Vairākas vizualizācijas metodikas cīņā pret tumsas spēkiem

   * Gadījumā, ja nav iespējams izmantot NLP, SHE, DHE tehnikas, tad palīdzēt varot piemēram, šāda metodika. Tumsas spēku darbības sfēra atrodas astrālajā plaknē. Šeit varam vizualizēt pozitīvās enerģijas okeānu. Šī okeāna krāsa katram būs savādāka, vienam - gaiši zila, citam - oranža, trešajam - pienbalta. Virs okeāna vizualizējam vieglu dūmaku. Šajā okeānā peld pozitīvās enerģijas sabiezējumi – kunkulīši, kur viss sliktais izkūst un labais pastiprinās. Šajā astrālajā dimensijā, ja kādu satiekam, varam viņu aptvert un teikt: "Ak, mans labais draugs, es vēlu tev to, ko vēlu sev.” Hops, un kopā ar draudziņu lecam iekšā pozitīvās enerģijas okeānā - viss negatīvais momentāni izkusīšot vai izgaisīšot.

       *Vēl iedarbīgāka metode esot ļaunuma "mērcēšana" paradīzes garīgajā "zeltā". Paradīze eksistē neatkarīgi no reliģijas un ticības. Visumā pastāvot divi milzīgi enerģijas virpuļi, kas rotē. Pa kreisi rotē enerģijas virpulis, ko mēs nosacīti dēvējam par elli, bet pa labi rotē enerģija, ko nosacīti varam dēvēt par paradīzi. Pozitīvās enerģijas virpuļa augšā atrodoties enerģijas ezers zelta krāsā. Šo ezeru veidojot visas cilvēces pozitīvās domas. Viela, no kuras sastāv ezers, ir tik smaga kā zelts. Šis garīgais "zelts" atrodas šķidrā stāvoklī. Ar šo "zeltu" mēs varot pārbaudīt jebkuru astrālo būtni, par kuras nodomiem mums ir šaubas- tikai jāvizualizē, ka garīgais "zelts" tiek liets šai būtnei virsū. Ja tā bijusi ļauna, tā izšķīdīs, ja laba,  tad pastiprināsies.

      *Astrālā bedre, kas tā tāda ? Ir gadījumi, kad cilvēkiem  hroniski neveicas nedz naudas lielās, nedz savstarpējās attiecības. Tas nozīmē, ka cilvēks atrodas astrālajā bedrē un grimst tajā aizvien dziļāk. Savukārt tie, kuriem viss iet no rokas, tie atrodoties astrālajā kalnā. Loģiski, ka šādi cilvēki redzēs tālāk par citiem, un būs viņiem arī veselība un nauda. Šīs problēmas izzudīs, ja astrālo bedri vienkārši aizbērsim ciet. Kur ņemt enerģiju, lai to aizbērtu? Ņemsim enerģiju no pozitīvās enerģijas okeāna, metīsim pozitīvās  enerģijas sabiezējumus šajā bedrē iekšā tik ilgi, kamēr tā būs piepildīta.

     *Pats labākais veids, kā atbrīvoties no energovampīriem, ir pārtraukt jebkādus kontaktus ar viņiem. Taču tad esiet gatavi uz milzīgu pretestību, jo biovampīrs savu upuri tik viegli neatlaidīs. Lai uzturētu ciešākus kontaktus ar savu ,,upuri", viņš var kļūt fantastiski izdomas bagāts! Esiet nelokāmi! Un ja jums šis cilvēks patiesi ir dārgs, iemācieties aizsargāt savu enerģiju tā, lai viņš to nemanītu. Šais gadījumos labi palīdz psiholoģiskā aizsardzība - domu barjera, ar kuru jūs sevi apvijat. Šī metode ir vienkārša - runājot ar partneri, iedomājieties, ka jums uzlikta ceriņkrāsas glāze no stikla kāds ir saulesbrillēm (es tevi redzu tu mani ne). Vērtīga psiholoģiskā aizsardzība no biovampīriem ir iekšēja ironija un iecietīga attieksme, pat žēlums pret šo nelaimīgo, kam nepieciešams baroties ar citu enerģijas paliekām. Baiļu sajūtas pazušana - tā ir garantija, ka savu  enerģiju  nezaudēsit.


Kategorija: Domu spēks | Pievienoja: sofi (28.03.2012) | Autors: Zintis Falkons.
Skatījumu skaits: 1566 | Atslēgvārdi: energovampīri, vizualizācija | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]