Kā veidojas tavs liktenis...
 

Pirmie palīgi tādā posmā ir vecāki, kā arī citi pieaugušie cilvēki, milzum lielais bērnu literatūras klāsts(pasakas), un protams māksla.

Balstoties uz visām izjustajām emocijām mēs sākam ļoti agrā vecumā formēt paši savu dzīves scenāriju, kurā tad arī sadalam zemapziņā(to smadzenes izmanto vēlāk izmanto visu mūžu) vietas/lomas visiem mūsu svarīgākajiem dzīves notikumiem:ar ko precēties, cik būs bērni, kādu profesiju izvēlēties, un kuri cilvēki šajos brīžos būs blakus.Vēl bez šādiem karmiskiem lēmumies,mēs zinam par ko priecāsimies,kad kritīsim izmisumā,kā attieksimies pret pasauli, pret sevi un citiem.Pēc visiem šiem kritērijiem attiecīgi izvēlēsimies draugus,to loku,apstākļus,līdz viss tas kopā kļūs par daļu no rakstura un izveidos likteni.Likteni noteiks mūsu svarīgākie lēmumi,bet tikai tie kurus būsim gatavi pieņemt patstāvīgi.

Jau pieaugušiem esot katrs no musm dažādās stressa/baiļu situācijās transformējam(izpaužam) savu ES. Viens un tas pats ES mēdz pārtapt dažādos tēlos piem. vienu brīdi jūtamies, uzvedamies kā bērns, tad kā vecāks, kā līderis, tad kā čīkstulis, kā ciniķis, tad kā taisnības cīnītājs... visas šīs lomas ir mūsu personības ar kuru palīdzību attiecīgajās situācijās vēlamies otram raidīt savu enerģiju. Kad maināmies, šīs enerģijas padara mūs pavisam savādākus no galvas līdz kājām jo pielāgojam domas, tēlu, uzvedību, līdz ar to Visumam ir grūti mūs atpazīt(zvaigznēs ierakstītais), un stresa situācijās dot to palīdzību, lai saniegtu to vēlamo rezūltātu, ko esam iecerējuši.

Kā noņemt negatīvo enerģiju pirms stressa situācijas, vai pēc...

Ja laika ir maz - atsēdieties un aizveriet acis, velciet domās ap sevi nepārtrauktu apli, nocietinājumu kurā esiet tikai jūs, tad centieties vizualizēt, izcelt tēla veidā savu stressu, tas vār parādīties kā dzīvnieks, tēls, krāsas, ieraugot grūdiet to ārā no sava apļa, un turpiniet vilkt ap sevi nepārtrauktu līniju, tādā veidā uzliekot sev aizsardzību.
Ja ir iespēja, vairāk laika - uzrakstiet uz nelielas papīra lapas visu ko izjutāt, redzējāt, un ko pats par savām bailēm domājiet, saritiniet šo papīru tādā kā kamoliņā, paņemiet šķīvi (kuru turpmāk lietosiet tikai, lai sevi attīrītu, noņemtu negatīvo enerģiju) ar baltu pamatni, novietojiet uz tā šo papīra kamolu, tad aizdedziniet to palīdzot tam nodegt (nebaidieties vairākas reizes tam likt klāt ugunui, pagrozot to) .
Pelnus, kuri būs palikuši, izberiet izlietnē un noteikti aizskalojiet tos ar ūdeni (pašu šķīvi vēl nemazgājiet).
Grozot šķīvi uzmanīgi pavērojiet kādus tēlus, simbolus, skaitļus jūs uz tā redziet, ja vēlaties uzzināt to nozīmi aiciniet uz maksas čata sarunu kādu no mūsu ekstrasensiem, bet ja vēlaties paši rast skaidrojumu padomājiet ar ko šie simboli jums asociējas, iespējams tā ir atslēga, lai turpmāk izvairītos no stressa/ baiļu situācijām.
Lai pabeigtu šo rituālu, noskalojiet šķīvi, tādā veidā noņemot visu negatīvo nost, un uzliekot sev aizsardzību ( rituālu variet veikt kā pirms kādas gaidāmas stressa situācijas, tā arī pēc). Novietojiet to tumšā vietā, un izmantojiet tikai šim nolūkam!

Jums izdosies!

Kategorija: Psiholoģija | Pievienoja: Victory (14.05.2014) | Autors: www.stilaparks.lv
Skatījumu skaits: 1703 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]