Ieprogrammējam savu dienu paši!
 

 

Katru rītu mēs darām kaut kādas ikdienišķas lietas, dažbrīd vēl nepamodušies, mēs apģērbjamies, tīrām zobus, ejam uz darbu. Pusaizmiguši mēs atveram acis un sakām sev: Eh.., uz darbu jāiet, viss slikti, laiks sabojājies, naudas nav, vīrs/sieva meklē kašķi, priekšnieks zvērs,.. un tad nolaižam kājas uz paklājiņa pie gultas un iesoļojam dzīvē. Bet tagad iedomājaties, ka pie jūsu gultas stāv jūsu sargeņģelis ar bloknotu rokās un viņš pieraksta to, ko jūs šai dienai gribat pasūtīt, un viņš dzird un raksta, tātad- darbā nepatikšanas, viss būs slikti, lietus šodien līs visu dienu, naudas nebūs, vīrs/sieva šodien būs kašķīgs/a, priekšnieks zvērīgs... skaidrs, pasūtījums pieņemts- eņģelis saka, līdz vakaram viss tiks izpildīts.
Kādas domas no rīta domājam, kādas vēlēšanās akceptējam pamostoties, attiecīgi tādu pasūtījumu izdarām visumam, tā mēs ieprogrammējam savu zemapziņu, jo no rīta tā vēl ir atvērta un gaida ko „saimnieks” tai sacīs ko viņš gribēs šodien piedzīvot. Katrs cilvēks ir piedzimis lai priecātos, ja teiksi, ka viss ir vislabākajā kārtībā un šī būs vislabākā diena manā mūžā, tad tā arī tāda izvērtīsies,... paldies, ka es dzīvoju šajā skaistajā pasaulē,... tad tā ir programma šodienai. Un ja, katru rītu teiksim, ka šī ir vislabākā diena manā mūžā, tad šis mūžs būs vislabākais manā dzīvē. Bet, ja nu ir sanācis kā nav gribējies, tad jāsāk pie tā piestrādāt. Varam mūsu zemapziņai to iemācīt ar afirmācijas palīdzību, lūk, dažas:

 


 • Es daru to, ko mīlu darīt, un mīlu to ko daru.
 • Es strādāju viegli , ar iedvesmu un efektīvi.
 • Es varu apgūt visas iemaņas, kuras man ir nepieciešamas.
 • Darbs ir kanāls manu talantu izpausmei.
 • Es pārliecinoši eju savu pašrealizācijas ceļu.


Degsme piešķir dzīvei cēlumu, skaistumu un jēgu. Nav iespējams sasniegt ko lielu, nejūtot kaisli kļūt kaut kam lielam vienalga kurā dzīves sfērā, vai tas būtu sports, māksla, zinātne, bizness vai vienkārši ģimene. (Entonijs Robinss)

 


 • Es katru dienu atklāju savas iedzimtās spējas.
 • Es iepazīstu un izrādu visu to labāko kas manī ir.
 • Katra dzīves situācija – iespēja radoši izpausties.
 • Es ar prieku un degsmi iepazīstu visu, kas man ir nepieciešams.
 • Dzīve ir mans nemainīgais skolotājs.


Ģēnijs – tas ir cilvēks, kurš kaut nedaudz spēj pacelties virs ierastās domāšanas. (Viljams Džeimss)

 

 


 • Es dzīvoju apzināti , ar dziļu dzīves un sevis izpratni.
 • Es apzinos savas vēlmes un palīdzu tām realizēties.
 • Es mācos rūpēties par sevi.
 • Es mācos sevi mīlēt un pieņemt.
 • Mīlestība pievelk pie manis visu to, ko es patiesi vēlos.


