Kā iegūt to ko patiesi vēlaties!
Tulkots no Džo Vitale grāmatas...               

Daudzi cilvēki zina ko viņi negrib, bet ar to arī viss apstājas. Cik labi ir paraudāt kādam uz pleca, izjust atvieglojumu no tā. Arī atrisināt kādu problēmu. Bet nenojaušam par to, ka tādā veidā piesaistām pievilkšanas faktora negatīvo pusi. Mēs koncentrējamies uz negatīviem notikumiem.

Viens no veidiem kā aizsargāties no apkārtējās pasaules negatīvās ietekmes- atbrīvoties no tādas ietekmes. Pievilkšanas faktors strādā vienmēr. Jūsu gars dod to uz ko nepieciešams koncentrēties. Ja jūs domājat par nepatikšanām, tās arī dabūsiet. Ja jūsu domas ir sakoncentrētas uz sāpēm, piemēram, mugurā, tās kļūs stiprākas.

Tātad, lai veiktu vēlmes pievilkšanas pirmo soli, jums ir jāaizdomājas par to, uz ko ir koncentrētas jūsu domas.

                         Par ko jūs domājat?

 

                         Kas ir jūsu pastāvīgā sarunu tēma?

 

  Jūsu atbildes būs kā tramplīns nākošajam solim ceļā uz brīnumu veikšanu!

 

    Cilvēks ir kā magnēts un katrs notikums viņa dzīvē notiek tāpēc, ka viņš to ir pievilcis. Paskatieties uz savu dzīvi. Tas, kas jums ir, tam ir tiešs sakars ar to, kam jūs ticat.

 

Jūs esat nelaimīgs?

Jums ir parādi?

Neveiksmīga laulība?

Jums neveicas?

Sūdzaties par veselību?

 

Tātad jums ir programmas, kuras rada tādu lietu sakārtojumu. Precīzāk sakot, kāda jūsu daļa grib, lai viss ir tieši tā, kā ir-problēmas un visu kas ar tām saistās.

Kamēr jūs zemapziņu nepārvērtīsiet apziņā, tā jūsu dzīvi vadīs un jūs to sauksiet par likteni.

Neliels tests, kas noteiks uz ko esat ieprogrammēti- uz uzplaukumu vai neveiksmi. Šis tests parādīs, kur strādā jūsu pievilkšanas faktors. Iesakiet veikt testu arī saviem draugiem un tuviniekiem.

 Atbildiet ar JĀ vai NĒ

 1. Jūs zemapziņā baidāties, ka, ja kļūsiet bagāts, tad draugi un tuvinieki no jums novērsīsies ?
 1. Bērnībā jums bieži nācās dzirdēt " Mēs, protams, neesam bagāti, toties esam kārtīgi ļaudis?”
 1. Pēc jūsu pārliecības, cilvēkam dzīves laikā ir jācieš, lai iegūtu mieru un laimi pēc nāves?
 1. Jūs sajutāt vainas sajūtu, kad sākāt pelnīt vairāk, nekā jūsu vecāki?
 1. Jums no bērnības ir iestāstīts, ka vajag būt kā visiem, un nevajag neko darīt, lai izkļūtu no šīs vienlīdzības?
 1. Jūs izaugāt pie tādiem seriāliem, kuros bagātie cilvēki tika attēloti vienmēr kā bez principiāli, neskaidri vai arī kā neveikli cilvēki?
 1. Jums ir hroniskas saslimšanas ,kuras ārsts nevar izārstēt?
 1. Jūs kādreiz esat izjutis skaudību pret labi ģērbtiem cilvēkiem, kuriem pieder dārgas mašīnas un prestižas mājas, kas veicināja tādas programmas zemapziņā, kā " neieredzēt bagātos”?
 1. Jūs pieturaties pie pārliecības, ka būt nabagam kaut kādā mērā ir cēli, romantiski vai patīkami?
 1. Jums ir kādreiz nācies saraut attiecības ar dvēseliski iztukšotu cilvēku, lai tūlīt pat sāktu attiecības ar citu, kā divas ūdens lāses līdzīgu par iepriekšējo partneri, cilvēku?
 1. Jūsu leksikonā ir līdzīgi izteicieni kā šie:" Pliks kā baznīcas žurka”, "nepiedienīgi bagāts”?
 1. Esat kādreiz attaisnojis savas neveiksmes ar tādiem iemesliem, kā " Lai nopelnītu naudu, vajag starta kapitālu...izdevīgas pazīšanās...”?
 1. Jūs izjūtat apmierinājumu no tā, ka esat neveiksminieks un pastāvīgi nākas pārvarēt dažādus šķēršļus?
 1. Tā ir taisnība, ka jūs rūpējaties par savu veselību un nodrošinātību tikai tāpēc, lai pievērstu savu tuvāko cilvēku uzmanību?
 1. Jums ir stabila laulība, pietiekami daudz naudas, lai apmierinātu savas prasības, bet jūs nepamet sajūta, ka dzīve paiet garām?

