Taro burvība

Kam tiešām ticēt -vai daži padomi apmeklējot Dziedniekus.
Kam tiešām ticēt (dziedniekam ?)
Tiešām – kam ticēt? Vieni saka, ka dziedniecība esot tīrais šarlatānisms, otri – ka dziednieks spējot izārstēt jebkuru slimību, pat vēzi. Vienam palīdz, otram – ne.
Vai dziednieks spēs palīdzēt tieši man? Un, ja spēj, – jebkurš vai kāds viens vienīgais? Vai neizmetīšu naudu vējā? Ja nu pēkšņi kļūst vēl sliktāk?

Palīdzēs vai nepalīdzēs? – tādi ir pamata jautājumi, ko uzdod sev ikviens, pirms nolemj vērsties pie dziednieka. Dažbrīd pat ir vienalga, ko dziednieks darīs (tikai, lai nebūtu sāpīgi). Galvenais – izveseļoties un justies labi pēc iespējas ilgāk.

Bet, ja esat nolēmis vērsties pie dziednieka...

- jūs varat nokļūt pie šarlatāna vai neprofesionāļa,
+jebkurš, pat visai viduvējs dziednieks vismaz kaut kā jums palīdzēs,
-nav izslēgts, ka, iztērējot naudu, jūs pretī neiegūsiet veselību,
+nav izslēgts, ka apmaiņā pret zaudēto naudu jums atgriezīsies veselība,
-jūs varat "piesaistīties” dziedniekam,
+jūs atradīsiet dziednieku, kurš spēs jums palīdzēt arī turpmāk,
-jūs nevarēsiet pārbaudīt, vai dziednieks palīdzējis, vai slimība pati atkāpusies,
+bet kāda starpība, kādēļ pārgājusi slimība?

Vislabākais variants, protams, ir tad, kad notiek pilnīga atlabšana no kaites. Tas nozīmē, ka izzuduši visi slimības simptomi un tie vairs neatkārtojas vismaz piecus gadus, un ambulatorās izmeklēšanas metodes novirzes neuzrāda. Pieci gadi akadēmiskajā medicīnā ir vispārpieņemts laiks, lai izdarītu secinājumus par pilnīgu izveseļošanos.

"Vislabākais variants”salīdzinoši bieži sastopams gan akadēmiskajā, gan netradicionālajā medicīnā. Tomēr vairums pacientu ierodas ar slimībām, kuras ir jau ielaistas un kuras pilnībā izārstēt vairs nav iespējams.

Vai dziednieks var kaitēt?


Ļoti reti. Dažreiz tomēr gadās hiropraktiķiem un adatu terapeitiem.
Dziednieks patiesi var kaitēt, ja atrunā jūs no operācijas, kad tā ir tiešām nepieciešama. "Pasliktināšanās”, ko pacienti uztver kā neveiksmīgu ārstēšanu , parasti netradicionālajā medicīnā ir raksturīga ar nelielu slimības saasināšanos. Tam tā jābūt, jo pēc tam seko uzlabošanās. Vēršoties pie dziednieka, jūs ne ar ko neriskējat. Sliktākajā gadījumā jūs aiziesiet – tāpat kā 75 cilvēki no 1000 – tādā pašā stāvoklī, kādā atnācāt. Izredzes uz veselības uzlabošanos ir daudz lielākas.

No kā atkarīgi ārstēšanās rezultāti?

Ārstēšanās rezultāti ir atkarīgi kā no dziednieka, tā no pacienta.
Ir dažādas dziednieku un pacientu kategorijas, kuras var sadalīt sekojoši :
Pacienti -

1. Tādi, kuriem palīzēs jebkurš, pat visnepieredzējušākais dziednieks, un jebkura, pat visnejēdzīgākā metode. Lai ko ar šādiem cilvēkiem darītu, vienmēr būs labs rezultāts. Viņu pašregulācija ātri un viegli reaģē uz jebkuru rituālu.
2. Tādi, kas mēreni pretojas ārstēšanai. Protams, neapzināti. Cilvēki pierod pie slimības, kura, tāpat kā ģimenes suns, kāda nu ir, tomēr savējā. "Man varbūt būs garlaicīgi bez savas slimības,” - it kā saka viņu zemapziņa. Dziedniecība ir kāršu spēle ar neapzinīgu pacientu. Bet, tā kā tā pārvalda blēdīgus paņēmienus, tad uzvarēt var nevis ar prātu, bet viltību.
3. Tādi, kuri aktīvi pretojas ārstēšanai. Arī neapzināti. Viņu trumpis ir neizārstējama slimība, bet viņu zemapziņa cenšas būt stiprāka par apziņu un dziednieku.

