Kā tikt vaļā no parādiem!
 

                     
                     Enerģētiskās praktikas.

                           Kā tikt vaļā no parādiem!

Vārdiem "Liels parāds" katram no mums  ir individuāla nozīme. Tāpēc šis jēdziens apzīmē parādu, kuru ir grūti, dažreiz pat neiespējami atmaksāt.

 

1) Darbs ar savu dzimtu.

Ja jūsu dzimtā bija cilvēki, kas nokļuvuši materiālās vai finansiālajās grūtībās, vai arī viņi netaisnīgi atņēmuši kaut ko otram, tad jums ir nepieciešams pastrādāt ar savu dzimtu. Arī tad, ja nekas tāds nav zināms (visu par savu dzimtu būs grūti noskaidrot) ir lietderīgi pastrādāt ar savu dzimtas karmu.

 Darbam būs nepieciešama liela lapas loksne. Uz tās sazīmējiet savas dzimtas ģenētisko koku, vēlams līdz septītajai paaudzei. Skaidrs ka visus vārdus jūs noteikti neatcerēsieties, nezināsiet. Tādā gadījumā vienkārši ielieciet norādes ar vārdiem piem. „mamma vecaimātei” vai tētis vecvectēvam”.

 Kad ģenētiskais koks ir uzzīmēts, tad skaitiet lūgšanas par katru pāri. Tā var būt jebkura jums tīkama lūgšana jebkuram svētajam. Vienā dienā- viena lūgšana vienam pārim. Sāciet ar tuvākajiem radiem un pakāpeniski virzieties uz tālākajiem radiem. Centieties to darīt ne mehāniski, bet sūtiet patiesu mīlestību tiem cilvēkiem par kuriem lūdzieties. Iztēlojieties, kā šajā mīlestībā izkūst viss negatīvais. Attiecībā no virzības pa sarakstu jūsu materiālais stāvoklis sāks uzlaboties.  

 

2) Pateicības praktizēšana

Tā ir ļoti vienkārša. Pateicieties dzīvei burtiski par jebko. Katru dienu. Iekārtojiet speciālu dienasgrāmatu un ierakstiet vakarpusē visu, par ko var pateikties. Piem. par to ka atradās atslēgas. Par to, ka esat dzīvi un veseli. Par to, ka jums ir brīnišķīgi bērni. Par to, ka esat nokļuvuši lietu, bet nesaaukstējāties... Par visu! Rezultāts jūs pārsteigs, pie tam patīkami pārsteigs!

 

3) Saules praktika

Pati labākā un ilgstošākā praktika, kuru ir grūti izpildīt nedisciplinētam cilvēkam. Vajag celties katru rītu saulei lecot (saullēkta kalendāru var atrast internetā) un uzlādēties ar šo enerģiju, pat tad, ja saule pie debesīm nav redzama. Saullēkta enerģija,starp citu,palīdz arī atrisināt problēmas ar potenci.

   Labā ziņa ir tā, ka ja jūs saņemsieties un pacietīgi izpildīsiet šo praktiku katru dienu, tad lietas pamazām, bet noteikti ies uz augšu!

 

Un pats labākais līdzeklis, lai tiktu vaļā no parādiem, ir sev iztēloties, ka jūs jau esat brīvi no parādiem, un dzīvojat dzīvi pēc kuras tiecaties.

  Domājiet par to ko vēlaties, nevis par to no kā baidāties, un laimīgāka nākotne pietuvosies daudz ātrāk!

 

 

                                      Lai veicas!     

Kategorija: Psiholoģija | Pievienoja: sofi (30.10.2014) | Autors: no interneta materiāliem
Skatījumu skaits: 1567 | Komentāri: 2 | Atslēgvārdi: parādi | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 2
0
1  
Labs padoms,tiešām noderīgs paldies.

0
2  
3 Viss atkarīgs no tā vai dzīvojam un rīkojamies pareizi. Iespējams atbildes atradīsiet šeit: LINKS

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]