Planēta, kas der visiem.
 

Šodien, pirmkārt, vēlos apsveikt visas sievietes, pateikt milzīgu paldies visas cilvēces vārdā par to, ka Jūs ar savu mīlestības enerģiju uzturiet balansu uz šīs planētas un neļaujiet vardarbībai ņemt virsroku. Vēlos jums atgādināt Mahatmas Gandija teikto: „Pār visiem ļaunumiem par ko cilvēce ir atbildīga šajā pasaulē neviens nav tik degradējošs, šokējošs un brutāls, kā labākās cilvēces daļas – sieviešu dzimuma ļaunprātīga izmantošana un apspiešana” Un šobrīd es esmu gan ļoti aizkustināts, gan apbēdināts par jauno, visu pasauli aptverošo sieviešu kustību „Viena miljarda atdzimšana”, jeb netulkojot „One billion rising”. Aizkustināts – redzot šo vienotību, dzīvības dzirksti un mīlestības pirmsākuma atjaunojošo kustību, apbēdināts - ka nevis visa cilvēce bija lolojusi un sargājusi šo skaisto ziedu, bet tieši sievietēm pašām bija jāiznes šī mīlestība cauri degradācijai, vardarbībai un haosam, lai šobrīd pilnā balsī paziņotu par visvarenākā spēka visumā – mīlestības manifestāciju uz planētas Zeme.

Tā kā šobrīd visas nevardarbīgās kustības tiek visuma atbalstītas un svētītas tad arī rezultāts būs svētīts. Ja mēs atceramies kā aizsākās kustība „Okupē Volstrītu (occupy wall street) „ kas tika vērsta pret finanšu mahinācijām Volstrītā, un pārvērtās par visu pasauli aptverošu kustību pret baņķieru alkatību un finanšu tirāniju. Pat šobrīd, kamēr jūs lasāt šis rindiņas pasaules „Zelta Elites” varenība tiek grauta un likvidēta, kā cilvēces tālākai evolūcijai neharmoniska un lieka.

Visumā nav tāda spēka, kuram būtu vara pakļaut cilvēkus vai dvēseles pretrunā ar mūsu brīvo gribu, un ja šobrīd visi pasaules gaismas cilvēki ir pateikuši pietiek, un pieprasījuši brīva cilvēka un brīvas dvēseles statusu, tad notiks tikai tā un nekā savādāk, un tas jau notiek. Šis ilgi gaidītais un lolotais gaismas, mīlestības un patiesības vilnis ieskauj visu planētu, dziedinot un atjaunojot mūsu prātu, saprātu, apziņu, zemapziņu un virsapziņu, šis gaismas un mīlestības vilnis atbrīvo mūs no hipnozes un ilūziju plīvura, kas ļauj mums saskatīt patiesību, kā ar mums tika manipulēts, kā mēs tikām pakļauti un paverdzināti izmantojot visus iespējamos baiļu veidus un formas, bailes no nāves, bailes tikt nemīlētiem, bailes no nabadzības, bailes no atstumtības u.t.t.

Protams, ir jābūt garīgi ļoti stipriem lai pieņemtu patiesību tādu kā tā ir, jo šis hipnotiskais miegs mums radīja arī iluzoru komforta sajūtu. Ne visiem caur reliģiju dievu meklējošiem cilvēkiem šobrīd ir viegli pieņemt, ka Romas katoļu baznīca ir iluminātu templis, pedofilijas, korupcijas, un naudas atmazgāšanas perēklis, tāpēc daudzi mēģina nepieņemt patiesību, nepieņemt visu jauno, un mēģina ierušināties vēl dziļāk ilūzijā kā nobijies zvērs alā. Tas nekas, jo patiesībai ir laiks gaidīt, patiesība ir mūžīga, meli un ilūzija ir visu laiku jāuztur un jāspodrina lai to pirktu. Atcerieties, ka starp jums un Radītāju, jeb Dievu nekad nekādi ierobežojumi nav bijuši, vai jūs pieņemat Dievu ar sirdi ir tikai jūsu paša izvēle, visas reliģijas, baznīcas, brālības, okultisti, sektanti ir tikai prāta radītas ilūzijas. Un tāpēc arī ir tik daudz ciešanu, slimību, agresijas, ka mēs nedzīvojam ar sirdi un dvēseli, bet ar prātu, kurš ir manipulējams un grozāms, lai varētu mūs kontrolēt un paverdzināt. Ja mēs nedzīvojam saskaņā ar sirdi, tad mēs nedzīvojam saskaņā ar Dievu, saskaņā ar Visumu un saskaņā ar dabu, tāpēc arī ciešam, slimojam un baidāmies.

