Taro burvība

Maks, kurā patīk atrasties naudai
Nauda, pēc daudzu speciālistu domām, ir tā pati enerģija, bagātības enerģija, kuru var sev piesaistīt vai, pretēji, atstumt tā, ka viņa ilgi negribēs pie jums atgriezties. Kā iemācīties to vadīt? Te palīgā nāks vecā, labā maģija.

Vienkāršu noteikumu ievērošana naudas maka izvēlē un rībā ar šo svarīgo priekšmetu palīdzēs piesaistīt mūsu kabatās ievērojamus kapitālus. Pēc kāda laika, kā sāksiet tos ievērot, kāds var jums atdot vecu parādu vai šefs, visbeidzot, nolems paaugstināt jums algu. Saprotams, pastāv arī citi varianti – laimests loterijā, mantojums utt.

Pirmais solis – naudas maka izvēle

Tagad pārdošanā ir milzīgs daudzums dažādu formu un krāsu maki – smagnēji ādas, viegli no caurspīdīga polietilēna vai mīkstas zamšādas. Jebkurā gadījumā nevajadzētu iegādāties ļoti lētu maku. Tas pats par sevi iemieso nabadzības enerģiju, un lielām banknotēm gandrīz nav iespējams tajā nonākt.

Protams, nevajag iet uz dārgu veikalu supermoderna eksemplāra meklējumos – ja par maku jāatdod gandrīz visa alga, tas nekādā ziņā negarantē vienā mirklī ieguldījumu atgriešanu.
Naudas makam jābūt solīdam, stilīgam, tādam, kāds ir dzīvē turīgiem cilvēkiem. Tajā noteikti jābūt nodalījumiem sīknaudai un lielām banknotēm.
Daži cilvēki uzskata, ka naudas enerģijas piesaistīšanai var izmantot tikai ādas maku. Tie ir lieli maldi. Patiesībā, materiāls nav nemaz tik svarīgs, bet polietilēns naudas makam viennozīmīgi nav piemērots. Pat ja jums ļoti patīk mūsdienīgais stils, var piemeklēt oriģinālu maku no ādas vai zamša. Polietilēns neiemieso sevī nekādas materiālas enerģijas. Vēl jo vairāk, sava mākslīguma dēļ tas dabiskajai enerģijai aizšķērso pieeju, tāpēc vajadzētu iegādāties naudas maku no stabila materiāla.
Īpaša nozīme piemīt maka krāsai. Tam noteikti jābūt zemes vai metāla tonī. Pie tādām krāsām pieder brūnās, melnās, dzeltenās un zelta variācijas.

Kā lietot maku

Par naudas maka izvēli nedaudz esam tikuši skaidrībā, tagad ķersimies pie tā tiešās ekspluatācijas. Izsenis pastāv ticējums: ja makā atrodas pati mazākā monēta, tad tā var piesaistīt daudz ievērojamākas summas. Ticamībai sīknaudas iedalījumā var ielikt ķīniešu monētiņu (apaļa ar kvadrātveida atverumu centrā, tiek pārdotas suvenīru veikaliņos). Tā arī labi palīdz pret naudas trūkumu.
Vēl viens naudas talismana variants – ļoti reta banknote, piemēram, 2 ASV dolāri.
Pastāv arī tautā, gadsimtiem pārbaudīts ticējums: maciņā jāieliek mārrutka saknes gabaliņš. Šis augs ļoti lielos daudzumos pievelk materiālās enerģijas, ko mēs arī cenšamies panākt. Mārrutku nedrīkst iegādāties tirgū. Tas jāizaudzē pašam, jāizkaltē saulē un tikai pēc tam jāliek maciņā.
Materiālās enerģijas lielos daudzumos uzkrājas arī viršos. Šī krūmāja mazu zariņu arī vajadzētu turēt makā.

Neglabāt foto

Daudzos makos atrodas nelieli plastmasas lodziņi. Daži tajos ievieto savu bērnu, laulāto un mīļoto cilvēku fotogrāfijas. Pēc magu – profesionāļu domām, to nekādā gadījumā nedrīkst darīt. Dārgu cilvēku fotogrāfijas jau pašas par sevi ir ļoti spēcīgi enerģijas avoti, salīdzinājumā ar kuriem naudas spēks ir niecīgs uz mazs. No cilvēku attēliem nākošais spēks vienkārši „pārsit”naudas enerģijas plūsmu.
Dokumentus, fotogrāfijas un kredītkartes labāk glabāt kabatas portfelī, bet makā jāatrodas tikai naudai. Ja tā atradīsies sev viendabīgā vidē, nekas nespēs traucēt tai „vairoties”.
Kategorija: Padomi | Pievienoja: laimiga (20.05.2012) | Autors: Dzīves grāmata 2008
Skatījumu skaits: 7818 | Komentāri: 4 | Atslēgvārdi: Naudas maka izvēle | Reitings: 3.5/2
Komentāru kopskaits: 4
0
1  
15.01.2011
5. (viola)
Jau tad, kad maku iztīra no visiem čekiem un dokumentiem, paliek vieglāk ap sirdi... sakārtotības sajūta...

08.01.2011
4. kitija jandava (Chinga)
redzes ka bus,bet tagad jau makam vieglaks stravojums

28.11.2010
3. (edna)
Piekrītu Victory teiktamjam
Es turu makā savu mīļo cilvēku fotogrāfijas, jo tad man ir sajūta, ka viņi vienmēr ir ar mani. Es parasti Jaunajā gadā ielieku makā zivju zvīņas un naudiņas turas!! Vismaz sīknauda vienmēr makā ir.

05.01.2010
2. ābola (santaeglite)
Lasiju ka kredītkartes ari nedrīkst būt makā.jo nauda nevar sadzīvot ar plastmasas gabaliem.Tām vajadzīgs atsevišķs maks.(atkal izdevumi).joks

05.01.2010
1. Līvija Svarinska (Victory)
Tas ir jauki,ja tik viegli varētu sakārtot savas naudas lietas.Bet vai tad kredītkartes arī nav naudas ienesoš avots,manu prāt tas attiecas arī uz naudu un makā nēsājot kredītkarte nevarētu būt lieka.Vienīgais ir pareizi tā jāieliek makā.

0
2  
man ir sarkans maks. kā samācījos fen šui, ka tāds esot īstais, tā tikai tādus pērku. arī draudzenes samācīju. viena drīz vien, pēc jauna, sarkana maka iegādes, ziņoja, ka nauda sākusi turēties. es ticu, ka manai naudai patīk dzīvot sarkanā makā un tā tas arī ir :). galvenais, lai nav apdriskāts, lai makā ir kārtība.

0
3  
Arī man kolēģe ieteica sarkanu maku un nu tādu nopirku. Naudiņa mīl, ka to skaita, tāpēc arī iesaka norēķināties ar naudu nevis ar karti. Naudu izdodot vajag to ar acīm noglāstīt un teikt, esj naudiņ tautiņās un ātri nāc atpakaļ.

0
4  
3 Viss atkarīgs no tā vai dzīvojam un rīkojamies pareizi. Iespējams atbildes atradīsiet šeit: LINKS

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]