 

ATBILDES.

Ja jūs atbildējāt "NĒ” uz 13-15 jautājumiem jums ir ļoti spēcīga ieprogrammētība uz izaugsmi un uzplaukumu.

Ja atbildējāt ar "JĀ” uz 3-5 jautājumiem, acīmredzot jums ir problēmas ar pašnovērtējumu zemapziņas līmenī. Iespējams jūs darbojaties pēc ierastas shēmas, baidoties zaudēt iesēdētu vietu. Jūs nepiederat pie visnelaimīgāko cilvēku kategorijas, bet ne azarta, ne kaisles jūsu dzīvē nav. Jūs saprotat, ka jums kaut kas trūkst, bet nezināt kas tieši.

Ja atbildējāt "JĀ” uz 5-7 jautājumiem, visticamāk jūs izjūtat pašapmierinātību. Jums notiek neveiksmes, bet ir arī nelieli panākumi. Jūs pilnībā apmierina esošā lietu kārtība, tāpēc netiecaties pēc īstiem panākumiem un uzplaukuma, kurus esat pelnījuši.

Ja atbildējāt ar "JĀ” uz 7-15 jautājumiem, jūs vai nu jau tuvojaties stāvoklim, kuru pavada nopietnas emocionālas, fiziskas un finansiālas problēmas vai arī esat tiešā ceļā uz to. Jums vajag steidzami sagraut negatīvo modeli un pārraut neveiksmju ķēdi.


***


Skaidra apziņa par jūsu vēlmēm-jūsu aicinājums, mērķis, ideāli, sapņi ir nākošais etaps jūsu plānu realizācijā. Šeit neiet runa par sīkām vēlmēm. Jums ir jāuzdrošinās uz kaut ko lielu un nozīmīgu.

septiņi darba soļi, kuru beigās jūs noteikti zināsiet, kas jums ir jādara, lai pievilktu jebkuru vēlēšanos. Arī bez citu palīdzības. Bet centīgākajiem ( jo jāstrādā būs arī pašiem) pastāv iespēja uz vēlmes piepildīšanos.


                                  KO GRIBAT JŪS?

     Ja jūs pēkšņi sapratīsiet, ka varat iegūt visu uz pasaules, darīt visu, ko vēlaties, būt tādam, kāds gribat-rodas jautājums: Ko tad jūs gribat?


Septiņi darba soļi, kuru beigās jūs noteikti zināsiet, kas jums ir jādara, lai pievilktu jebkuru vēlēšanos. Arī bez citu palīdzības. Bet centīgākajiem pastāv iespēja uz vēlmes piepildīšanos.

