• Sākums
 • Sākums » Publikācijas » Dziedniecība » Psiholoģija

  Mūsu laime ir saistīta ar citu cilvēku laimi.
   

  Saderam, ka tu nekad neesi iedomājies, ka balons var tev var sniegt labāku mācību nekā cilvēks… lasi tālāk un tu sapratīsi, ka tas var notikt.

   

  50 cilvēku grupa piedalījās seminārā, pēkšņi tā vadītājs pārtrauca runāt un nolēma iesaistīt cilvēkus grupas aktivitātē.

  50 cilvēkiem palūdza ieiet telpā, kas pildīta ar baloniem. Mācība, ko viņi guva, bija fantastiska

  Viņš katram cilvēkam iedeva pa balonam. Katram palūdza uzrakstīt savu vārdu uz tā ar marķieri. Tad visi baloni tika savākti un aizvesti uz citu telpu.

  Tad šī grupa tika ievesta telpā, kurā atradās baloni un viņiem tika uzdots 5 minūšu laikā atrast balonu ar savu vārdu. Katrs izmisīgi meklēja savu vārdu, saduroties ar apkārtējiem, grūstoties – apkārt valdīja haoss.

  Neviens no viņiem 5 minušu laikā tā arī neatrada savu balonu.

   

  Tagad viņiem lika katram paņemt jebkādu balonu un iedot to cilvēkam, kura vārds bija uz balona. Dažu minūšu laikā visiem rokās bija savs balons.

  Vadītājs sāka runāt: “Tieši šis notiek mūsu dzīvēs. Ikviens izmisīgi lūkojas apkārt pēc laimes, nezinot, kur tā ir. Mūsu laime ir saistīta ar citu cilvēku laimi. Dod viņiem viņu laimi; tu saņemsi pats savu laimi. Un tas ir cilvēku dzīves mērķis.”

  Avots:diply.com  Avots: http://zeltene.lv/50-cilvekiem-paluudza-ieiet-telpa-kas-pildita-ar-baloniem-maciba-ko-vinji-guva-bija-fantastiska/23909/
  Kategorija: Psiholoģija | Pievienoja: sofi (26.10.2015) | Autors: diply.com
  Skatījumu skaits: 645 | Komentāri: 1 | Reitings: 0.0/0
  Komentāru kopskaits: 1
  0
  1  
  “Tieši šis notiek mūsu dzīvēs. Ikviens izmisīgi lūkojas apkārt pēc laimes, nezinot, kur tā ir. Mūsu laime ir saistīta ar citu cilvēku laimi. Dod viņiem viņu laimi; tu saņemsi pats savu laimi. Un tas ir cilvēku dzīves mērķis.”
  TIESI TA!!! LOTI BIEZI MES TO AIZMIRSTAM!!! 5

  Vārds *:
  Email *:
  Kods *: