Bioenerģijas apgūšana ar praktiskiem vingrinājumiem
 

 

 1.VINGRINĀJUMS

 

Uzcītīgajiem un neatlaidīgajiem! Pievēršu jūsu uzmanību!

 

 

Enerģētiskajiem vingrinājumiem nedrīkst nodoties ilgi! Norma: 15 - 20 minūtes. Maksimālais trenēšanās režīms – 15 minūtes ik pēc katrām divām stundām.

 

Strādājiet ar ievirzi uz labpatikas gūšanu

 

   Mēs strādājam tikai ar pozitīvajām enerģijām, tāpēc ikviens vingrinājums jāsāk ar orientāciju uz labpatikas gūšanu. Meklējiet to, kas jums ir labi, tās sajūtas, kas jums ir patīkamas, kas jūsos izraisa prieku.

 

   Un nu tīrām, maigām un siltām rokām, ar iekšējo noskaņu, ka tūlīt ar jums notiks kaut kas ļoti labs, sāciet izpildīt vingrinājumu.

 

Uzcītīgajiem un neatlaidīgajiem! Pievēršu jūsu uzmanību!

 

Enerģētiskajiem vingrinājumiem nedrīkst nodoties ilgi! Norma: 15 - 20 minūtes. Maksimālais trenēšanās režīms – 15 minūtes ik pēc katrām divām stundām.

Strādājiet ar ievirzi uz labpatikas gūšanu

   Mēs strādājam tikai ar pozitīvajām enerģijām, tāpēc ikviens vingrinājums jāsāk ar orientāciju uz labpatikas gūšanu. Meklējiet to, kas jums ir labi, tās sajūtas, kas jums ir patīkamas, kas jūsos izraisa prieku.

   Un nu tīrām, maigām un siltām rokām, ar iekšējo noskaņu, ka tūlīt ar jums notiks kaut kas ļoti labs, sāciet izpildīt vingrinājumu.

 

   PIRMĀ PIEREDZE DISTANCĒTĀ KONTAKTA NODIBINĀŠANĀ

                               1.vingrinājums

 

Mēģināsim gūt pirmo pieredzi informatīvi enerģētiskajā mijiedarbībā. Izpildot Šo vingrinājumu, jūs varat no attāluma mijiedarboties ar jebkuru dzīvu būtni vai nedzīvu priekšmetu. Lai jūs nemulsina veicamo darbību šķietamais primitīvisms: kur gan paliek enerģētiskie pasi, mantras, stundām ilga sēdēšana lotosa pozā ? Ticiet man: lai iemācītos sajust enerģētiskos laukus, nekas tāds nav vajadzīgs. Iesākumam esiet tikai vērīgi pret savām sajūtām un jūs paši par visu pārliecināsities.

 

1.Paceliet krūšu augstumā tās rokas plaukstu, kura, kā jums šķiet ir jutīgāka, un ar otras rokas rādītājpirkstu pieskarieties plaukstas centram.

 

2.Viegli uzspiediet ar pirkstu plaukstas centrā un paceliet pirkstu 2 - 3 cm nost no tā. Tad pacentieties atcerēties kāda bija sajūta, kad pirksts pieskārās plaukstas centram.

 

3.Vēlreiz pieskarieties ar pirkstu plaukstai – spiediena spēks minimāls, taču tāds, lai pieskāriena sajūta viegli attaustu atmiņā, un atkal paceliet nost pirkstu.

 

4. Uzspiediet vairākas reizes, bet pēc tam, kad pirksts noņemts, koncentrējiet uzmanību uz to, kāda bija sajūta, kad ar pirksta galu pieskārāties plaukstas centram. Iztēlojieties, ka pirksta gals ir savienots ar plaukstu, un sāciet to kustināt paralēli tai. Arī plaukstā, vietā, kas glabā atmiņas par pieskārienu, radīsies sajūta, ka notiek viegla kustība, it kā pirksta galam būtu piesieta otiņa un tā kutinātu delnu. Var rasties arī citas sajūtas: siltuma vai vēsuma viļņi, durstīšana, sajūta, ka pa plaukstu pārvietojas spiediens, sajūta, ka starp plaukstas vidusdaļu un pirksta galu pastāv magnētiska pievilkšanās.

