Enerģētiskā medicīna
 

   Pieaugošo interesi par enerģētisko dziedniecību radījusi ne tikai vilšanās medicīnas zinātnē (ne vienmēr pamatota), bet arī intuitīva atskārsme, ka stresa un slimību cēlonis bieži vien ir aplami priekšstati, hronis­kas negatīvas emocijas un saiknes trūkums ar Augstā­ku Spēku.

      Lielākās daļas slimību cēloņi ir bloki cilvēka enerģijas laukā. Tieši tāpēc, iedarbojoties uz slimību enerģētiskajā līmenī, iespējams panākt pilnīgu izveseļošanos.

Kā izvēlēties, ārstniecības veidu?

- Pats svarīgākais ir gribēt izveseļoties. Arī zemapziņas lī­menī. Nākamais solis - izvēlēties dziednieku. Kad esat ievācis informāciju gan par pašu dziednieku, gan par viņa darba metodēm, ļaujieties intuīcijai. Tāatklās, vai izvēlētais dziedināšanas veids jums der, vai saņemsiet gaidītos rezultātus. Varbūt izjutīsiet saviļņojumu, bet varbūt - baiļu pilnu interesi un nojausmu, ka šī terapija jūs novedīs pie kā nezināma, kas spēj izdziedēt.

Kad dziedniecības veids izvē­lēts, nākamais uzdevums -atrast dziednieku.

Vislabāk uzklausīt paziņu pie­redzi, izvēlēties  preses izdevumu, kam uzticaties, vai arī paļauties uz  gadījumu, kad uzmanību piesaistījis kaut kas tieši jums, tieši šim brīdim piemērots. Ja iespējams, aprunājieties ar izraudzīto speciālistu, pirms nolemjat ārstēties pie viņa - tas palīdzēs nodibināt kontaktu un noskaid­rot cik lieli izdevumi paredzami. Bez savstarpējas izpratnes grūti panākt uzticēšanos un pilnīgi ļauties dziedināšanas procesam.

Un tomēr- kāpēc nesanāca?

- Teorētiski enerģētiskā me­dicīna spēj izārstēt cilvēku no jebkuras slimības un likvidēt visas psiholoģiskas dabas ciešanas. Tomēr vienmēr tā nenotiek. Kāpēc?

   Zinātnieki dziedniecības ne­veiksmes izskaidro vienkārši: tā nedarbojas! Panākumu pamatā minēta cilvēka spēja sev iestāstīt, proti, vēlamo pataisīt par esošo. Viņi domā, ka tieši šis apstāklis izraisa īslaicīgu stāvokļa uzlabošanos. Iespējams - viņiem taisnība, ja cilvēku moka iesnas vai gripa, taču to nevar teikt par tādām smagām slimībām kā vēzis! Zi­nātnieki ir ļaudis, kuri tic tam, ko redz. Bet šo enerģiju viņi neredz, to nevar (vismaz pagaidām) arī izmērīt. Gan klasiskā medicīna, gan dziedniecība atzīst, ka dziedināšana var neizdoties psiho­loģisku apstākļu dēļ. Arī mūsu žurnālā (TAKA) vairākkārt rakstīts, ka slimības izraisītāji atrodas cilvēka galvā, proti, kādas domas domā, tādas slimības arī piedzīvo. Atgādināšu:

•  aknu un žultspūšļa darbī­bu ietekmē dusmas,

•  žultsakmeņus var radīt skumjas,

•  ilgas it korelācijā ar plaušu slimībām,

•  sirds un asinsrite - ar mīlestību un prieku.

 

   Ārstēšana  var  neizdoties, ja slimnieks  zemapziņā   necenšas izveseļoties vai arī nevēlas  tikt skaidrībā ar savām emocionālajām problēmām. Tas ir ļoti slikti, jo dziedniecībā ir ārkārtīgi svarīgi apzināties savu spēku un justies patiesi mīlētam.

  Neveiksmes pamatā var būt arī uzskats, ka ķermenis nespēj pats sevi izārstēt vai arī dzīvē nav nekā tāda, ka dēļ būtu vērts kļūt veselam. Tiem kuri tā domā, vispirms jātiek skaidrībā ar sevi, jāsaprot, ko viņi vēlas. Uzskatus mainīt ir krietni grūtāk nekā strādāt ar savām emocijām.

