Taro burvība

Panākumu cena
Ceļš uz panākumiem ir ērkšķiem kaisīts. Pagātne nav šķērslis, bet tiklīdz mēs speram pirmo soli uz panākumiem, mēs saskaramies ar grūtībām. Tikai cilvēki ar lielu drosmi un entuziasmu var iet šo ceļu. Tikai tie, kas nonākuši līdz gala mērķim, kļūst nemirstīgi. Tie, kas pārvarējuši visu šķēršļus, visas sāpes, ciešanas un bēdas var plūkt saldos panākumu augļus.
Mūsdienās visi grib gūt panākumus. Cilvēki, kas vēlas tos sasniegt izmantojot negodīgus līdzekļus, netaisnīgus un maldinošus veidus, lai tikai tos sasniegtu pēc iespējas ātrāk, piedzīvo neveiksmi un patiesu izmisumu, jo pastāvīgus panākumus un savus mērķus mēs varam sasniegt tikai godīgā cīņā ar godīgiem nodomiem. Pirmā laba cilvēka prioritāte, vismaz tā vajadzētu būt, ir ticība veselīgai sacensībai. Panākumi un neveiksmes ir divas vienas un tās pašas monētas puses. Tāpat kā saulriets neizbēgami seko saullēktam, tāpat panākumi seko neveiksmēm. Bet tas ir iespējams tikai tad, kad cilvēks izdara godīgu piepūli šajā virzienā un ievēro veselīgas sacensības noteikumus.
Faktiski cilvēkam piemīt neierobežotas spējas, kas var palīdzēt viņam sasniegt savus dzīves mērķus. Ar šī spēka palīdzību, katrs cilvēks var kļūt veiksmīgs un plūkt laurus. Katram indivīdam piemīt dievišķi un garīgi spēki, kas caurstrāvo visu viņa būtību. Cilvēki, kas atzīst šos spēkus, var sasniegt visaugstākos mērķus un tie, kas to neatzīst vienmēr piedzīvo neveiksmes. Faktiski panākumi ir nepārtrauktas piepūles rezultāts. Jebkuras mūsu piepūles pamatā ir pašiedvesma, tā ir visa sakne. Iespējas nav materiālas. Cilvēks, kas turpina gaidīt iespēju vai brīnumu, var nekad negūt panākumus.
Tāpat kā maza un vāja uguns liesmiņa nevar radīt pietiekami enerģijas, tāpat nav iespējams gūt panākumus ar vāju gribasspēku. Ja jūs smagi un godīgi strādājat, tas nekad nebūs velti. Mūsu apņemšanās un mērķtiecība ir daudz svarīgāka par mūsu darbības jomu. Faktiski, pareiza domāšana un stipra apņemšanās palīdz mums nostāties uz panākumu ceļa jebkurā jomā. Arī atbildība spēlē svarīgu lomu dzīvē. Atbildīgam cilvēkam ir drosme pieņemt savas kļūdas un mācīties no tām. Cilvēks, kas dara savu darbu neuztraucoties par to, ko citi saka, noteikti sasniegs visus savus mērķus.
Darbs ir kā bulta, tāpēc ir ļoti svarīgi zināt tā mērķi. Ja tu izšauj bultu un tā nesasniedz mērķi, viss ieguldītais darbs ir velti izšķiests. Ja ir loks, bulta, roka un spēja izšaut, bet nav nekāda mērķa, tad šaušana ar bultu ir nekas vairāk, kā spēle. Jebkurš darbs bez mērķa, ir tukša laika izšķiešana. Cilvēki, kuriem nav skaidru mērķu, nespēj eksistēt. Cilvēks, kas pastāvīgi un rūpīgi attīstās savā profesijā un darbā, kļūst talantīgs savā jomā.
Tikai tas komandieris uzvar karā, kas jau labu laiku iepriekš ir nostādījis skaidrus mērķus. Milzīga armija var negūt uzvaru, ja netiek veikta adekvāta plānošana. Komandieris necīnās par sevi, bet viņa labi saplānotā stratēģija, precīzi īstenota, tomēr pārvēršas uzvarā. Napoleona Bonaparta pārliecinošās uzvaras iemesls bija koncentrācija un mērķa skaidrība, protams, viņam piemita arī milzīga drosme.
Lai gūtu panākumus, nepieciešams visu ķermeņa, prāta un pārējo enerģiju virzīt tikai vienā virzienā. Kad cilvēks, atmetot visu lieko un kārdinājumus, strādā pie viena konkrēta mērķa, viņš gūst pilnīgu un absolūtu uzvaru. Kad visas prāta un gara enerģijas tiek sakoncentrētas kāda viena darba izpildei, kļūst pieejami visi šī darba izpildei nepieciešamie avoti.
Dzīve ir pilna prieka, ja tā ir brīva no visām saitēm. Ir nepieciešams saglabāt tīru prātu un turēties tālāk no sevis lielīšanas. Nekad nelieliet sevi, nereklamējiet savus labos darbus, nereaģējiet, ja kāds vecāks cilvēks jūs bar, nekritizējiet citus un neatklājiet viņu noslēpumus, neapšaubiet svešas reliģijas. Ja jūs praktizējat šīs lietas, tad viltus un meli atkāpsies, prāts būs mierīgs un visi šķēršļi zudīs.
Katrs normāls cilvēks var kļūt par godīgas sacensības dalībnieku, bet tikai daži to patiešām izdara. Acīmredzams, ka ir ļoti viegli būt atkarīgam no citiem, nevis uzņemties atbildību pašam. Lielākā daļa cilvēku ir vienkārši daļa no pūļa. Tikai daži paceļas pāri pūlim un izpauž savu individualitāti.

PATURIET PRĀTĀ

• Labi pateikti vārdi var lieti noderēt pat īpaši ietiepīgajiem.
• Mīlestība ir visburvīgākais, kas vien ir pasaulē.
• Neatkarīgs skatījums un domāšana ir vienīgais ceļš uz progresu un labklājību.
• Uguns liesma nedeg uz leju un ūdens neplūst uz augšu. Katrs darbojas saskaņā ar savu dabu.
• Pareiza un godīga uzvedība nav cilvēka vēlmes rezultāts. Tās izcelsme ir vietas, no kurām cilvēks ir nācis. Mūsu uzvedība atbilst pasaulīgajām īpašībām un zemes dabai.
• Cilvēks, kas strādā neko negaidot un uz neko necerot, nekad nav laimīgs.
• Neatkarība vairo mūsu labās īpašības un sasien (paverdzina) negatīvās.

Kategorija: Psiholoģija | Pievienoja: sofi (20.05.2012) | Autors: www.reikinet.lv
Skatījumu skaits: 1338 | Atslēgvārdi: Panākumu cena | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]