 

5. Ja distancētā  kontakta sajūta ir radusies, tad atvirziet pirkstu tālāk nost no plaukstas. Iedomājieties, ka plauksta un pirksts veido vienu veselumu. Lai priekšstats būtu spilgtāks, sinhroni virziet uz priekšu un atpakaļ abas rokas, iedomājieties, ka tās sasaistījuši neredzami pavedieni vai ka jūs turat rokās kādu caurspīdīgu priekšmetu. To darot, pirksts joprojām ir izstiepts plaukstas virzienā. Kad radusies sajūta, ka abas rokas ir savienotas, pakustiniet pirkstu. Pilnīgi iespējams, ka arī no lielāka attāluma jums radīsies distancētā kontakta sajūta. Iespējams, jūs jau šajā posmā atklāsit, ka spējat nodibināt distancētu mijiedarbību jebkurā attālumā. Taču parasti dažādā attālumā rodas dažādas kontaktēšanās sajūtas.

 

6.Distancētā kontakta sajūtu viegli noņemt, ja rokas sapurina, sajūtot, kā tās maina savu stāvokli.

 

                     Komentāri un secinājumi par 1. vingrinājumu

 

Vai jums izdevās? Apsveicu ar pirmo distancētā kontakta pieredzi! Izpildot šo vingrinājumu, mēs pirmām kārtām koncentrējāmies uz to, lai atcerētos pieskāriena sajūtu. Šī atcerēšanās nodrošināja uzmanības fokusēšanu uz to rokas daļu, kuras fizioloģija mainījās pirksta viegla uzspiediena iedarbībā. Šādas fokusēšanās rezultātā mēs spējam šai uztverē fiksēt pārmaiņas, kas radās sajūtās, objektam kustoties, proti, kustoties pirkstam, ar kuru bija enerģētiski apvienojies plaukstas centrs.

 

2.VINGRINĀJUMS

ATKLĀJAM ĒTERISKO ĶERMENI

                             2. vingrinājums

 

Lai pieslēgtu savu apziņu informatīvi enerģētiskajam mijiedarbības procesam, parasti vislabāk ir koncentrēt uzmanību uz vienotības sajūtu, kas rodas starp objektiem. Tā, piemēram, lai pārbīdītu skapi, jums ir jāpiespiežas tam ar visu ķermeni un jāaptver tas ar rokām - tātad jāapvienojas ar to vienā veselumā, bet pēc tam, skapi stumjot, jākustas kopā ar to. Tas pats notiek, mijiedarbojoties no attāluma. Jums nav nepieciešams pieskarties iedarbības objektam, pietiek savā apziņā radīt vienotības tēlu, reāli to sajust - un šī vienotība radīsies automātiski. Pamēģināsim to izdarīt.

 

1.Nolieciet abas rokas sev priekšā krūšu augstumā un ar vienas rokas pirkstiem maigi apņemiet otras rokas rādītājpirkstu. Ir svarīgi. lai, to darot, rādītājpirksts un īkšķis savienotos gredzenā, kas apņem otras rokas pirkstu.

 

2. Pakustiniet abas rokas, sajūtot, ka tās veido vienu veselumu. Pirkstā, ko esat apņēmuši, radīsies sajūta, ka tas atrodas siltā šaurā alā.

 

3. Nedaudz atlaidiet pirkstus, lai tie vairs nepieskaras pirkstam, kuru tie apņem, taču saglabājiet noslēgtu telpu. Jums joprojām jāsajūt, ka jūs turat pirkstu, vai tas jāatceras. Pirkstā, kas atrodas noslēgtā telpā, radīsies sajūta, ka tas ir siltā alā, ar siltu gaisu visapkārt. Iegaumējiet šīs siltās telpas sajūtu.

 

4. Izvelciet pirkstu no noslēgtās telpas -jūs sajutīsit krasu temperatūras atšķirību. Ielieciet pirkstu atpakaļ slēgtajā telpā un atkal sajutīsit siltumu.