Pirmais darba solis

    Vajag pārvērst katru savu sūdzību par vēlmi. Sākumā koncentrējaties uz to, ko jūs gribat, nevis uz to, kas jūs neapmierina. Piem., frāzi " es negribu izjust galvas sāpes” pārveidosim par "Es gribu, lai galva ir skaidra”. Vai frāzi " Es negribu saņemt šos rēķinus” uz " Es gribu tik daudz naudas lai pietiktu visam”.

  Jāiemācās pārvērst savus negatīvos apgalvojumus- pozitīvajos. Tādā veidā jūs iegūsiet skaidrību savos nodomos.

 

1.    Nodomi atrisina visu. Var peldēt pa straumi kopā ar apstākļiem, kurus pienes dzīve, bet var arī pats izveidot virzienu, radīt pašam apstākļus. Viss sākas ar lēmuma pieņemšanu. Ko jūs gribat? Pieņemat lēmumu. Izdariet izvēli. Paziņojiet par to. Uzdrošināties uz kaut ko nozīmīgu.

2.    Izejiet no vispārpieņemtajiem rāmjiem. Tas fakts, ka visi pārdod savu pakalpojumu par grašiem, nenozīmē, ka jums jārīkojas tāpat. Cieniet sevi. Cik jūs esat vērti?

3.    Izvēlaties savam mērķim ne tieši naudu, bet kaut ko citu. Ko jūs patiesībā vēlaties?

4.    Jūs arī spējat to izdarīt. Vienkārši padomājiet par kādām jūsu zināšanām cilvēki vēlēsies maksāt. Domājiet plašos mērogos. Jūs varēsiet pievilkt bagātību, ja nebaidīsieties.

5.    Garīgā puse nav pretrunā ar materiālo pusi. Garīgi principi tiek izmantoti lai pievilinātu bagātību.

  

Nepareizā darbība:

Attaisnošanās-tās ir jūsu negatīvās programmas. Ja jūs esat ieciklējušies uz visādiem attaisnojuma veidiem, tad stāvēsiet uz vietas. Noticot tam, ka vienmēr ir izeja, lai kāds būtu attaisnojums problēmai, jūs vienmēr virzīsieties uz priekšu.

UZDEVUMS: Jāizsaka savas vēlmes, pēc tam attaisnojumi un pēdējais –ko jūs darītu, ja tam nebūtu attaisnojuma.           

    Otrais darba solis

Otrā darba soļa uzdevums ir galvenā atslēga uz mērķi.

Aizmirstiet par saviem attaisnojumiem un jūs sāksiet pievilkt savas vēlmes. Kāpēc jums nesākt jau tagad? Lai kāda būtu atbilde-tā būs attaisnošanās. Neļaujiet tai jūs apstādināt. Jūsu dzīve ir rezultāts tam, kādu jūs to iztēlojaties. Koncentrējot uzmanību uz to, kas jums pietrūkst jūs nonāksiet pie tā, ka jums pietrūks vairāk un vairāk. Attaisnojuma izdomāšana bloķē virzību uz mērķi. Ja jūs neizvēlaties virzienu apzināti, tad iesiet pa ceļu ko norādīs zemapziņa. Kamēr jūs zemapziņu nepārvērtīsiet apziņā, tā jūsu dzīvi vadīs pēc saviem ieskatiem un jūs to sauksiet par likteni.

IZVĒRTĒJIET SAVAS NEGATĪVĀS PROGRAMMAS

Paskatieties uz savu dzīvi. Tas, kas jums ir, tas ir tiešā sakarībā ar to, kam jūs ticat. Sākumā izvērtējiet, kas jums dzīvē ir vajadzīgs.

1.    Ko jūs gribat?

2.    Kas liks jūsu sirdij dziedāt?

3.    Kas jums liks dejot uz ielas?

4.    Doma par kaut ko, kas izsauks smaidu jūsu sejā?

5.    Ko jūs izdarītu, ja zinātu, ka necietīsiet neveiksmi?

6.    Ko jūs gribētu, ja zinātu, ka varat visu iegūt?

Jūsu vēlmēm robežu nav, bet vēlaties kaut ko konkrētu. Raugieties lai jūsu vēlmes nepārvērstos kaprīza bērna vēlmēs.

