Dziedināšana
 

Kas ir dziedināšana? Vai Reiki praktizētājs ir dziednieks? Kas dziedē? Vai katrs var iemācīties dziedināt? Šis raksts mēģina atbildēt uz šiem jautājumiem, bet svarīgi ir ņemt vērā, ka tas ir viens viedoklis, kaut arī balstās uz zināšanām, kas iegūta daudz gadus uzkrājot pieredzi, izmantojot dažādas metodes, izlasot simtiem grāmatu, un strādājot ar cilvēkiem, kam ir dažādas slimības dažādās stadijās. Šis raksts nav domāts, kā neapstrīdama atbilde uz šiem jautājumiem, bet lai rosinātu interesi ielūkoties sevī dziļāk, lai atrastu savas atbildes.

Lai labāk saprastu, kas ir dziedināšana, sākumā noskaidrosim, kas ir slimība. Slimība ir līdzsvara izjaukšana. Mūsu ķermeņi ir veidoti tā, lai tie strādātu sabalansēti, nepārtrauktā enerģijas, šķidruma, ķīmisko vielu plūsmā cauri visam ķermenim, attīrot to un līdzsvarojot visas ķermeņa daļas.

Ja līdzsvars tiek izjaukts, sāk darboties imūnā sistēma, lai to atjaunotu. Tas notiek pakāpeniski vai cikliski. Vispirms ir iekaisums, pēc tam akūts stāvoklis, un tālāk slimība pāriet hroniskā formā. Katru reizi, kad organismā tiek izjaukts līdzsvars, tas iziet vienu vai vairākas no šīm stadijām, to ilgums ir dažāds un tas ietekmē visu organismu.

Dziedināšana ir apzinīga darbība izmantojot dažādas metodes, lai atjaunotu enerģijas plūsmu sāpošajās ķermeņa daļās (sāpes ir ķermeņa paziņojums, ka kaut kas nav kārtībā). Ir daudz metožu, kas palīdz atjaunot enerģijas plūsmu un līdzsvaru: akupunktūra/presūra, zāles uz augu bāzes vai ķīmiskas vielas, enerģijas piegāde, elpošanas vingrinājumi, skaņas/gaismas terapija, hidroterapija, psihoterapija, aromterapija, homeopātija, uztura bagātinātāji, meditācijas, diēta, u.c.

Tā kā katrs cilvēks ir atšķirīgs (izglītība, ticība, pieredze, utt.), uz dažādiem cilvēkiem un slimībām dziedināšanas veidi darbosies atšķirīgi. Tāpēc līdzsvara atgūšanas procesā ietilps vienas vai vairāku metožu kombinācijas atrašana. Neviens cilvēks nezina visas metodes un tāpēc dziedināšana var prasīt ilgu laiku un meklējumus, lai iegūtu pozitīvu rezultātu.

Viena no vienkāršākajām metodēm, kas strādā dažādos apziņas līmeņos (fiziskajā un enerģētiskajā), ir Reiki. Tā ir enerģija, kas attīra un līdzsvaro visos mūsu eksistences līmeņos. Katrs no mums pats ir atbildīgs par savu dziedināšanu. Mums ir jāatgūst savas personiskās spējas aktīvi piedalīties procesā, kas ved pie izdziedināšanās un līdzsvara atgūšanas.

Mēs paši esam tie, kas var to veikt, sakoncentrējoties uz enerģiju un dziedinot sevi. Bet mums ir arī jāatceras, ka neesam vieni un atdalīti no citiem. Mēs visi esam Viens. Un tāpēc mēs varam atļaut citiem, kas izdziedinājuši sevi, piedalīties mūsu izdziedināšanas procesā. Lai varētu palīdzēt citiem, mums jābūt ieguvušiem savu enerģijas vadīšanas un dziedināšanas pieredzi. Tad mēs varam iemācīt citiem to pašu.

Mums jāiemācās izdzirdēt savu iekšējo gudrību un sekot tai - tas ir viens no visefektīvākiem dziedināšanas instrumentiem. Dziedināšanas procesā mums jāaizmirst savs ego un jāļauj Radītāja enerģijai netraucēti plūst. Mums jāiemācās redzēt tikai pozitīvus priekšstatus par savu un citu veselību.

Mums jābeidz uzvesties kā sava likteņa upuriem, bet jākļūst atbildīgiem par katru savu soli.

Mums jāatceras būt pateicīgiem par visu, kas mums ir un domāt par situācijām un apstākļiem, ko savā dzīvē vēlamies, tā vietā, lai domātu par situācijām un apstākļiem, ko nevēlamies. Mums ir jātiek cauri blokiem/barjerām/sāpēm, lai radītu pārmaiņas. Tikai tad, kad mēģinām apstādināt izmaiņas, mēs kļūstam stagnāti un mirstam.

Un visbeidzot, mums jāiemācās priecāties par mums atvēlēto laiku uz planētas Zeme. Tāpēc, ka tā ir mūsu garīgo stundu saņemšanas vieta, ne mūsu īstās mājas. Mēs esam Gars, kas iegūst fizisku pieredzi, mums ir jāpilnveidojas tajā laikā, kamēr atrodamies fiziskajā ķermenī. Šī ir mūsu darba vieta, mūsu molberts, un mēs varam gleznot un pieredzēt visu, ko vēlamies. Ko jūs vēlaties?

Kategorija: Dziedniecība | Pievienoja: laimiga (29.12.2012) | Autors: Arfa W
Skatījumu skaits: 1659 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]