 

5. Ielieciet un izvelciet pirkstu vairākas reizes, bet nu pievērsiet uzmanību tam, ko sajūt jūsu roka, kura izveidojusi noslēgto telpu. Atcerieties, kā jūs aptvērāt pirkstu un kāda bija pieskāriena sajūta. Ja atmiņas būs pietiekami skaidras, tad, otras rokas pirkstam kustoties uz priekšu un atpakaļ, jūs sajutīsit, kā jūsu plaukstā kustas tāda kā otiņa. Var rasties arī citas sajūtas, kas aprakstītas 1.vingrinājumā.

 

6. Kad distancētā kontakta sajūtas radušās, mēģiniet šo kontaktu veidot, atvelkot pirkstu lielākā attālumā.

 

7. Ielieciet pirkstu atpakaļ noslēgtajā telpā un sāciet vairāk paplest tās rokas pirkstus, kura šo telpu izveidojusi.

Pamazām pirksti izveidos pusloku. To darot, jums jāsaglabā sajūta, ka kaut ko turat. Pirksts, kas bija ieslēgts "alā", nu atrodas pusatvērtā telpā: pavirziet to sānis, tuvinot plaukstas tās centram un atkal attālinot no tā. Pirkstam jāatrodas paralēli plaukstai. Jūs sajutīsit, ka kaut kur ir siltās telpas robeža.

 

8. Paveriet plaukstu vēl vairāk un atkal, tuvinot pirkstu tās centram un attālinot no tā, centieties sajust siltuma robežu.

 

9. Sajutuši siltuma robežu, virziet pirkstu paralēli plaukstai, plaukstas pamatam, apakšdelmam un tālāk gar ķermeni. To darot, pirkstu visu laiku tuviniet ķermenim un attāliniet no tā, uztaustot siltuma robežu.

 

10. Kad jūs virzāt pirkstu gar roku un ķermeni, centieties rokā un ķermenī sajust distancēto kontaktu ar pirkstu.

 

11. Ja ar rādītājpirkstu vingrinājums lāgā nepadodas, pamēģiniet to pašu izdarīt ar citiem pirkstiem vai mainiet roku.

 

                       Komentāri un secinājumi  par 2. vingrinājumu

 

Ja, izpildot šo vingrinājumu, jūs spējat uztaustīt silto apvalku, kas ieskauj ķermeni, tad es jūs apsveicu: jūs esat sajutuši pirmo enerģētisko ķermeni, kuru bieži sauc par ēterisko ķermenī, Šā ķermeņa konfigurācija kompetentam cilvēkam sniedz ļoti daudz informācijas. Vietās, kur siltuma robeža sāk attālināties no ķermeņa vai iesniedzas tā iekšienē, visticamāk, kaut kas nav kārtībā. Dziedinot enerģētiski, vienmēr ir ļoti svarīgi uztaustīt šo robežu slimības skartajā zonā un pēc tās diagnosticēt sava darba rezultātus. Turklāt ir īpaši dziedināšanas paņēmieni, kad enerģētiski iedarbojas uz pašu šo robežu.

 

                     VISPĀRĒJS KOMENTĀRS PAR PAVEIKTO

 

 

Jūs esat izpildījuši tikai divus vingrinājumus, katru 10 minūšu garumā, taču jau esat apguvuši ekstrasensorās mijiedarbības pamatus un pat iemācījušies sajust ēterisko ķermeni. Viss taču ir ļoti vienkārši! Galvenais -jābūt uzmanīgiem pret signāliem, kas nāk no jūsu sajūtu orgāniem, un nedrīkst aizmirst, ka šie signāli jāpārveido tēlos. Ja jums nekas nav izdevies, - nenoskumstiet, droši ķerieties pie nākamajiem vingrinājumiem. Katrs cilvēks ir individuāls: tas, kas neder vienam, var noderēt kādam citam, un otrādi.