 

                                 TESTS-MEDITĀCIJA

 

Iedomājieties savu ķermeni kā baltas gaismas staru. Pēc tam domās šo staru nolieciet sev priekšā vertikāli-no galvas līdz kājām. Tad domās izveidojiet savu tēlu un samaziniet to maziņu, mazītiņu. Un tad lieciet šim mazajam cilvēciņam pastaigāties pa balto gaismas staru no augšas uz leju. Un pavērojiet šī mazā cilvēciņa izturēšanos, kad viņš ir nogājis lejā pa gaismas staru. Vienkārši pavērojiet ko dara jūsu tēls. Pēc kāda laika jūs atgriežat mazajam cilvēciņam sākuma izmērus un savienojiet ar gaismas staru.

Un tā ko jūs redzējāt? Ko darīja jūsu mazais ES? Izdariet secinājumus! :)


Trešais darba solis

Uzrakstiet kas jūs gribat būt, ko gribat darīt, ko iegūt. Aptaujas liecina, ka cilvēki, kas vienkārši pieraksta savas vēlmes un atliek pierakstus malā, pēc gada vai nedaudz vēlāk atklāj, ka 80% no tā ko uzrakstījuši, ir piepildījies.

Jums ir jāizsaka savas vēlmes tā, lai tās nekaitētu citiem cilvēkiem. Labākais veids kā to izdarīt ir arī to pasu novēlēt saviem līdzcilvēkiem. Vienkārši pārliecinieties, lai citiem jūs arī novēlētu veiksmi, nevis iesētu negatīvu domu. Un nekad neprasiet neko cita vietā. Ļaujiet Visumam nolikt vajadzīgo cilvēku vajadzīgā vietā. Jums atliek tikai izklāstīt savus nodomus. Jūsu vēlmes noteiks jūsu iekšējais gars.

  Kad uzrakstījāt-izdaliet no šī saraksta vienu pašu galveno un jums svarīgāko un nepieciešamāko mērķi vai nodomu un atkal uzrakstiet.

  Pēc tam pārrakstiet šo vēlmi tā, it kā tā jau būtu notikusi, tagadnes formā. Un pievienojiet vēl vienu frāzi” Es gribu to, vai arī kaut ko vēl labāku”

Uzrakstiet šo tekstu vēlreiz uz atsevišķas lapiņas, salokiet papīru, un ielieciet kabatā vai somiņā kādā blociņā. Tā rīkojoties jūs neapzināti sev atgādināsiet par saviem nodomiem. Jūsu pašu apziņa jums norādīs, kādā virzienā jums jāiet, lai savu sapni pārvērstu par realitāti.

Ja jūsu iekšējās programmas atrodas līdzsvarā cita ar citu, jūs varēsiet viegli pievilkt savu vēlēšanos. Bet ja kāda jūsu daļa, kāda programma nepiekrīt jūsu nodomiem-tas radīs risku jūsu vēlmei vai pilnībā izjauks jūsu nodomus. Lūk, tāpēc var sekot neveiksmes mīlestībā, darbā, trūkt naudas vai veselības. Kāda jūsu daļa negrib to. Jums šī daļa ir "jāizārstē”. Tikai tad jūs pilnībā atbrīvosieties. Un iegūsiet spēju pievilkt sev visu, ko vēlaties. Ja jūs neesat pārliecināti par to vai jūsu vēlmes piepildīsies- jūs neesat attīrījies.

Cilvēks sastāv no enerģētiskas sistēmas. Ja sistēma ir kārtībā, enerģija ciešā spēcīgā plūsmā virzas vienā virzienā. Ja cilvēks jūt diskomfortu-tad enerģija sadalās vairākās enerģijas plūsmās, kas sadalās dažādos virzienos.

