Enerģētisko centru - čakru aktivizēšana ar krāsu palīdzību
 

 

Enerģētiskos centrus iespējams aktivizēt, virzot uz tiem noteiktas krāsas starus vai ieelpojot  attiecīgo krāsu un domās papildinot. Rīkojamies šādi, aizveram acis un vizualizējam konkrēto krāsu, koncentrējam to enerģētiskajā centrā, kuru vēlamies aktivizēt. Ar krāsu mēs varam uzstrāvot ne tikai enerģētiskos centrus, bet arī ūdeni, kuru vēlāk varam izmantot gan  iekšķīgi, gan ārīgi. Tautas dziedniecībā praktizē dažādu dabisku krāsainu materiālu pielikšanu pie slimajiem, sāpīgajiem ķermeņa rajoniem. Piemēram, sarkanu un zilu vilnas audumu liek uz rozes skarto rajonu.

 

Enerģētisko centru - čakru aktivizēšana ar krāsu palīdzību

Katram enerģētiskajam centram - čakrai atbilst sava krāsa. Pamata čakrai    sarkanā, kas nodrošina enerģiju, sakrālai čakrai - oranžā, kas iedarbojas radoši, saules pinumam - dzeltenā, kas sniedz prieku, sirds čakrai - zaļā, kas sekmē mīlestību un tikumību, rīkles čakrai - gaiši zilā, kas attīsta intuīciju un gaišredzību, vainaga čakrai – violetā, kas vieno ar kosmosu un attīsta garīgumu.

   Enerģētiskos centrus iespējams aktivizēt, virzot uz tiem noteiktas krāsas starus vai „ieelpojot” attiecīgo krāsu un domās to papildinot. Rīkojamies šādi, aizveram acis un vizualizējam konkrēto krāsu, koncentrējam to enerģētiskajā centrā, kuru vēlamies aktivizēt. Ar krāsu mēs varam uzstrāvot ne tikai enerģētiskos centrus, bet arī ūdeni, kuru vēlāk varam izmantot gan iekšķīgi, gan ārīgi. Tautas dziedniecībā praktizē dažādu dabisku krāsainu materiālu pielikšanu pie slimajiem, sāpīgajiem ķermeņa rajoniem. Piemēram, sarkanu un zilu vilnas audumu liek uz rozes skarto ķermeņa rajonu.

Auras krāsas un to skaidrojums

Garīgi attīstīta cilvēka aura vibrē mirdz, spīd tīrās krāsās. Mazāk attīstītiem cilvēkiem mēdz būt blāvas, netīras krāsas, nesimetriskas formas aura. Ir redzētas arī tādas auras, kuras izstaro sārņus un „gļotas”… Cilvēku domu un jūtu enerģijas caurauž auru, kas izpaužas dažādās nokrāsās un formās.

 Baltā krāsa aurā pauž par spēku un veselību, liecina par gribasspēku izturību.

Zeltītā krāsa aurā apstiprina stipru mentālās enerģijas klātesamību.

Sarkanā aura nozīmē dusmas, naidu, niknumu, nepacietību, egoismu.

Rozā aura ir harmonijas, mīlestības , apliecinājums, tā nozīmi arī līdzjūtību, draudzību, uzticību.

 Oranža aura izstaro dzīvesprieku, optimismu.

Dzeltenā krāsa aurā liecina par straujumu, jautrību un dažreiz par dzīvnieciskiem instinktiem.

Zaļā krāsa aurā ir novērojama krāpniekiem.

Zilā krāsa aurā liecina par padevību un paklausību.

Violetā aura simbolizē intuīciju, harmoniju, pozitīvo domāšanu, norāda uz kontaktu ar Visuma saprātu.

 Melnas krāsas aura ir tiem cilvēkiem, kuri kontaktē ar haosu, tā izstaro ļaunumu, disharmoniju. Pelēka aura ir vājiem un hronisku slimību mocītiem cilvēkiem, tā liecina par bailēm un izmisumu.

Kategorija: Dziedniecība | Pievienoja: sofi (29.03.2012) | Autors: ***
Skatījumu skaits: 1981 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]