Domu spēks
 

 

 

   Attīstīta un sabalansēta psihiskā enerģija jeb domu spēks ir labākā imunitāte pret visām slimībām. Psihiskajai enerģijai ir magnēta īpašības, tā spēj atdalīties un darboties neatkarīgi no sava īpašnieka. Kad ciešanas piemeklē tuvus cilvēkus, mūsu enerģija saskaņā ar garīgā magnēta likumu vienmēr steidzas palīgā, turklāt ne attālumam, ne laikam , ne fiziskai neinformētībai nav nekādas nozīmes.

Visi izveseļošanās brīnumi notiek ar psihiskās enerģijas palīdzību.

Arī zemākās kvalitātes enerģijas spēj pašas atdalīties un darboties, piesaistoties spēcīgākām negatīvās enerģijas plūsmām, un arī par šo pašdarbību ir atbildīgs cilvēks.

Ikviens garīgais darbs, arī kaitīgo ieradumu izskaušana, iededz psihiskās enerģijas dzirksteli. Tā piesaista līdzīgu dzirksteli no izplatījuma, rada pārmaiņas cilvēkos un viņu attieksmē pret mums, kurus mēs satiekam.Ap iekvēlojošos "uguntiņu", kas kļūst aizvien spožāka, pamazām saplūst iespējas, kuras agrāk paslīdēja garām. Iespējas savukārt piesaista vēl citas iespējas, un aina mainās.

Mainīt slimības gaitu, nepiesaistot psihisko enerģiju, nav iespējams. Vispirms jāizšķiļ dzirkstele, bet pēc tam radīsies vajadzīgās receptes, cilvēki un apstākļi, kas sekmēs izveseļošanos. Nekādas dārgās zāles cilvēkam nepalīdzēs, ja viņam izsīkuši psihiskās enerģijas krājumi. Neviens dziednieks pat ar vislielāko vēlēšanos nevarēs nodot psihisko enerģiju, ja slimnieks nespēs to pieņemt, vai negribēs.

Arī priekšmetus mēs varam piesūcināt ar savu psihisko enerģiju. Kāds ir cilvēks, tādi ir viņam piederošie priekšmeti. Tie var būt labi, noderīgi, bet var būt arī ļauni un kaitīgi.

Var gadīties, ka priekšmetos iesūkusies psihiskā enerģija saglabājusies tūkstošiem gadu, to neiznīcina ne laiks, ne attālumi. Priekšmetus, kas apzināti piesātināti ar psihisko enerģiju, sauc par terafimiem. Brīnumdares dziedinātājas ikonas ir tie paši terafimi, piesātināti ar dievlūdzēju labestības enerģiju. Priekšmeti, kas dāvināti no labas sirds un ar labiem vēlējumiem, palīdzēs jums sasniegt savus centienus un mērķus. Rotaslietas un dārgakmeņi ir ļoti jūtīgi pret enerģijām- gan labām, gan ļaunām.

Katrs cilvēks ir saistīts ar kādu uzdevumu, no kura izpildes atkarīga viņa labklājība un veselība. Slimība- tas vienmēr ir signāls, ka jāmaina dzīvesveids.

Doma ir nevis abstrakcija, bet gan ugunīgs spēks, kas sadedzina vai izdziedē atkarībā no tā, kā tiek virzīta. Jāmācās to pareizi ievirzīt.

Fiziskais ķermenis ir tikai cilvēka daļa, katrai slimībai ir neredzams cēlonis, tas ir, vispirms veidojas mentālajā sfērā, bet pēc tam pāriet fiziskajā līmenī. Izveseļošanās balstās uz izpratni: viss galu galā balstās uz pacietību un mīlestību. Tikai pa šīm durvīm turpinās augšupvirzība uz citiem dzīves izpratnes līmeņiem, uz neredzamo enerģiju līmeņiem.

Cilvēks- tā ir sevi regulējoša, sevi atjaunojoša bioenerģētiska sistēma, kurā viss ir saistīts un savstarpēji atkarīgs un izturības rezerves vienmēr ir stiprākas par kaitējošiem faktoriem. Atbrīvošanās no jebkuras nopietnas slimības ir pārbaudījums, kuram jāmobilizē visi psihiskie resursi. Augsts garīgais sasprindzinājums ļauj paša apziņu un smalkās enerģijas pieslēgt planētas informatīvajiem slāņiem. Citādi ak, vai, nav iespējams saņemt atbildi ne uz vienu jautājumu par savu fizisko ķermeni. Un uz šiem jautājumiem ne tik neatbildēs neviena grāmata.

Cilvēki, kas izstaro labestību un mīlestību, ne tikai dzīvo ilgi, bet arī ilgi saglabā prāta skaidrību. Tas liecina, ka emocijas, jūtas un domas ietekmē savu radītāju.

Izteiciens "Visas slimības rodas no nerviem" ir pareizs pat tāpēc, ka nervu sistēma seko visam organismā notiekošajam. Tieši tā kontrolē elpošanu, gremošanu, sirds darbību, augšanu un citas organisma funkcijas. Ja nu esat pieļāvis situāciju, ka nervi nav kārtībā, tad nebrīnieties, ka tagad organisms kā orķestris bez diriģenta skanēs haotiskā kakofonijā. Nervu sistēma ir cilvēka fiziskā un smalkā ķermeņa starpnieks.

Organisms ir samazināta Visuma kopija. Organisms sastāv no orgāniem, orgāni no šūnām. Katrs organisms, vienalga, vai tā būtu šūna, audi, orgāns vai orgānu sistēma, spēj komunicēt un iesaistīties informācijas apmaiņā ar citiem organismiem jebkurā līmenī. Ikkatrs no tiem un visi kopā (organisms kopumā) spēj attīrīties un atjaunoties. Slimīgo procesu vairākums ir atgriezeniski, taču izveseļošanās nav tik daudz atkarīga no zālēm, klīnikām un ārstiem, proti, no fiziskiem faktoriem, cik no domām, jūtām un centieniem, proti, no garīgajiem faktoriem!

 

 

Kategorija: Domu spēks | Pievienoja: laimiga (15.04.2012) | Autors: ***
Skatījumu skaits: 2076 | Komentāri: 4 | Atslēgvārdi: Domu spēks, Domas | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 4
0
1  
Jā,es arī esmu pārliecinājusies par domu spēku.

0
2  
Domu spēks ir ļoti spēcīgs spēks, kas kopā ar ticību šim spēkam rada simtprocentīgus panākumus.
Tāpēc domāsim pozitīvi un būsim iekšēji laimīgi un dalīsimies ar to!..

0
3  
Es arī piekrītu, ka domām ir liels spēks. Tāpēc jācenšas it visās lietās domāt tikai pozitīvi! 8

0
4  
3 Viss atkarīgs no tā vai dzīvojam un rīkojamies pareizi. Iespējams atbildes atradīsiet šeit: LINKS

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]