     Ja jūs kādreiz pagātnē nepelnīti apvainoja, vai arī jūs nevarējāt kādu lietu novest līdz galam un līdz pat šim brīdim nevarat to aizmirst, tas nozīmē, ka jūs esat pieslēgts pie noteikta notikuma no savas pagātnes. Citiem vārdiem sakot, daļa enerģijas vēl joprojām tiek saslēgta jūsu pagātnes valgos, atdzīvinot un atjaunojot sen aizgājušus notikumus. Ja jūs tādā stāvoklī vēlēsieties piesaistīt sev jaunus notikumus, tad nevarēsiet iegūt sev vēlamo, tāpēc vien, ka esat jau izlietojuši jau savas enerģijas dienas normu priekš nevajadzīgām lietām. Citiem vārdiem sakot, jo vairāk jums enerģijas dotajā momentā, jo ir lielāka iespējamība piesaistīt sev vēlamo rezultātu. Vai arī var teikt savādāk: Enerģija, kuru jūs atdodat- ir rezultāts, ko saņemat.

Izanalizējiet savu dzīvi. Ja pamanāt, ka jums ir tieksme uz vienu un to pašu notikumu radīšanu, ziniet, ka jūs iestrēgāt enerģijas plūsmā, kura modelēs pēc sava tēla visu notiekošo ar jums līdz brīdim, kamēr jūs to nesagrausiet. Viss pasaulē ir enerģija. Bet cilvēks atšķiras no priekšmeta ar to, ka ir garīga būtne. Cilvēkam ir iespēja ietekmēt un izmainīt savu enerģijas plūsmu. Mēs esam spējīgi izmainīt enerģiju gan galdam, gan akmenim, gan mājai, gan mašīnai un pat citu cilvēku enerģiju. Tas liecina par ciešu saikni ar cilvēkiem. Un viena cilvēka rīcība ietekmē citu cilvēku, pat tad ja tie atrodas ļoti tālu viens no otra, pat citā kontinentā.

Konkrēti kādas traucējošas programmas ir jūsos, palīdzēs atklāt atbildes uz jautājumu:

Kāpēc jums vēl nav tas, ko jūs gribat? Ko tas varētu nozīmēt?

Ceturtais darba solis                      

Vēl viena attīrīšanās.

Atslēgas problēma. Kamēr to neatrisinās, tā vadīs jūsu dzīvi. Ir viena-pati galvenā problēma, kas liek cilvēkam justies slikti. Ir jāatver visi enerģētiskie centri (čarkas).

 Pats labākais sevis pašattīrīšanās veids ir piedošana. Pamēģiniet izzināt, kādi enerģētiskie kanāli jums ir ciet. Kuras čarkas jums nestrādā (čakru tests).

TESTS

 Izanalizējiet savu stāvokli atbildot uz jautājumiem ar "JĀ" un "NĒ"!

Saskaitiet cik "JĀ" un "NĒ" Jums sanāca katrai čakrai atsevišķi.


            1. ČAKRA.


1)Vai jums bieži raizes dara uzturs, pašsajūta, apkārtne?

2) Vai jums dažkārt nerodas sajūta, ka nespējat tikt galā ar savām problēmām?

3)Vai jums dažreiz nav tāda sajūta, ka tūlīt pat notiks kaut kas briesmīgs?

4) Vai neesat sevi pieķēruši pie sajūtām, ka kāds grib jums „iezāģēt” , vij intrigas pret jums? ( „ viņi slēpj akmeni azotē” , „viņi kaut ko perina” )

 5) Vai mēdz būt tā, ka jums nolaižas rokas un jūs nespējat par sevi parūpēties?(„Es neko negribu” , „ Man neko nevajag”, „ Lai viņi visi iet ratā”, „ Lai notiek kas notikdams” , „ Vairs nav spēka” .)

   

            2.ČAKRA


1)Vai jūs mīlat savu ķermeni?

2) Vai jūs ieklausāties sava ķermeņa signālos?