3.VINGRINĀJUMS

 

 

 ENERĢĒTISKĀ MIJIEDARBĪBA AR APKĀRTĒJĀS PASAULES OBJEKTIEM

 

Pārtikas produkti - visspēcīgākie enerģētiskās mijiedarbības objekti

 

Tagad pamēģināsim pastrādāt ar ietekmēm, kas nāk no apkārtējās pasaules. Iesākumam ņemsim objektus, ar kuriem mūsu organisms mijiedarbojas regulāri un visjūtamāk. Tie ir pārtikas produkti. Ēšanas laikā fiziskajā līmenī notiek procesi, kas ir analoģiski tiem, kuri notiek enerģētiskajā līmenī. Atcerēsimies jeb, pareizāk sakot, rekonstruēsim mijiedarbības procesu ar barību tā sākotnējā veidā. Lūk, mēs paņemam maizes šķēli vai to, ko gribētu apēst. Pieliekam pie deguna, ieelpojam smaržu un atkal koncentrējam uzmanību uz maizi un savu seju. Var pārņemt sajūta, ka maizes šķēle un seja veido it kā vienu veselumu: jūsu sejas priekšā ir smaržas mākonis, jūsu seja, šis smaržas mākonis un maizes šķēle ir kaut kas viens vesels. Rezultātā jūtat: sāk izdalīties siekalas, jūs tās neviļus norijat, un - ir sākušās pārmaiņas vēdera apvidū, kuņģī un zarnu traktā rodas kustības sajūta vai arī citas sajūtas, kurām grūti atrast nosaukumu, taču uz to pamata ir viegli radīt tēlu.

 

Man ir jautājums: vai tad, kad jūs šo tekstu izlasījāt, jums saskrēja siekalas mutē un radās kādas sajūtas vēderā? Ja tā notika, tad jums ir pietiekami laba iztēle, lai to tieši izmantotu enerģētiskajās darbībās. Ja nē, -jums katrā ziņā nepieciešams vingrināties mijiedarbības radīšanā ar apkārtējiem priekšmetiem, iesākumā - ar maizes šķēli vai citu pārtikas produktu.

 

Kā nodibināt enerģētisko kontaktu ar ēdienu

 

Mūsu ķermeņa enerģētiskā mijiedarbība ar ēdienu ir obligāts veselības priekšnosacījums, turklāt, lai cik paradoksāli tas neskanētu, šī mijiedarbība norisinās bez gremošanas trakta tiešas līdzdalības. Esam pieraduši raudzīties, lai uzturs, ko lietojam, būtu labas kvalitātes: cits ievēro kaut kādu diētu, cits badojas, cits regulāri veic zarnu trakta tīrīšanu un uzmana peristaltiku. Taču visu šo procedūru sekmīgums daudzējādā ziņā ir atkarīgs no tā, vai ir nodibināts enerģētiskais kontakts ar produktiem, kurus ēdam. Ja ir nodibināts, tad grauziet kaut vai naglas - tās ies labumā. Reliģijās tas jau sen ir fiksēts. Atcerieties, piemēram, seno, jau pazaudēto paražu pirms maltītes noskaitīt lūgšanu, lūdzot Dieva svētību. Dievu taču vienmēr iedomājamies kā būtni, kas atrodas visur, un lūgšanas rezultātā cilvēks sajūt vienotību ar pasauli, tātad arī ar ēdienu kā šīs pasaules neatņemamu sastāvdaļu.

 

    Organisms pats nodibina enerģētisko saikni ar apkārtējo pasauli -tāds ir mūsu darbības pamatprincips

 

Visas piedāvātās tehnikas pamatotas uz to, ka mūsu organisms pats nodibina enerģētisko saikni ar apkārtējo pasauli, un mēs tikai vēlāk, pēc sekundāriem efektiem, konstatējam šādas saiknes esamību. Dabiski, ka tādā gadījumā šo enerģētisko saikni mēs uzturam kā mijiedarbību starp mūsu atmiņām par priekšmetu un pašu priekšmetu. Tas ir ļoti svarīgs apstāklis, jo nodrošina to, ka visas mūsu metodes ir pilnīgi drošas, tāpēc, ka mēs tieši neiejaucamies sava organisma dzīvības procesu dziļākā norisē.

 

Uzskatiet to par pamatprincipu: visos savos apzināti veiktajos eksperimentos  enerģētikas jomā jūs organizējat mijiedarbības procesu ar savu ķermeni tādējādi, ka šīs informatīvi enerģētiskās mijiedarbības raisītās sajūtas rodas tikai starp jūsu atmiņu par mijiedarbību ar objektu un pašu objektu.

 

Tagad pēc visiem šiem teorētiskajiem pārspriedumiem pamēģināsim izdarīt praktisku eksperimentu, lai sajustu informatīvi enerģētisko mijiedarbību starp roku un tikko kā nogrieztu svaigas maizes gabaliņu.

