Par Kosmoenerģētiku
 

Mūsdienu tradicionālā medicīna ir veikusi nozīmīgu ieguldījumu ārstniecības metožu attīstībā. Tieši tāpat Ņūtona fizika savulaik bija nozīmīgs etaps fizikas evolūcijas procesā un priekšnoteikums turpmākajiem Einšteina atklājumiem, kā arī bioenerģētisko lauku teorijas izveidei. Tradicionālā medicīna kā reiz balstījusies uz Ņūtona zinātniskās paradigmas. Taču tagad pienācis laiks tās paplašināšanai.
Einšteinu kādreiz uzskatīju par neprātīgu, jo tik radikāla šķita viņa radītā teorija. Mūsdienās tieši tāda pati attieksme ir pret kosmoenerģētiku. Tā tas bijis vienmēr, kad zinātniskā teorija apsteidz laiku, jo arī fiziķiem vajadzēja vairāk nekā 60 gadu, lai pilnībā izprastu Einšteina atklājumu. Toties tagad viņu uzskata par ģēniju.
Arī kosmoenerģētika ir apsteigusi savu laiku, tāpēc tās ceļš nav bijis rozēm kaisīts. Diemžēl pilnveidošanās process ne vienmēr norit nesāpīgi. Tas attiecināms ne tikai uz dažiem indivīdiem, bet arī veselām kultūrām. Ņemot vērā to, kā pieaug jaunās zinātniskās paradigmas piekritēji (saskaņā ar kuru matērija un enerģija atrodas nesaraujamā vienotībā, bet cilvēka fizioloģija uzskatāma par sarežģītu biolauku struktūru), arvien vairāk cilvēku, tai skaitā arī ārsti, atsakās no blakusefektus izraisošajām zālēm un ķirurģiskas iejaukšanās par labu daudz smalkākai un ne tik bīstamai ārstēšanai.
Kosmoenerģētika ļauj ne tikai atvieglot fiziskās ciešanas, bet arī uzrādīt un likvidēt slimības cēloņus, kas slēpjas emocionālajā, mentālajā un citos augstākos līmeņos.
Nākamie kosmoenerģētikas jomas speciālisti kļūs ne tikai par ārstiem, viņi kļūs par dziedniekiem, kas spēj tikt galā arī ar emocionāliem un mentāliem traucējumiem, kuri pataloģiju veidā agrāk vai vēlāk izpaudīsies arī fiziskajā līmenī. Viņi tādus traucējumus varēs atklāt jau iepriekš un izskaidrot saviem pacientiem, kā nepieciešams izmainīt dzīves veidu, lai atjaunotu harmoniju, kā labāk uzņemt pārtiku, kādi fiziskie vingrinājumi ir visnoderīgākie, kā pārvaldīt savas emocijas, atbrīvoties no stresa, meditēt (lai saprastu savas slimības īstos cēloņus).
Kosmoenerģēti organisma harmonijas cēloņus meklēs, analizējot čakru stāvokli. Taču, neskatoties uz kosmoenerģētikas sasniegumiem, nedrīkstam aizmirst par mūsu sekmīgas izdziedināšanas galveno nosacījumu – par pacienta gribu, viņa gatavību uzņemties atbildību par savu uzvedību un dzīvesveidu.
Pacientiem kopā ar kosmoenerģētiem ir centīgi jāstrādā, lai dvēselē un miesā atgrieztu pazaudēto harmonijas stāvokli. Taču arī tas vēl nav viss! Nepieciešams balstīties uz mācību par reinkarnāciju, saskaņā ar kuru dvēsele iziet ilgu ceļu, līdz tā uzkrāj nepieciešamo pieredzi. Jo daudzas saslimšanas rodas reinkarnācijas procesā tieši kā līdzeklis garīgās pieredzes iegūšanai. Tikai to saprotot un apzinoties grūtās dvēseles pārvietošanās caur virkni ķermeņu īsto nozīmi, mēs varēsim atrast sevī spēkus, kā izmainīt savu uzvedību un atjaunot harmoniju.
Mūsu nemierīgā laikmeta nelaimes un uztraukumi daudz kur pamatojas uz iedzīvotāju garīgo un emocionālo nemieru. Taču cilvēkiem ir jāizdziedinās, un ne tikai virspusējā, fiziskā līmenī. Svarīgi saprast un likvidēt tos slimību iemeslus, kas slēpjas augstāko slāņos. Pirms izmantot kosmoenerģētikas metodes, cilvēkam vispirms ir garīgi jāpārveidojas. Un šāda pārveidošanās jau ir sākusies: daudzi kosmoenergēti ir kļuvuši par jaunās domāšanas pārstāvjiem un palīdz visai cilvēcei veikt pāreju uz vispārēja miera un harmonijas stāvokli, kas savukārt palīdzēs izdzīvot mūsu mazajai planētai.
Kosmoenerģētika var sniegt mums atbildes uz mūžīgajiem jautājumiem par dzīvību un nāvi. Pareizi izmantojot tās metodes, daudziem ļaudīm atgriezīsies veselība un dvēseles miers, un tad uz Zemes iestāties miers uz nākošajām tūkstošgadēm. Nedrīkst aizmirst par to, ka daudzi kosmoenerģētikas līdzekļi bija pazīstami jau tālā pagātnē un ilgu laiku tika glabāti kā noslēpums. Gribas ticēt, ka cilvēce saprot, kādu atbildību tā ir uzņēmusies patlaban, uz Jaunās Ēras sliekšņa, atdzīvinot tās ārstēšanas metodes, kuras mums dāvājuši pagātnes izcilākie Skolotāji.