Dziednieki -

Pie kādiem dziedniekiem nav vērts iet?
>Pie "biedētājiem”, "izmēģinātājiem”.
>Izvairieties no tādiem, kuri popularizē, ka viņu "darba rezultativitāte ir 100%”.
>Neticiet tādam, kurš paziņo, ka viņa metode ir panaceja visām slimībām.
>Neejiet pie tāda, kurš ir opozīcijā ar oficiālo medicīnu, rada sev imidžu, ka jums palīdzēt var vienīgi viņš un neviens cits, un kurš nespēj nosūtīt jūs uz konsultāciju pie cita speciālista.
>Jo neskaidrāk un "zinātniskāk” izsakās dziednieks, jo vairāk iespēju, ka viņš no tā visa neko nesaprot.
>Netradicionālajā medicīnā nav titulu. Ja satiksiet "parapsiholoģijas zinātņu profesoru”, "akupunktūras zinātņu akadēmiķi” vai "bioenerģijas profesoru”, varat nešauboties uzstādīt diagnozi: jūsu priekšā ir bezvērtīgs šarlatāns.

Pie kādiem dziedniekiem var iet?
>Pie dziednieka, kam ir oficiāla licence dziednieka darbībai. (Uzziniet, cik ilgi šis cilvēks nodarbojas ar dziedniecību. Jo ilgāk viņš praktizē un jo pazīstamāks ir, jo vairāk jums izredžu).
>Ejiet pie tā, kurš pārvalda vairākas dziedniecības metodes, ne tikai vienu, bet, ja pārvalda vienu, tad neefektīvas ārstēšanas gadījumā nekavējoties ieteiks jums vērsties pie kolēģa.
>Nepiesaistieties vienai vietai. Nebaidieties pārslēgties no vienas metodes uz citu un mainīt speciālistus. Ar laiku jums radīsies pieredze un jūs iemācīsieties atšķirt, kas ir kas.
>Novērtējot dziednieku, izmantojiet tos pašus kritērijus, ko lietojat, vērtējot autoatslēdznieku vai apmetēju. Vadieties no personiskām cilvēciskām simpātijām un savas dzīves pieredzes.

Cik ilgi "turas” dziedniecības rezultāts?
Dziedniekiem tas zināms tikai aptuveni, jo – ja pacients jūtas labi, viņš vairs nenāk. Pēc manas pieredzes, pēc regulāru apmeklētāju vārdiem un no nejaušām tikšanās reizēm ar bijušajiem pacientiem zinu, ka tiem, kuri nespēlē spēli "Neviens nevar man palīdzēt”, remisija turpinās vismaz dažus mēnešus, bieži vien gadus. Aptuveni pusei to, kuri aizgājuši no manis, jūtoties veseli, slimības simptomi nav atkārtojušies. Diemžēl pārējiem pilnībā tikt vaļā no kaites neizdodas.

Kādu dziednieku izvēlēties – dārgu vai lētu?
Šeit neder angļu paruna, kura apgalvo, ka mēs neesam tik bagāti, lai pirktu lētas lietas. Ja negribat izmest vējā naudu, jums, tāpat kā iegādājoties veļasmašīnu vai sugas suni, vispirms jāizpēta tirgus piedāvājums.

Dziedniecība nav veļasmašīna. Tā ir roku darbs. Bieži vien augstas cenas iemesls ir nevis speciālista meistarība, bet gan ārstniecības centra prestižā atrašanās vieta, telpu dārgais dizains, augstās īres maksas un biznesa uzturēšana. Augsta cena nav garantija augstai dziednieka kvalifikācijai. Tāpēc, dodoties pie dziednieka, orientējieties nevis uz cenu, bet gan savu uzticēšanos viņam. Kaut arī šis kritērijs nav pārāk objektīvs. Sākumā var likties, ka jums izdevies atrast labu speciālistu, bet pēc otrā vai trešā seansa, nejūtot nekādas pārmaiņas, jūs tā vairs nedomāsiet. Ikviens pacients vēlas izārstēties viena seansa laikā. Tomēr tas gadās reti. Tāpēc, dodoties pie dziednieka, neceriet, ka varēsiet iekļauties 20 latu robežās. Cilvēks jau domā, ka maksājot naudu, viņš pretī iegūs no dziednieka pēc iespējas vairāk.

Bieži vien pie dziednieka nāk tādi pacienti, kas grib ne tikai tikt vaļā no savas kaites, bet arī sajust savu varu pār dziednieku, pašapliecināties viņa acīs. Šādam pacientam to vien vajag, lai dziednieks sāk nervozēt, pārlieku censties un sāk tērēt nelimitētas porcijas savas enerģijas. Tas ir kā apzināts vampīrisks triks, kas sasniedz savu mērķi. Pacients, kaut ar iepriekšējām sāpēm, bet apmierināts atstās dziednieka kabinetu. Tikai dziednieks pēc šāda apmeklējuma jūtas iztukšots un noguris. Tāpēc pieredzējis dziednieks, jūtot šādu enerģētisku provokāciju, uz to vairs nereaģē – ne ārēji, ne iekšēji, bet mierīgi pasaka, ka seanss ir beidzies. Ticiet, ikviens agri vai vēlu dziednieka darbības rezultātu sāks izjust kā reālu palīdzīb

Šis raksts Man personīgi noderēja lai vairāk vai mazāk gūtu priekštatu par sev intresējošo.


Avots: http://šis materiāls ir pārpublicēts .
Kategorija: Dziedniecība | Pievienoja: Jozis (01.05.2012) | Autors: Jozis Šemets E W
Skatījumu skaits: 2322 | Atslēgvārdi: dziedniecība | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]