 

PLAUKSTAS UN MAIZES INFORMATĪVI ENERĢĒTISKĀS MIJIEDARBĪBAS SAJUŠANA AR IZTĒLES PALĪDZĪBU

 

Kā vingrinājumi izpildāmi lasīšanas laikā

 

Vispirms vingrinājumu izdariet domās kopā ar mani. Nolieciet rokas uz ceļiem ar delnu uz augšu, bet paši lasiet un iedomājieties visu, ko es saku un daru, domās piedalieties šajās darbībās, it kā mēs to darītu kopā.

Lūk, mēs paņemam maizes gabaliņu, uzliekam to uz atvērtas plaukstas un ar otras rokas pirkstu galiem, kas satvēruši šķēlīti pa vidu, maigi piespiežam maizi pie delnas.

 

Vingrinājuma izpildes secība

Jūsu darbības: tuviniet vienas rokas pirkstu galus otras rokas plaukstas centram un turiet tos 1 - 2 cm attālumā no plaukstas, iztēlojoties, ka piespiežat pie tās maizes gabaliņu. Roka ir atslābināta, un viegls pirkstu galu spiediens, ko esat iztēlojušies, caur maizi aizvien stiprāk sajūtams delnā. Jūs jūtat, ka kaut kas mīksts, silts, dzīvs un mīļš iesniedzas dziļi plaukstā, un plaukstas centrs sāk pārkārtoties, atdzīvoties, mēs sākam maigi sajust, ka rokā rodas patstāvīga dzīve. Bet tagad iedomāto maizes gabaliņu nedaudz (par 1-2 cm) pacelsim virs plaukstas un sāksim kustināt paralēli tai. Pievērsiet uzmanību: pirkstos radīsies reāla sajūta, ka turat kaut ko gaisīgu, bet plaukstā -sajūta, it kā tur kaut kas kustētos. Var rasties sajūta, ka jūsu pirksti ir pagarinājušies un jūs no attāluma skarat plaukstu ar "ēteriskajiem" pirkstiem.

 

                  Kādas sajūtas parasti rodas

Parasti, kad viss tiek darīts iztēlē, mijiedarbības radītās sajūtas ir patīkamas. Kad mijiedarbība notiek ar reālu objektu, rezultāts ir atkarīgs no tā, vai jūsu rokai ir vajadzīga maizes vai kāda cita objekta enerģija. Ja enerģija nav vajadzīga, sajūtas var būt neitrālas. Bet, ja rokā vai citā ķermeņa daļā, ar kuru jūs veidojat mijiedarbību, ir slimības enerģētika, sajūtas būs nepatīkamas vai pat sāpīgas. Tā ir informācija, ka šai ķermeņa daļai nepieciešama enerģētiskā korekcija. Izpildīsim vingrinājumu ar konkrētu priekšmetu.

 

       ENERĢĒTISKO IESPĒJU TESTĒŠANA

                     3. vingrinājums

 

Ar šā vingrinājuma palīdzību iemācīsities stāties informatīvi enerģētiskajā mijiedarbībā ar priekšmetiem, sajust tos jebkurā attālumā, diagnosticēt produktus un zāles, lai noskaidrotu, kas jums ir derīgs.

 

1. Nogriezīsim gabaliņu maizes, tai jābūt svaigai. Ļoti svarīgi ir maizi nogriezt tieši pirms vingrinājuma uzsākšanas. Svaigai virsmai ir lielāka enerģija, un to viegli uztvert.

 

2. Uzliksim nogriezto maizes gabaliņu uz tās delnas, kura jums ir jutīgāka.

 

3. Ar otras rokas pirkstiem viegli un maigi piespiediet maizes gabaliņu pie delnas. Vienosimies, ka mijiedarbē ar maizes gabaliņu roka maina savu iekšējo stāvokli. Apmēram tāpat, kā mūsu organismā kaut kas mainās, kad mēs šo maizi ēdam. Iekšējā piekrišana rokas stāvokļa maiņai ir ļoti svarīgs priekšnosacījums.

