Taro burvība

Niansēta atšķirība starp sievietēm un gudru sievieti
Sievietes vēlas kontrolēt vīrieti it visā. Gudra sieviete zina, ja vīrietis patiesi pieder viņai, tad kontrole nav nepieciešama.

Sievietes apvainojas, ja vīrietis neinformē par saviem iknedēļas izklaides pasākumiem. Gudra sieviete ir pārlieku aizņemta ar sevi, lai ievērotu, ka nav saņemts uzaicinājums kopīgi atpūsties.

Sievietes baidās no vientulības. Gudra sieviete vientulības laiku izmantos lietderīgi, lai stimulētu savu personisko izaugsmi.

Sievietes ignorē patīkamus vīriešus. Gudra sieviete ignorē mačo un neveiksminiekus.

Sievietes darīs visu, lai vīrietis pēc iespējas ātrāk atgrieztos mājās. Gudra sieviete rīkosies tā, lai vīrietis pats pēc iespējas agrāk atgrieztos mājup.

Sievietes gaida no vīriešiem, lai viņi stāstītu par saviem nākotnes plāniem un varētu piemērot tiem savējos. Gudra sieviete pati kaļ savus plānus un informē par tiem vīrieti, lai pēc iespējas labāk tos spētu apvienot.

Sievietes pilnībā cenšas iekarot un izmantot vīriešu brīvo laiku. Gudra sieviete nojauš, ka nedaudz brīvības nepieciešams, lai kopā pavadītais laiks kļūtu par neaizmirstamiem mirkļiem.

Sievietes uzskata – vīrietis, kurš raud ir vājš. Gudra sieviete viņam piedāvās mutautiņu un savu plecu...

Sievietes centīsies atdarīt vīriešiem, kuri aizvainojuši un aizskāruši viņu jūtas. Gudra sieviete zina, ka šis vīrietis bija tikai viens no daudzajiem viņas dzīvē un izdzēsīs viņu no savas atmiņas pēc iespējas ātrāk.

Kad sievietes iemīlas, tad mīla viņu būtību pārņem pilnībā. Gudra sieviete zina, vīrietis – kurš mīl viņu šodien, ne vienmēr mīlēs viņu rīt.

Sievietes izlasot šīs rindas iedegsies svētā sašutumā. Gudra sieviete šo materiālu pārsūtīs savai draudzenei. Jums izlemt, kurai no sieviešu grupām piederat ...

Un jūs Vīrieši? Kādas sievietes piesaista jūsu uzmanību?
Kategorija: Psiholoģija | Pievienoja: sofi (20.05.2012) | Autors: www.saulesjosta.lv
Skatījumu skaits: 1409 | Komentāri: 1 | Atslēgvārdi: sievietes | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]