101 padoms
 

1. Mana izdziedināšana jau ir sākusies:

Mana izdziedināšanās sākas ar gatavību un vēlmi piedot. No manas sirds dziļumiem paceļas mīlestības vilnis, kas ieskauj un izdziedina katru manu ķermeņa daļiņu. Es zinu, ka esmu pelnījis izdziedināšanu.

2. Es uzticos savai iekšējai gudrībai:

Darot savus ikdienas darbus, es ieklausos savā iekšējā balsī. Mana intuīcija vienmēr ir kopā ar mani. Es ticu, ka tā mani nepievils, esmu drošībā.

3. Es gribu piedot:

Piedošana sev un citiem mani atbrīvo no pagātnes. Piedošanā ir gandrīz visu problēmu atrisinājums. Piedošana ir dāvana pašam sev. Es piedodu, un tas nozīmē, ka es sevi atbrīvoju.

4. Es pilnībā izpaužu sevi visā, ko es daru:

Man ir dārgs katrs dienas mirklis, jo es pakļaujos saviem augstākajiem instingtiem un ieklausos savā sirdī. Man ir pilnīga saskaņa ar apkārtējo pasauli.

5. Es uzticos dzīves plūsmai:        

Mierīgajā dzīves plūsmā ir savs ritms, un es tam pakļaujos. Dzīve mani atbalsta un dāvā tikai visu labo un pozitīvo pieredzi. Es uzticos dzīvei un zinu, ka tā man sniedz augstāko laimi.

6. Man ir brīnišķīgs mājoklis:

Es zinu, ka dzīvoju brīnišķīgā vietā. Mana māja pilnībā atbilsts manām vajadzībām un vēlmēm. Tā atrodas skaistā apkārtnē un neizmaksā man dārgi.

7. Es VARU atbrīvoties no pagātnes un VISIEM piedot:

Es atbrīvoju sevi no pagātnes un piedodu visiem, kas mani ir sāpinājuši. Viņi ir brīvi, un arī es esmu brīva un gatava doties uz priekšu un priecāties par dzīvi.

8. Spēka punkts VIENMĒR ir pašreizējā mirklī:

Pagātne ir aizgājusi uz visiem laikiem, tai vairs NAV varas pār mani. Es kļūstu brīva jau tagad. Manas pašreizējās domas veido manu nākotni. Esmu atbildīga par visu. Patlaban es atgūstu savu spēku. Esmu drošibā un esmu brīva.

9. Esmu drošībā – tā ir tikai pārmaiņa:       

Es sadedzinu tiltus un ar prieku un viegli izeju no pagātnes. Viss, kas bijis līdz šim, bagātina manu jauno dzīves pieredzi. Mana dzīve kļūst arvien labāka un labāka.

10. Es gribu mainīties:

Es GRIBU atbrīvoties no veciem, negatīviem uz skatiem. Tās ir tikai domas, kuras traucē man dzīvot. Manas jaunās pozitīvās domas palīdz man realizēties kā personībai.

11. Tā ir tikai doma, ko iespējams mainīt:

Es neaprobežojos ar domām par pagātni. Es uzmanīgi izvēlos savas domas. Es pastāvīgi pētu dzīvi no visiem aspektiem un cenšos pa jaunam skatīties uz pasauli. Es gribu mainīties un augt garīgi.

12. Katra doma veido manu nākotni:

Visums pilnībā atbalsta KATRU domu, kuru es izvēlos un kurai es ticu. Es varu domāt par visu, manu izvēli nekas neierobežo. Es izvēlos līdzsvaru, harmoniju un mieru, es dzīvoju atbilstoši šai noskaņai.

13. Neviens nav vainīgs:

Es atbrīvojos no vajadzības apsūdzēt sevi un citus. Mēs visi cenšamies pēc iespējas labāk izmantot to pieredzi un zināšanas, kuras mums ir.

14. Es atbrīvojos no visām gaidām:

Es brīvi un ar patiku eju pa dzīvi. Es mīlu sevi. Es zinu, ka katrā pagriezienā mani sagaida viss labais.

15. Man ir lieliska redze:

Es atbrīvojos no visa pagātnē, kas traucē man labi redzēt. Es redzu dzīves pilnību. Es ar gatavību piedodu. Es iedvešu mīlestību savā redzē un raugos pasaulē ar līdzcietību un sapratni.Mans skaidrais iekšējais skatījums atstāj iespaidu uz manu redzi.

16. Visumā es jūtos drošībā, un dzīve man dāvā mīlestību un atbalstu:

Es ieelpoju dzīvi visā tās pilnībā un daudzveidībā. Es ar prieku vēroju, cik dāsni dzīve mani atbalsta un dod man vairāk, nekā es spēju iedomāties.

17. Mana dzīve ir kā spogulis:

Manas īpašības atspoguļojas cilvēkos, kurus es satieku savā dzīves cēlā. Tas palīdz manais garīgajai izaugsmei un iekšējām pārmaiņām.

18. Es līdzsvaroju sevī vīrišķās un sievišķās īpašības:  

Vīrišķās un sievišķās īpašības manī ir līdzsvarotas un harmoniski papildina viena otru. Esmu mierīga. Man viss ir labi.

19. Brīvība ir tiesības, ko man dāvājusi augstākā vara:

Man ir brīvība izvēlēties sev brīnišķīgas domas. Es pārkāpju pār pagātnes aizspriedumiem un iekšēji atbrīvojos. Es kļūstu par tādu personību, par kādu man ir nolemts būt.

20. Es atbrīvojos no visām bailēm un šaubām:

Es apzināti atbrīvojos no visām postošajām bailēm un šaubām. Es pieņemu sevi tādu, kāda es esmu, un radu sevī iekšēju harmoniju. Mani mīl, es jūtos drošībā.

 

Kategorija: Dziedniecība | Pievienoja: sofi (12.04.2012) | Autors: ***
Skatījumu skaits: 2863 | Komentāri: 3 | Atslēgvārdi: skaiti katru dienu, padomi | Reitings: 4.5/8
Komentāru kopskaits: 3
0
1  
10 10

0
2  
2

0
3  
3 Viss atkarīgs no tā vai dzīvojam un rīkojamies pareizi. Iespējams atbildes atradīsiet šeit: LINKS

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]