 

 

4. Koncentrēsimies uz sajūtām, kas saskarē ar maizi rodas plaukstā. Tā ir viegla spiediena, siltuma, vēsuma, kutināšanas, vieglas durstīšanas sajūta u.tml. Fiksēsim, ka mūsu sajūtas ir telpiskas, proti, tās nav tikai delnas

virspusē. Var būt divi varianti.

 

5. Pirmais variants: labi sajūtama delnas virsma, uz tas parādās skaidri saredzamas maizes gabaliņa kontūras, rodas sajūtas ādas virspusē. Tās ir parastas pieskāriena sajūtas. Koncentrējieties uz to, ka sajūtas viegli ietiecas plaukstas iekšienē un pārņem noteiktu telpu. Turklāt var uztvert arī citas sajūtas, kuras tiek saņemtas it kā no maizes gabaliņa: mīkstuma, siltuma un vēsuma sajūta utt. Fiksēsim savā apziņā visu daudzveidīgo

sajūtu esamību jūsu rokā.

 

6. Otrais variants: šķiet, ka plaukstu pārņēmušas

dažādas sajūtas - siltums, vēsums, jūtama tāda kā kutināšana, kā durstīšana. Tā ir laba pazīme. Tā vēstī, ka jūs jau fiksējat ne tikai fiziskās, bet arī enerģētiskās sajūtas. Tās lēnām iet plašumā, un rodas iespaids, ka

plaukstas iekšienē kaut kas ir ieplūdis. Dažiem cilvēkiem šķiet, ka kaut kas ir iekļuvis plaukstā un izgājis tai cauri. Fiksēsim apziņā visas šīs sajūtas.

 

7. Ar otras rokas pašiem pirkstu galiņiem satversim maizes gabaliņu un paturēsim to 2 - 3 cm attālumā no plaukstas.

 

8. Kad maize vairs neatrodas plaukstā, koncentrēsimies uz atmiņām par tās pieskārienu rokai. Šīs sajūtas jāsaglabā arī pēc tam, kad maizes gabaliņš ir noņemts. Ja atmiņas par tā pieskārienu izdodas saglabāt viegli, var koncentrēties uz telpu starp plaukstu un maizi. Rodas priekšstats par telpiskumu, ko piepilda savdabīgas sajūtas: siltums vai vēsums, vai valgums, vai apjausma par kaut ko blīvāku nekā gaiss. Var viegli fiksēt, ka šī telpa it kā ieplūst plaukstā un veido vienu veselumu ar jaunajām sajūtām, kas radušās, turklāt sajūtas plaukstas iekšienē var būt citādas nekā telpā starp maizi un plaukstu, tomēr vienotības sajūtu tas neizjauc.

 

9. Sākam maizes gabaliņu virzīt paralēli plaukstai, tuvinot to plaukstai un attālinot no tās. Kustībām jābūt maigām un lēnam, ar dažu milimetru amplitūdu. Plaukstā, atmiņu zonā par kontaktu ar maizi, radīsies savdabīga

kustības sajūta vai pārmaiņas siltuma, vēsuma, kutināšanas vai vieglas durstīšanas sajūta. Šīs pārmaiņas notiek sinhroni ar maizes kustību. Var rasties sajūta, ka starp plaukstu un maizi notiek magnētisko spēku atgrūšanās vai pievilkšanās. Parasti var uzreiz uztvert sakaru starp

pārmaiņām maizes gabaliņa kustībā un sajūtās.

 

10.        Sāksim maizi attālināt no rokas. Var rasties divi sajūtu varianti. Pirmais: 5 - 20 cm attālumā rodas maksimāli spēcīgas mijiedarbības zona, bet tālāk mijiedarbība diezgan krasi samazinās, taču tad atkal pastiprinās. Otrais: līdz ar attāluma palielināšanos starp roku un maizi rodas sajūta, ka starp roku un maizi ir nesaraujama saikne, it kā roku un maizi savienotu pavediens vai gumija. Reizēm šķiet, ka roku un maizes gabaliņu savieno

vijīga mīkla.