Šobrīd, kad ilūzijas un manipulācijas sistēmas un būtības mirst, mēs piedzīvojam vēl daudzus mēģinājumus radīt mūsos bailes un ciešanas, jo tieši šīs enerģijas uztur spēkā ilūzijas būtību, tāpēc šobrīd jums ir vismazākie ienākumi, vislielākie rēķini un vēl daudzas citas nejaucības, izturiet šo periodu, jo arī nakts ir vistumšākā pirms rītausmas, turiet savas sirdis un domas tīras un atvērtas mīlestībai cik vien jūs to spējat.

Tiem no jums, kuri gaidīja brīnumus no 21. Decembra enerģijām, es vējos pateikt, ka daudz kas patiešām ir noticis un turpina notikt uz mūsu planētas, ir sācies galaktiskais pavasaris, un tik jaudīgu atmošanos un plaukšanu nekas vairs nespēj apturēt vai ierobežot. Tie no jums, kuri šajā pārejā vēlējās tikt atbrīvoti no ciešanām un verdzības, arī šobrīd sāk saņemt šo brīvību, bet caur to gaismas cilvēku darbu, kuri no šīs pārejas gaidīja visuma palīdzību lai atjaunotu mīlestību un gaismu uz mūsu planētas. Tā šis brīvās gribas visums ir iekārtots, ka mēs saņemam visu, ko paši izvēlamies, un pievelkam to ko izstarojam, ar bailēm mēs pievelkam vēl vairāk bailes, ar ciešanām vēl lielākas ciešanas, bet ar mīlestību mēs transformējam ciešanas un dziedinām sevi un apkārtni, savus mīļos un tuvos un visu dieva radīto, tieši tik vienkārši darbojās mūsu visums. Ja jūs baidīsieties zaudēt darbu vai ienākumus, jūs, protams, tos arī zaudēsiet, bet ja jūs rītdienai sūtīsiet prieku un mīlestību, tad to arī saņemsiet.

Tie no jums, kuri gaida kontaktus ar citām civilizācijām no bezgalīgā kosmosa, kuri vēlās satikt savas kosmiskās ģimenes, arī tiem es vēlos pateikt, ka šis laiks ir pienācis, NLO vairs nav tikai sensācija Youtube, bet jau tīri ikdienišķa ziņa masu mēdijos. Tas gan nenozīmē, ka citas civilizācijas tikai tagad ir parādījušās ap mūsu planētu, mēs vienmēr tikām sargāti ar viņu tehnoloģiju palīdzību, savādāk mēs jau neskaitāmas reizes būtu iznīcinājuši, gan sevi, gan planētu kodolkaros, ķīmiskajos un radioaktīvajos piesārņojumos un jebkādā citā mūsu destruktīvā darbībā.

Tā kā šobrīd vairs nav ierobežojumu lai citas civilizācijas atklātu sevi un publiski pieteiktu savu klātbūtni, viņas aizvien biežāk ļauj sevi atklāt un parādās publiski, lai mūsu prāts pakāpeniski pierastu pie viņu klātbūtnes un lai cilvēce saprastu viņu draudzīgos nodomus un nesāktos haoss un panika. Tā kā masu mēdiji vēl joprojām ir baņķieru, politiķu, masonu un citu draņķu rokās, tad tas būs pēdējais informācijas avots, kas paziņos patiesību, lai saglabātu savu varu cik vien ilgi iespējams, tāpēc meklējiet patiesību, klusumā, dabā, sirdīs un vērojiet apkārtni un notikumus, jo tas ko jūs redzēsiet arī būs patiesība, tas, protams, nesaskanēs ar runājošām galvām televizorā, bet tas jūs vairs maz interesēs.

Mēs visi šeit uz Zemes esam kādas planētu sistēmas, galaktikas vai visumu pārstāvji, lai iegūtu šo pieredzi šajā duālisma eksperimentā, kurš gan šobrīd, pat pēc visuma mērogiem ir izgājis ārpus visām pieļautām robežām, un tieši tāpēc arī šobrīd ap mūsu planētu ir tik daudz gaismas kuģu no dažādām vietām kosmosā, lai palīdzētu mums pārtraukt šo eksperimentu un atjaunotu mūsu saikni ar radītāju un atjaunotu mūsu daudzdimensiju apziņu, apziņu, ka mēs esam radītāja daļas ar bezgalīgām spējām, prasmēm un talantiem. Esiet gatavi atkalredzēšanās priekam ar savām kosmiskām ģimenēm, meditējiet, atveriet sirdis un ļaujieties šīm pārmaiņām. Meditējiet un sūtiet lūgšanas lai šī planēta kļūst par gaismas un mīlestības planētu, par planētu, kur cilvēks ir vienotībā ar dabu, nevis postītājs, lai šī planēta ir labas mājas visiem augiem, dzīvniekiem un cilvēkiem.

Kategorija: Padomi | Pievienoja: laimiga (08.03.2013) | Autors: Andis Lapiņš W
Skatījumu skaits: 1505 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]