Esiet radoši visās savās domās, savās sajūtās un visās rīcībās.(Veins Dajers)
Lieki būtu piebilst, ka šo programmu vajag sev atkārtot dienu no dienas, bieži un ar ticību un rīkoties atbilstoši sajūtām. Daudzi cilvēki dzīvo kā negrib. Viņi neko nedara, lai dzīvotu savādāk un citādāk. Tādu cilvēku dzīve līdzīga filmai, no kuras skatīšanās pašiem jau ir nelabi, bet viņi neko nedara lai pārrakstītu scenāriju. Un vēl, kamēr mājās ir televizors, kuru tu skaties, un avīzes, kuras tur lasi, tev nolaižas rokas, jo arī tā ir neapzināta vai apzināta programmēšana, lai tu mazāk ko pats darītu,.. jo nav jau vērts..., programma rakstās,... attiecīgā programma iet... tā programmējas... viss notiek atbilstoši tai.
Kāpēc ir tik grūti to mainīt? Kāpēc nesanāk? Stress? Cilvēks kaut ko gaida. Tā ir ilga gaidīšana, jūs pavisam skaidri zināt kā ir jānotiek, bet ja notiek savādāk, tad neviens nedomā, ka tās ir tikai sekas kaut kam, kā, piemēram, tiem pašiem neapzināti izteiktajiem vārdiem vai domām.. To neattiecinām uz sevi, uz savu domāšanu, uz savu rīcību. Jūs taču zināt, kādai ir jāizvēršas situācijai, kam ir jānotiek, bet ja nenotiek, jūs tam nepiekrītat, nepiekrītat realitātei, pasaule jūsuprāt, ir veidota nepareizi un jūs mēģināt viņu labot, pasaulei ir jābūt citādai, un es noteikti zinu kādai tai jābūt. Jūs nevarat pieņemt to pasauli, realitāti, kas pašreiz eksistē, jūs tiesājat, ja kaut kas nenotiek tā kā gribētos. Rezultātā sasummējas neapmierinātība, saprotams, ka galvā notiek nepārtraukta cīņa, domas seko domām, protests... un visa enerģija aiziet uz to. Jūsu iekšējais „dators” ir uzkāries un pārkarsis. Un ja enerģija ir aizgājusi, tad strādāt efektīvi nav iespējams, jūs ieslīgstat ja ne depresijā, tad spēku pilnīgā izsīkumā, rezultātā dzīve nepriecē, jo jūs neesat mierā ar to, ko piedāvā dzīve. Jābeidz dzīvot ilūzijās un jāpieņem dzīve ar visu ko tā sniedz vai nesniedz. Ja nevaram mainīt apstākļus, kuros atrodamies, tad mainām attieksmi pret apstākļiem. Sākam rakstīt savu dzīves scenāriju kādu gribam, ieviešam dzīvē vajadzīgās korekcijas, un apstākļi paši sāks mainīties. Tas ir darbs ar sevi,.. neatlaidīgs, nebeidzams, mērķtiecīgs darbs ar sevi un rezultāti nebūs ilgi jāgaida.

 

Kategorija: Psiholoģija | Pievienoja: laimiga (31.05.2012) | Autors: www.reikinet.lv
Skatījumu skaits: 1436 | Komentāri: 2 | Atslēgvārdi: ieprogrammējam dienu | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 2
1
1  
16.07.2011
4. Sanita (Grantine)
Tas tiešām labi strādā, to esmu sen iemācijusies izmantot, novēlu lai citiem tas ar izdodas, jo tik patīkami ka savu pozitīvo domu palaid, un to ka vis izdodas.

26.04.2011
3. Evija (Ziemeļmeita)
Darbs, tas ir darbs ar sevi.

20.03.2011
2. Iveta Ra (Brita)
Jā piekrītu, ka raksts ir labs un afirmācijas savā dzīvē pielietoju jau sen- ļoti palīdz!

15.03.2011
1. Anna
Super rakstiņš! Ļoti patīk tas salīdzinājums ar sargeņģeli, kas stāv pie gultas un pieņem katru pasūtījumu, tas tiešām palīdz to iedomāties efektīgāk! Tagad katru rītu varēšu pasūtīt savam sargeņģelim tās pozitīvākās un labākās domas!

0
2  
3 Viss atkarīgs no tā vai dzīvojam un rīkojamies pareizi. Iespējams atbildes atradīsiet šeit: LINKS

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]