 

11.   Kad maizes gabaliņš jau atrodas lielākā attāluma, tā kustību pārtraucam, savās sajūtās it kā fiksējot tā nekustīgumu attiecībā pret plaukstu. Var sinhroni mazliet pakustināt roku un maizi, iztēlojoties, ka starp rokām atrodas kāds priekšmets, kuru kustinām. Tādējādi mēs nostiprinām saikni starp maizi un plaukstu. Pēc tam maizes gabaliņu pakustinām paralēli plaukstai un atkal pacenšamies fiksēt sinhronās kustību sajūtas plaukstā.

 Tās iespējams fiksēt tikai tādā gadījumā, ja plaukstā nepārtraukti sajūtamas pēdas no saskares ar maizi. Kustības rodas atmiņu telpā par mijiedarbību ar maizi.

 

12. Pamēģināsim maizes gabaliņu pirkstos saspiest vai saliekt. Plaukstā radīsies tādas pašas sajūtas.

 

13. Ja rokā no mijiedarbības ar maizi radušās nepatīkamas sajūtas, tas nozīmē, ka maizes enerģētika jūsu rokai neder. Tādā gadījumā sapuriniet roku vai paberzējiet to ar otru roku, it kā jūs nopurinātu vai nogrūstu nost no tās maizes drupačas. Tādā veidā jūs noņemat maizes gabaliņa atstāto nospiedumu, un enerģētiskā mijiedarbība līdz ar to pārtrūkst.

 

Kam jāpievērš uzmanība pēc vingrinājuma izpildes

 

Pirmām kārtām pēc savām sajūtām salīdziniet iztēles radīto un reālo pieredzi. Ja tās sakrīt, jūs jau esat diezgan liels meistars - jūsu iztēle saskan ar realitāti, un jūs savu iztēli jau varat lietot pašizdziedināšanās nolūkam. Taču visticamāk, ka jūsu iztēle un reālā pieredze dos atšķirīgas kontakta sajūtas. Tā, piemēram, iztēlē izdarītajā vingrinājumā jums radās siltuma, turpretī reālajā dzīvē - aukstuma sajūta. Neuztraucieties, tas ir normāli. Jebkurā gadījumā jūs esat spēruši ļoti nozīmīgu soli uz priekšu - jūs esat sajutuši, kas ir informatīvi enerģētiskā mijiedarbība. Bet tas ir svarīgāk par jebkuru loģisku izpratni.

 

Maizes enerģētikas diagnosticēšana

Tagad novērtējiet savas sajūtas pēc komforta un diskomforta pakāpes. Šīs sajūtas ir diagnosticējošas. Ja radās patīkama sajūta, tas nozīmē, ka maizes

enerģētika jums der un šī sajūta jāsaglabā. Tad notiks roku enerģētiskā piebarošana. Ja sajūta bija nepatīkama, no tās jāatbrīvojas, vai nu nopurinot rokas vai paberzējot tās vienu gar otru.

 

KO JŪS IEGUVĀT 3. VINGRINĀJUMA IZPILDES REZULTĀTĀ

Jūs varat mijiedarboties ar jebkuru objektu jebkurā attālumā

Pirmām kārtām jūs ieguvāt instrumentu informatīvi enerģētiskajai mijiedarbībai ar jebkuru objektu jebkurā attālumā. Ja jums, esot tuvā kontaktā ar objektu, radās 6. - 12. punktā aprakstītās mijiedarbības sajūtas, tad, restaurējot savā atmiņā šīs sajūtas jau jebkurā attālumā no attiecīgā objekta, jūs varat nodibināt kontaktu ar to. Kā to konkrēti izdarīt, uzzināsit mazliet vēlāk.

 

  Jūs iepazināties ar pieciem seniem enerģētiskās mijiedarbības veidiem

Katram cilvēkam mijiedarbība rada savas sajūtas, un šīs sajūtas ir atkarīgas no tā, kas organismam konkrētajā brīdī no ēdiena jāsaņem. Ja jūs vingrinājumu izdarīsit citā laikā vai ar kādu citu produktu, piemēram, ar bulciņu, jums radīsies citas sajūtas. Principā visus variantus var reducēt uz pieciem veidiem vai to kombinācijām. Šos piecus enerģētiskās mijiedarbības veidus Ķīnā sauc par ūdens, zemes, koka, uguns un metāla enerģiju.