Visbiežāk pie dziednieka cilvēki vēršas tāpēc, lai viņš tos atbrīvotu no ciešanām, nedomājot par to, ka vispirms cilvēkiem ir jāizmaina sava domāšana un dzīvesveids. Panākumi ārstēšanā lielā mērā ir atkarīgi no dziednieka un pacienta sadarbības rakstura, no to mijiedarbības. Cilvēkiem ir jāvadās no dziednieka padomiem, taču atbildība par viņu dzīvesveidu gulstas uz cilvēkiem pašiem. Mūsu slimības bieži izpaužas kā virspusējs dziļi dvēselē iemājojies nemiers, stress un uztraukumi. Saprotams, slimību parādīšanās fiziskā līmenī var izraisīt kāds ārējs faktors, taču līdzsvaru tas izjauks vienīgi tajā gadījumā, ja tam ir attiecīgi sagatavota augsne. Emocionālas problēmas un garīgie traucējumi iekļūst caur čakru un meridiānu sistēmu līdz fiziskajam līmenim, un tur tiek traucēta homeostatiskais līdzsvars, ko dēvējam par slimību.
Saslimšana – tā ir traucējuma pazīme smalkajā enerģētikas sistēmā, daudzdimensiālajā kompleksā: ķermenis – dvēsele – Gars. Tas ir sava veida simbolisks brīdinājums par to, ka organismā ne viss ir kārtībā un ka nepieciešams atjaunot izjaukto harmoniju, – citādi nav iespējams panākt patiesu izdziedināšanos.
Daudzas emocionālas un garīgas problēmas, kuru priekšā nonāk cilvēki, ir saistītas ar vienas vai citu čakru funkcijām. Pamatā šīs problēmas attiecas uz cilvēka piezemēto apziņu, personīgo spēku, seksualitāti, mīlestību, gribu, radošumu, intuīciju un garīgiem meklējumiem.
Kad brīva pašizpausme kādā no iepriekšminētajām jomām kļūst neiespējama, enerģijas plūsma caur čakru tiks bloķēta. Tā rezultātā ar šo čakru saistītie ķermeņa orgāni saņems nepietiekamu enerģijas daudzumu.
Ja problēma paliks neatrisināta, tad šāda bloķēšana var novest pie hroniskām saslimšanām. Līdz ar to itin bieži smagas kaites izpaužas kā garīgas pārbaudes forma, kuru dvēselei ir jāpārvar reinkarnācijas procesā. Pati svarīgākā no visām čakrām ir sirds čakra. No tās atkarīga cilvēka spēja mīlēt un izrādīt savu mīlestību gan attiecībās ar tuviniekiem, gan arī svešiem ļaudīm. No šīs čakras atkarīga arī cilvēka izaugsmes un apgaismības spēja.
Bailes un nevēlēšanās saprast otru cilvēku ir galvenie daudz slimību, stresu un cilvēcisku ciešanu avoti. Cilvēki, kuri atrodas uz zemākas garīgās attīstības pakāpes, ir ar noslieci projicēt savas bailes uz ārpasauli, pieverot acis uz to, ka ciešanu iemesli slēpjas viņos pašos.
Sirds čakras attīstīšana ir galvenais šādu baiļu pārvarēšanas līdzeklis, kā arī mīlestības un līdzcietības veicinātāja. Pietiek mums attīstīt savu sirds čakru, un mēs iegūsim spējas ne tikai izdziedināt paši sevi, bet arī apkārtējos.
Dumja rīcība un slikta uzvedība attiecībā pret citiem var izpausties nākamajās dzīvēs iedzimtu slimību un fizisku nepilnvērtību veidā – tā ir savā veidā karmiskā mācība. Bet kā balva par pienācīgu uzvedību aizgājušajās dzīvēs cilvēkiem bieži tiek piešķirta iespēja gūt panākumus un bagātību. Mācība par reinkarnāciju cilvēkiem ļauj saprast, ka viņu pašreizējās ciešanas ir daļa no garīgās pārbaudes, kuru ir jāveic katrai dvēselei. Tai pat laikā cilvēks var izvēlēties, kā viņam rīkoties vienā vai otrā situācijā, izmantot to savas garīgās pieredzes bagātināšanai, vai nē.
Daudzām senās pagātnes civilizācijām – atlantīdiešiem, lemuriešiem, Ēģiptes un Grieķijas slepeno sektu locekļiem – bija zināms par reinkarnāciju un cilvēka daudzpusīgo anatomiju. Neraugoties uz visiem cilvēces grēkiem, uz daudzskaitlīgajiem kariem un vardarbību, cilvēku vidū vienmēr atradās tie, kuri zināja par cilvēka dievišķo dabu un tās neizsmeļamo garīgo potenciālu.
Uz Zemes daudzu gadsimtu laikā ir parādījušies izcili Skolotāji, kas cilvēkiem skaidroja senās patiesības. Pateicoties viņu mācībām, ir radušās jaunas pasaules reliģijas, kas dažādās valodās sludinājušas vienas un tās pašas atziņas un patiesības. Vienlaikus, tās nododot pēcnācējiem, daudzas zināšanas laika gaitā ir pazaudētas. Kosmoenerģētika ir tās senās zināšanas, kas saglabājušās un nokļuvušas arī līdz mums.
Turpinot attīstīties zinātnei un tehnikai, notiek zinātnisku pierādījumu uzkrāšanās par kosmoenerģētikas efektivitāti. Arvien vairāk praktizējoši ārsti var ņemt talkā kosmoenerģētikas metodes. Gribas cerēt, ka cilvēce beidzot atgriezīs praksē tās ārstēšanas metodes, kuras mums dāvājuši pagātnes izcilie Skolotāji

Kategorija: Dziedniecība | Pievienoja: laimiga (24.01.2013) | Autors: Andis Lapiņš W
Skatījumu skaits: 2467 | Reitings: 5.0/2
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]