Jautājumi sev dzīves programēšanai
 

Man kāds ir vajadzīgs, lai es justos laimīgs”.
Slikts sākums attiecībām. Tās ir pārāk vispārējas prasības., Tā vietā, lai nodotos tādām pārdomām, kā jūs paši sevi varat darīt laimīgu? Nelaimīgi cilvēki nevienu neinteresē. Lielāku popularitāti gūst tie, kas ir laimīgi, kuriem līdzās cilvēki jūtas labi.
Sakoncentrējiet savas maģiskās pūles uz to, lai rastu laimi sevī pašā, un citi tieksies pie jums.

“Jūtos vientuļi. Vēlos atrast draugu, ar kuru varētu parunāties”.
Vientulība un garlaicība iet roku rokā. Izanalizējiet savu dzīvi – iespējams, jūs uzdzenat garlaicību tiem, kas atrodas jums līdzās. Ja jūsu dzīves sīks izklāsts nonāktu cita cilvēka acu priekšā, vai viņš vēlētos ar jums iepazīties tuvāk? Padomājiet, kā nodarboties ar kaut ko interesantu, sastādiet sarakstu ar to, kas jūs interesē, un centieties ar to nodarboties tur, kur jūs vienlaikus varat tikties ar cilvēkiem. Pēc tam jūs varēsit izmantot maģiju, lai atrastu piemērotu partneri starp tiem, ar ko jums ir izrādījušās kopējas intereses.

Esmu nepievilcīgs (kroplīgs, pārāk īss, pārāk garš, tievs utt.). Vēlos kļūt daudz pievilcīgāks, gribu, lai manā dzīve veidotos jaunas attiecības”.
Papūlieties sevi novērtēt objektīvi. Izmantojiet drauga palīdzību, lai sevi skaidri ieraudzītu no visām pusēm. Bieži mēs ciešam no savām nepilnībām, nepamanot savas labās īpašības. Pasvītrojiet savas labākās iezīmes. Dažu cilvēku skaistums redzams visiem, taču dažiem tas ir apslēpts. Dažiem paveicies, un viņi ir skaisti it visā, taču kaut kādā ziņā skaists ir katrs! Visi mēs esam pelnījuši mīlestību, nav iemesla tās trūkumam mūsu dzīvē. Ir vīrieši un sievietes, kam nepatīk apaļīgi ļaudis, taču tai pat laikā ir arī tādi, kuriem tie ļoti patīk, t.i., katrs cilvēks kādam noteikti patīk.
Jūsu maģijai jākoncentrējas uz to, kā jūs sevi parādāt. Iemācieties sevi mīlēt pat tad, ja jūs nekad nemainīsieties, un ļaujiet mīlestībai iekļūt jūsu dzīvē. Tas, iespējams, ļoti svarīgi ir apaļīgiem cilvēkiem. Nevajag uzskatīt svara zaudēšanu par obligātu nosacījumu, lai jūs iemīlētu. Vai spēsit sevi mīlēt, pat ja nekad neizmainīsieties? Protams! Cīnieties par to!

“Man attiecības nekad neturpinās ilgi. Vēlos stabilas attiecības”.
Kāpēc gan jūsu attiecības nevar turpināties ilgi? Jūs pastāvīgi izvēlaties ne tos partnerus? Vai jūsu uzvedība ir vērsta uz sevis iznīcināšanu? Jūs meklējat kādu, kas varēs nospēlēt jūsu tēva vai mātes lomu? Jūs būsit lemts īslaicīgiem romāniem, pirms nenoskaidrosiet tā iemeslu, – bet tas slēpjas jūsos. Izmantojiet maģiju, lai tiktu vaļā no savas iznīcinošās uzvedības un piesaistītu savā dzīvē cilvēku, kurš nelīdzinās tiem, kas līdz šim bijuši kopā ar jums.