3)Vai jums patīk kopt savu ķermeni vai arī jūs to darāt nepieciešamības dēļ?

4) Vai jūs cienāt savas jūtas?

5) Vai jūs savas izjūtas izpaužat redzami?

6) Vai jūs cienāt citu cilvēku jūtas?

7) Vai jūs sev ļaujat gūt baudu no ēdiena, miega, seksa?

8) Vai jūs priecē savs jutekliskums?

9) Vai jūs sevi apbalvojiet par sasniegumiem?

10) Vai jūs uzturat tradīcijas ģimenē un darba kolektīvā?

11) Vai jūs piedodat sev savas vājības?

12) Vai jūs spējat pieņemt gādību par sevi?

13) Vai jums sagādā prieku rūpes par citiem cilvēkiem?

14) Vai jūs rūpējieties par mājīgumu un skaistumu dzīvoklī, birojā?

15) Vai jūs spējat sev radīt labu noskaņojumu?

16) Vai jūs atzīstat kaislību sevī un citos cilvēkos?

17) Vai jūs cenšaties apmierināt savu partneri?

18) Vai jūs izjūtat pret partneri pateicību?

19) Vai spējat piedalīties spēlē?


      3. ČAKRA.


1) Es strādāju iemīļotu darbu.

2) Es vienmēr izdaru pareizu izvēli.

3) Es piedalos pasākumos, kuri man šķiet nozīmīgi.

4) Man ir uzticami draugi.

5) Es uzticos savam biznesa partnerim.

6) Es esmu drošs(a) par savu tuvo cilvēku.

7) Mēs viens pret otru izturamies ar cieņu.

8) Es pats(i) par sevi rūpējos.

9) Es atbildu par savu rīcību.

10) Es neatļauju citiem ielauzties manā teritorijā.

11) Es protu pasacīt ”Nē”

12) Es par sevi rūpējos ne mazāk kā par citiem.

13) Es palīdzu citiem grūtā situācijā.

14) Es izsaku savas domas un tās aizstāvu.

15) Es izpildu savus solījumus.

16) Es nepieprasu, lai citi man pakļautos.

17) Man pietiek spēka, lai pretotos.

18) Es apzinos savus trūkumus un cenšos tos mazināt.

        4. ČAKRA.


1) Es viegli kontaktējos ar cilvēkiem.

2) Es uzticos cilvēkiem.

3) Man patīk citiem palīdzēt.

4) Man patīk pasniegt dāvanas.

 5) Es protu izteikt komplimentus un labprāt to daru.

6) Es nepiederu pietiem, kuri ātri apvainojas.

7) Es neturu ļaunu prātu.

8) Es sev patīku.

9) Esmu pašpietiekams.

10) Es sevi un savu laiku veltu nodarbībām, kas man patīk.

11) Neveiksmes es uztveru kā mācību.

12) Man ir daudz patīkamu pagātnes atmiņu.

13) Es neizjūtu svešu emociju spiedienu.

14) Esmu spējīgs radīt sev labu noskaņojumu.

 

    5. ČAKRA.


1)Man ir laba dikcija.

2)Man nepatīk tenkas.

3)Es neaprunāju cilvēkus.

4) Es protu klausīties.

5) Es protu pārliecināt.

6) Es ticu vārdu spēkam.

7)Es cienu jebkuru sarunbiedru.

8) Mana intuīcija mani nepieviļ.

9) Es viegli iepazīstos ar cilvēkiem.

10) Strīdā esmu korekts.

11) Esmu ideju ģenerators.

12) Man patīk uzzināt aizvien ko jaunu.

13)Mani paskaidrojumi ir vienkārši un saprotami.


Turpinājums.

Kategorija: Domu spēks | Pievienoja: sofi (29.03.2012)
Skatījumu skaits: 3288 | Komentāri: 2 | Atslēgvārdi: vēlmes, Džo Vitale, čakru novērtēšanas tests, darbs ar sevi, attīrīšanās | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]