Domu pārraide
 

 

 

Prāts nekad nav tukšs. Ik brīdi to pārpilda domas. Tā rezultātā, doma, uz kuru mēs vēlamies koncentrēties pazūd šai jūklī un attiecīgi nerada rezultātu vai vajadzīgo ietekmi uz apkārtējiem.
Mūsu prātā rodas noteiktas domas. Piemēram, ja tās skar pretī sēdošo cilvēku, to spiedienam vajadzētu ietekmēt viņa prātu. Nevis vienkārši, bet tik spēcīgi, ka viņam vajadzētu izdarīt, to ko domājam. Bet, lai to panāktu mūsu domām jābūt noturīgām. Nepieciešamas skaidras, konkrētas un reālas domas. Tikai tad tās varēs skart pretī sēdošās personas prātu un cilvēks sāks darboties atbilstoši mūsu neizteiktajām vēlmēm.

Domu vai ideju pārraidi, kuras jūs vēlaties nodot ir jābūt stingrām un noturīgām. Tas iespējams tikai tad, kad mūsu prātā ir tikai viena valdošā doma. Tad mēs varam to nodot ar pilnu spēku un enerģiju.

Bet, ja jūsu prātu pārņēmis domu juceklis, tais skaitā arī doma, ko vēlaties nodot konkrētajai personai, bieži vien visas domas tiek reducētas uz kādu kopēju no tām izrietošu domu . Piemēram, ja jūs vēlaties tādā stāvoklī nodot kādam domu un visu tās spēku un enerģiju, jūsu spēks un enerģija izkliedēsies un sadalīsies, atkarībā no citu domu skaita. Rezultāta nav vai arī notiek, kas pavisam negaidīts. Doma nesaņēma izpildei vajadzīgo spēku un enerģiju.

Tāpēc, vislabākais, ko jūs varat darīt ir praktizēt prāta atbrīvošanas tehnikas.
Tomēr jātrenējas ir regulāri. Rīti un vakari ir labākais laiks šiem vingrinājumiem.

Mācīties pārraidīt domas vajag regulāri un pakāpeniski. Nav iemesla atmest visam ar roku, ja pirmais mēģinājums ir neveiksmīgs. Jūs noteikti sasniegsiet rezultātus laika gaitā.

Piemēram, jūs esat birojā. Tad jūs iedomājaties, ka jūsu priekšnieks ierodas jūsu kabinetā, lai liktu jums izpildīt konkrētu uzdevumu. Priekšnieka kabinets atrodas blakus jūsējam. Jūs neredzat viņu, jo viņš nesēž jums pretī. Tomēr mēģiniet iedēstīt viņa prātā domu, kas jums radusies. Atkārtojiet to 5-as līdz 7-as reizes.
Ņemiet vērā, ka domas nodošanas ātrums ir pilnībā atkarīgs no jūsu gribasspēka. Ja jums ir spēcīgs gribasspēks, doma tiek nodota ātri. Jums arī jāmāk koncentrēties tikai uz noteikto domu. Haotiskas domas izkliedēs jūsu enerģiju un jūs nespēsiet koncentrēties uz vienu domu. Tā vienkārši nesaņems nepieciešamo ātrumu.
Ja jūs atkārtosiet domas pārraidi 10 līdz 15 reizes, jūs redzēsiet, ka jūsu priekšnieks pats ieradīsies jūsu kabinetā apbruņojies ar jūsu iedomāto uzdevumu. Tad viņš lūgs jūs to izpildīt. Ja tas notiek, jūs esat sasniedzis zināmus panākumus domu pārraidē.

Vingrinājumu laikā neļaujiet pretējām domām jūs pārņemt. Piemēram, jūs vēlaties nodot domu, ka priekšnieks ienāks jūsu kabinetā un uzdos konkrēto uzdevumu. Tai pašā laikā, jūs sākat domāt, ka priekšnieks ir augstāka amatpersona un nekādā gadījumā pats neieradīsies pie jums. Šī doma ietekmēs arī priekšnieku un vājinās galvenās domas spēku. Gala rezultātā jums neizdosies efektīvi nodot domu.
Tāpēc, ārkārtīgi svarīgi ir koncentrēties tikai uz vienu domu un nekādā gadījumā nepieļaut citas, kur nu vēl pretējas domas.
Kad mēs vēlamies nodot savu domu kādai personai, mums gara acīm jāredz šis cilvēks. Ir jāredz tikai viņš, nekas cits nedrīkst parādīties jūsu acu priekšā un novērst uzmanību.
Kad vēlamā cilvēka attēls parādās jūsu acu priekšā, pārraidiet jeb nododiet domu šim tēlam. Jūs redzēsiet, ka tas darbojas.
Iepriekšminētajā piemērā jums jāmēģina ieraudzīt priekšnieka tēls. Tikai pēc tam kļūst iespējama domu pārraide.
Piemēram, jūs nekad neesat redzējis personu, kurai jānodod doma. Šajā gadījumā, jums jāatrod kāda viņa fotogrāfija vai portrets. Ja tas nav iespējams, mēģiniet uzkonstruēt šī cilvēka tēlu, vadoties pēc jums zināmajiem aprakstiem. Izveidojot konkrētu, izteiktu tēlu, pēc tam mēģiniet tam nodot savas domas. Jūs redzēsiet, viss izdosies.

 

 

Kategorija: Domu spēks | Pievienoja: laimiga (15.04.2012) | Autors: www.reikinet.lv
Skatījumu skaits: 1754 | Atslēgvārdi: domu pāraide, Domas | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]