiek ar mani, lai vienmēr notiek arī maniem mīļajiem un tuvajiem un visai mūsu planētai. Man jau šobrīd ir 100% brīva griba, Radītāja varenība, viedums un mīlestība, fiziska un garīga veselība, materiāla labklājība un es jau šobrīd esmu pozitīvā saskarsmē ar saviem mīļajiem un tuvajiem, ar visu planētas redzamo un neredzamo daļu, ar eņģeļiem un stihiju gariem, ar planētu, kosmosu un Augstāko Kosmisko Radītāju.

Kategorija: Padomi | Pievienoja: laimiga (23.03.2013) | Autors: Andis Lapiņš W
Skatījumu skaits: 1928 | Reitings: 5.0/2
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]