 

Jūs varat diagnosticēt produktus un zāles un palielināt to iedarbību uz sevi

Kaut gan jūsu iepriekšējais noskaņojums ir bijis pozitīvs, dažkārt tūlīt pat rodas nepatīkama sajūta. Tas var būt saistīts ar to, ka maizes enerģija jums neder. Ja sirgstat ar kādu slimību, šī metode palīdzēs pie saslimušā orgāna noskaidrot, kuri produkti un zāles tam nav derīgi, un izslēgt tos no savas ēdienkartes. Šim nolūkam jāveido slimā orgāna mijiedarbība ar zālēm, ārstniecības augiem vai uztura produktiem tieši tāpat, kā tas notika, izpildot 3. vingrinājumu, tikai šajā gadījumā to visu pieliekot pie slimās vietas. Tādējādi var noskaidrot jums derīgos produktus, ārstniecības augus un medikamentus.

 

Ko darīt, ja vingrinājums neizdodas

Ja jūs piemeklējusi neveiksme, proti, mijiedarbības rezultātā neradās nekādas distancētas sajūtas, katrā ziņā iesakiet kādam citam cilvēkam izdarīt šo pašu eksperimentu (it īpaši ar maizes gabaliņu). Jūs pārliecināsities: viņam gandrīz simtprocentīgi veiksies. Mana statistika rāda, ka no 10 cilvēkiem tikai vienam vai diviem šajā vingrinājumā nerodas kaut vai vāji izteiktas distancētās mijiedarbības pazīmes. Ja panāksit, ka šo eksperimentu izdara vairāki cilvēki, jūs būsit pārsteigti par efektu, kādu tas radīs. Tas nozīmē, ka šiem cilvēkiem nav psiholoģisku šķēršļu no ķermeņa nākošo sajūtu uztveršanai.

     Ja vingrinājuma izpildes laikā jums nerodas nekādas sajūtas, tas nozīmē, ka tiešais fiziskais kontakts ar apkārtējo pasauli jums kaut kādu iemeslu dēļ ir bloķēts. Šis bloķējums ir jānoņem, izpildot vingrinājumus, kas tūlīt tiks aplūkoti.

 

                             Ko darīt tālāk

Pēc tam, kad esat izpildījuši vingrinājumu ar maizi, izdariet tieši tādu pašu vingrinājumu ar bulciņu, ābolu, kāpostlapu, gaļas gabaliņu, cukuru, tējas tasi, atslēgām, naudasmaku utt. Jūs konstatēsit, ka rodas ļoti dažādas sajūtas. Viens produkts kontaktējoties izraisa siltuma sajūtu, bet cits - aukstuma vai durstīšanas sajūtu. Sajūtas var būt loti daudzveidīgas, bet ar vienu kopīgu iezīmi: tās ir pamats, lai varētu rasties distancētās mijiedarbības sajūta, kas izpaužas tādējādi, ka priekšmeta viegla kustība izraisa rokā sajūtas, kas sinhroni mainās.

    Ja dažādas sajūtas radušās, kontaktējoties ar dažādiem objektiem, jūs informatīvi enerģētiskajā uztura, zāļu utt. diagnosticēšanā savu normu jau esat izpildījuši. Ja visas sajūtas ir viena tipa, piemēram, diagnosticējot dažādus priekšmetus, rodas vienīgi durstīšanas sajūta, tas nozīmē, ka jums vēl jāpiestrādā un katrā ziņā jāizpilda nākamie vingrinājumi.

   Vingrinājumu izpildes laikā atcerieties, ka visās enerģētiskās mijiedarbības izraisītajās sajūtās milzīga nozīme ir mūsu atmiņām par priekšmeta un rokas saskaršanos un priekšmeta iedarbību uz roku. Ar priekšmetu mijiedarbojas nevis pati roka, bet gan atmiņas, pieskāriena "nospiedums" (i-struktūra). Neveiksme šajā vingrinājumā piemeklē tikai tos cilvēkus, kuri nespēj kaut uz īsu brītiņu noturēt savā rokā dzīvas atmiņas par pieskārienu.

Kategorija: Dziedniecība | Pievienoja: sofi (29.03.2012) | Autors: ***
Skatījumu skaits: 2372 | Atslēgvārdi: bioenerģijas apgūšanas praktiskie v | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]