Esmu līdz ausīm iemīlējusies vienā cilvēkā, taču viņš, šķiet, pat nav pamanījis manu eksistenci”.
Sāciet ar atbildi uz jautājumu: “Kāpēc man tā patīk šis cilvēks?” Sastādiet sarakstu ar tām viņa īpašībām, kas jums patīk. Nākamais jautājums būs ļoti nepatīkams: “Jūs vēlaties spēlēt mocekļa – cietēja lomu?”. Pajautājiet sev: “Vai man patīk iemīlēties nepieejamos cilvēkos?” Izmantojiet maģiju, lai tiktu vaļā no attiecībām ar cilvēku, kura īpašības jūs piesaista, un pamēģiniet tās attīstīt sevī.

“Esmu iemīlējies(-usies) precētā sievietē/vīrietī”.
Lielākā daļa šo bēdīgo stāstu parāda nelietderīgu spēku un enerģijas pielietojumu. Neprecētajiem patīk pārvarēt šķēršļus un grūtības, kad tie atviļ svešu dzīvesbiedru. Paanalizējiet savu dzīvi, iespējams, ir vēl citas jomas, kur izpausties jūsu enerģijai. Pacentieties tās atrast. Sastādiet to iezīmju sarakstu, kuras vēlētos redzēt savā partnerī, un izmantojiet maģiju, lai atrastu tādu partneri, kuru nesaista laulības pienākumi.

Atbildot uz šiem jautājumiem, esiet patiesi pret sevi, taču esiet arī sev līdzjūtīgi. Vēlme uzzināt patiesību – tā ir tikai puse no uzdevuma, ne mazāk svarīgi ir sev piedot. Nekas no tā, ko uzzināsiet par sevi, nav briesmīgāks par to, ko uzzinājuši citi. Katrs pelnījis mīlestību un absolūtu laimi, kura pastāv mums līdzās.
Iespējams, kādam no mums nav izveidojušās labas savstarpējās attiecības, un jūs vēlaties izmantot maģiju tikai tam, lai nostiprinātu tās saites, kas jūs saista. Ja jūs abi nodosieties maģijai, tad tas nebūs mēģinājums ietekmēt otra gribu.

Senie ēģiptieši uzskatīja, ka mīlestībā pastāv četri līmeņi, kas veido četrus piramīdas stūrus, dzīves pamatu, kuras laikā mēs sasniedzam augstas virsotnes.

Mīlestība pret sevi. Mēs nevaram iemīlēt otru, pirms neesam iemācījušies mīlēt paši sevi. Lūk, tāpēc iepriekš pieminētie jautājumi ir tik svarīgi. Padomājiet, kāpēc jūs vēlaties nonākt jaunās attiecībās?
Iespējams, tikai tāpēc, lai izjustu, ka jūs esat pelnījis mīlestību. Ja tas ir tā, tad jūsu attiecības ir lemtas neveiksmei vai konfliktiem. Ticiet, ka esat mīlestības cienīgi. Vai varat nosaukt desmit iemeslu, kāpēc jūs esat pelnījis mīlestību?

Mīlestība pret to, kas jums ir svarīgs. Tiklīdz esam iemācījušies mīlēt sevi, mēs spējam dedzīgi un nesavtīgi iemīlēt citu cilvēku. Tikai iemācījušies pieņemt sevi ar visām savām nepilnībām, jūs varat iemācīties arī citus pieņemt tādus, kādi viņi ir. Mīlestība pret citu cilvēku paver jūsu personībai un jūsu dzīvei jaunas iespējas. Tas ir veids, kā padarīt savu dzīvi pilnīgāku un bagātāku.

Mīlestība pret cilvēci. Tas jau ir nākamais līmenis, kas dabiskā veidā izriet no iepriekšējā. Ar daļu savas sirds jūs saprotat, ka ikviens aug un attīstās. Jūs varat nicināt dažu cilvēku rīcību, taču ne viņus pašus. Jūs uzskatāt, ka viņi vēl nav sasnieguši jūsu attīstības līmeni un vienkārši izpēta pasauli ap sevi (neaizmirstiet par reinkarnāciju), viņi ir pelnījuši izpaust savu gribu, lai pavirzītos uz priekšu savā attīstībā. Jūs redzat, ka visi cilvēki ir līdzīgi: ikviens meklē mīlestību un grib atbrīvoties no ciešanām. Kad jūs sasniegsiet šo mīlestības līmeni, jūsu dzīve kļūs vēl pilnīgāka. Jūs kļūsiet spējīgāks, jo būsiet nokļuvis dziļāk dzīvē.

Mīlestība pret dievu/ dievieti, dievišķo apziņu. Tas ir mīlestības visaugstākais līmenis, kas izpaužas patiesā mīlā pret dievišķo apziņu. Tās jūtas mīt mūsos – pateicības jūtas par dzīvi, kas mums ir dota. Kad mēs sasniedzam šo mīlestības līmeni, mūs piepilda pasaules, pateicības un apmierinātības par savu dzīvi izjūta. Jūs atklāsiet, ka izjūtat vēlmi rūpēties par apkārtējo vidi, mūsu Zemi un saviem draugiem. Iespējams, jūs negaidīti ieinteresēs tādas globālas problēmas, kā miera uzturēšana visā pasaulē, cīņa ar badu vai apkārtējās vides aizsardzība. Iespējams, jūs pievērsīsieties savas pilsētas problēmām: uzsāksiet cīņu pret narkomānijas izplatību bērnu vidū, vai gādāsiet pārtiku bezpajumtniekiem. Iespējams, jūs sajutīsiet vēlmi radīt kādu šedevru, uzrakstīt mūziku vai literāru darbu. Šī spēcīgā mīlestība jūsos izsauks vēlmi piepildīt jūsu pasauli ar pateicību un prieku, jums sagribēsies dalīties ar kādu šajās jūtās, kas jums dzīvē tik daudz devušas. Jūs sajutīsieties pilnībā pasargāts un pilnīgā drošībā. Jūs kļūsit ļoti varošs, tāpēc, ka iedziļināsieties dzīvē un nestāsieties tai pretim vai necīnīsieties ar to.

Kā jūs jau varbūt nojaušat, mūsos visu laiku dzīvo visi šie mīlestības veidi dažādos salikumos. Jūs atklāsiet, ka spējat pat sajust to proporcijas. Jūsu uzdevums – saprast, kur uz šīs skalas jūs parasti atrodaties. Ja esat vēl pirmajā līmenī, tad nevajag censties pāriet uz augstāku līmeni, pirms nebūsiet tam gatavi.
Šī skala var jums palīdzēt tikt galā ar mīlas problēmām. Piemēram, ja esat kādā iemīlējies un atklājis, ka izjūtat neuzticību un greizsirdību, atgriezieties pirmajā līmenī. Jūs neesat pārliecināts par sevi? Bet vai jūs sev varat uzticēties? Jūs pats sev patīkat? Atbildes uz šiem jautājumiem palīdzēs jums atrast ļoti efektīvus risinājumus problēmai, kas radusies otrajā līmenī.
Iespējams, šeit var izmantot likumu, kuram pakļaujas visa maģija. Tas ir ļoti svarīgs un skan sekojoši:
Ceļš uz vēlamo ir vēlmes piepildīšanās.
Tikpat pareizs ir arī pretējais apgalvojums:
Vēlmes piepildīšanās ir ceļš uz vēlamo.
Tas nemaz nav tik piņķerīgi, kā izklausās. Ja jūs zināt, ko jūs gribat, un vēlaties saprast, kā to panākt, iztēlojieties, ko jūs jutīsiet, kas sasniegsiet savu mērķi, un piepildiet ar šīm sajūtām savu dzīvi jau tūdaļ.

Kategorija: Psiholoģija | Pievienoja: orhideja11 (22.07.2012) | Autors: http://citarealitate.lv
Skatījumu skaits: 1626 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]