  Dažkārt dzird sakām: „Noticis brīnums, neticami, bet slimais kļuvis pilnīgi vesels!”  Tad skaidrojums viens-piedzīvota Dieva žēlastība. Dziedniecība ir tā joma, kur bieži vien notiek brīnumi. Tikai tiem jānotic. Iespējams, ka notikušais saistīts ar izmaiņām domāšanā, jo stiprai domu koncentrācijai konkrētā virzienā neapšaubāmi ir ļoti liels spēks. Cilvēkam jāatbrīvo apziņa no traucējošām domām un jānoskaņojas uz dziedināšanu. Arī bērns nesāks staigāt, kamēr viņa kājiņas nebūs kļuvušas pietiekami spēcīgas. Iespējams, ka mēs nevaram iegūt cerētos rezultātus tāpēc, ka vēl neesam enerģētiskajai dziedniecībai gatavi. Visam savs laiks!

 

Sirds - atspoguļo sfēru, kas saistīta ar mīlestību Ja nemīl sevi un nejūtas mīlēts, veidojas sirdsdarbības un asinsrites traucējumi. Infarkts biežāk piemeklē tos, kuri nespēj uz dzīvi raudzīties ar opti­mismu, saskatīt pozitīvo un krāsaino.

 

Plaušas - hroniskas slimības, arī astma veidojas, ja cilvēks jū­tas ierobežots, grib atbilst visiem standartiem, nevar elpot dzīvi ar pilnu krūti. Tās provocē arī neizraudātās asaras.

 

Kuņģa slimība pauž nespēju piemēroties jaunai situācijai, pielāgoties jaunām idejām. Kuņģa čūla bieži ir cilvēkiem, kuri grib būt perfekti, nevar sagremot nekompetenci kādā dzīves aspektā.

 

Zarnu saslimšana liecina par disharmoniju: uzņemt - paturēt, nevis atbrīvoties no veciem aizvainojumiem, aizspriedumiem.

 

Nieres bojā bailes, vilšanās. Nierakmeņi liek domāt par vilša­nos sevī, naidu pret sevi  un pretējo dzimumu.

 

Āda stāsta par saskarsmi ar apkārtējo vidi. Ja bērniem bieži ne­vēro alerģiskas izpausmes, tas liecina, ka ģimenē - vecāku starpā trūkst saskaņas.

 

Rīkles, kakla kaites nozīmē nespēju izprast savu radošo potenciālu, būt tolerantam pret apkārtajiem. Saistītas ar seksuālo dzīvi, kas ir radošā procesa augstākais aspekts (radīt ne cilvēku, bet prast transformēt neizmantoto enerģiju).

 

Muguras kaites liecina par atbalsta trūkumu, Problēmas krūšu daļā - emocionāla, garīga atbalsta trūkums, nespēja izprast, ka katrs var būt atbalsts pats sev; krustu daļā- finansiālas grūtības, materiālā stāvokļa pasliktināšanās vai bailes no šādas situācijas.

 

Locītavas, to iekaisums un sāpes liecina par kritisku attieksmi pret sevi un apkārtējiem, elasticitātes trūkumu vai zudumu, stereotipisku domāšanu, tolerances trūkumu pret apkārtējo pasauli. Izvērtējot konkrēti, kurās locītavās traucējumi izteikti stiprāk var atrast destruktīvās rīcības cēloņus un palīdzēt stabilizēt stāvokli.

 

Aknu saslimšana liecina par dusmām, naidu, primitīvām emocijām.

 

Redzes problēmas nozīmē, ka cilvēks nespēj skaidri sa­skatīt tagadni, pagātni, nākotni.

 

Dzirdes problēmas - nespēja saklausīt. Bērniem tās bie­ži atklāj nevēlēšanos dzirdēt nesaskaņas ģimenē.

 

Liekais svars- aizsardzības trūkums, bailes, bezcerība.

 

Audzēji- dziļš, sens aizvainojums, dziļi slēptas bēdas.

 

Alkoholisms-vainas sajūta, bezizeja, zems pašvērtējums.

 

Neirozes liecina par egoismu, bailēm, komunicēšanās grūtībām.

 

Kategorija: Dziedniecība | Pievienoja: sofi (13.04.2012) | Autors: Helēna Demidko žurnālā "Taka"
Skatījumu skaits: 2245 | Atslēgvārdi: Enerģētiskā medicīna | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]