Taro burvība

Veselības salāti
Šobrīd pie mums, Latvijā, ir mitrs un drēgns, bez sala un sniega, tāpat arī apkārt visi biedējošie vīrusi, tāpēc jādomā, kā sevi aizsargāt. lai Ziemassvētki nebūtu jāpavada slimības gultā.

Tāpēc ir vērts Adventa laikā pagatavot spēcinošus un arī sātīgus salātus.

2 lielas sarkanā bietes, 200 g pupiņu, 200 g mīkstā siera, 3-4 ķiploka daiviņas, jogurta tīrkultūra, sāls.

Izmērcē pupiņas, novāra sālsūdenī un atdzesē. Var lietot arī konservētas pupiņas. Nesālītā ūdenī novāra sarkanās bietes ar visu mizu, nokāš un pārlej ar aukstu ūdeni. Pārlietās bietes ātāk atdzisīs, un tās būs vieglāk notīrīt.Nomizotas bietes un sieru sarīvē ar dārzeņu rupjo rīvi, sajauc ar pupiņām. Pievieno smalki sakapātus ķiplokusun sāli. Visu sajauc ar tīrkultūru.

Ar bietēm jūs saņemsiet minerālvielas( kāliju, nātriju, kalciju), šķiedrvielas un C vitamīnu.

Pupiņas jims piešķirs cinku, kāliju, kalciju, fosforu, magniju, dzelzi, sēru, olbaltumvielas, šķiedrvielas, vitamīnus( A, B, C, PP) un folijskābi.

Siers jūs nodrošinās ar kauliem nepieciešamo kalciju, bet fitoncīdi, kas r ķiplokos, aizsargās pret saaukstēšanosun vīrusa izraisītām slimībām, turklāt ķiploki uzlabo gremošanu un asinsriti.

Bio lakto un tīrkultūra aizsargās un stiprinās organisma imunitāti ar acidofilajām un bifido baktērijām un papildinās jūsu vitamīnu un minerālvielu krātuves ar A, D, B vitamīnu un kalciju, kāliju un fosforu.
Kategorija: Padomi | Pievienoja: laimiga (20.05.2012) | Autors: Sieviešu portāls
Skatījumu skaits: 1425 | Atslēgvārdi: veselības salāti | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]