Taro burvība

Pašhipnozes iespējas
Hipnozes stūrakmens ir prāts, tikai ar prāta palīdzību mēs varam ietekmēt citus un sevi. Tāpēc ir būtiski pēc iespējas atbrīvot savu prātu no domām. Jo tieši no domām brīvs prāts dod mums spēku un ļauj efektīvāk ietekmēt.

No domām atbrīvots prāts ģenerē Prāna Šaktī (Reiki). Šī enerģija ir ļoti būtiska mūsu dzīvē, tā paredz ne tikai prāta atbrīvošanu, bet arī padara cilvēka seju dievišķi starojošu. Tā dziļi un ilgstoši paliek atmiņā visiem, kas tajā ieskatījušies. Šī enerģija vairo arī mūsu ķermeņa magnētisko spēku, līdz ar to tā ir vitāli svarīga. Šis spēks piepilda mūsu acis ar neparastu mirdzumu, kas atkal jau ir lielisks palīgs citu ietekmēšanas darbā.
Tāpēc ir ļoti būtiski saglabāt un stiprināt Prāna Šaktī (Reiki) enerģiju.

Ar sevis hipnozi, ar tās palīdzību var atbrīvoties no vairākām fiziskām un garīgām kaitēm. Apgūstot pašhipnozi, mēs kļūstam spējīgi dziedināt slimības un sasniegt nospraustos mērķus.
Hipnotizētājs var nohipnotizēt citus un tieši tādā pašā veidā viņš var nohipnotizēt arī sevi.

Sevis pašhipnozes eksperimenti

Zemāk mēs aprakstīsim dažus sevis hipnozes eksperimentus.

* Pēc iespējas atbrīvojiet savu prātu no domām. Mēģiniet iztukšot savas smadzenes. Kad esat sasnieguši šo stāvokli, varat sākt sevis hipnotizēšanas procesu.
Agri no rīta vai vakarā praktizējiet pāris minūtes širšasanu (Širšasana: Jogas asana, kurā praktizējošais stāv uz galvas.)
Tas palīdzēs atbrīvoties no domām, kas uztrauc prātu. Šajā stāvoklī kādu laiku pasēdiet asanā un koncentrējiet savu skatienu noteiktā virzienā. Šī vingrinājuma daļa apslāpēs jutekliskās vēlmes, ja jums tādas vispār ir.

Tad mēģiniet atmodināt savu iekšējo prātu un iedvesiet iekšējam prātam, ka jūs aizmiegat, ka jūsu plakstiņi kļūst smagi, acis veras ciet un jūs ieslīgstat dziļā miegā. Nepieļaujiet šajā stāvoklī nevienu citu domu. Koncentrējieties tikai uz vienu mērķi - aizmigt.
Pakāpeniski jūsu iekšējais prāts sāks pieņemt jūsu suģestiju un jūs aizmigsiet. Tomēr mēģiniet padarīt šo procesu ērtāku, labāk pirms tam apgulieties. Lai gan varat aizmigt arī sēdus. Atcerieties, tas nebūs dabiskais miegs. Tas būs hipnotiskais miegs. Jūs dziļi aizmigsiet un šajā stadijā vairs nevarēsiet kontrolēt savu prātu. Pirms aizmiegat sakiet savam iekšējam prātam, ka pamodīsieties pēc stundas vai jebkurā citā laikā, pēc saviem ieskatiem. Dariet to pārliecinoši un miniet konkrētu laiku.
Hipnotiskais miegs būs ļoti dziļš un patīkams. Jums liksies, ka jūs nes kādi viļņi un jūs nonākat brīnišķīgā miera pilnā pasaulē. Jūs atbrīvosieties no garīgā sasprindzinājuma un jutīsiet neparastu prieku.

Hipnozes stāvoklis

Vakarā vai naktī, kad esat pabeiguši visas savas dienas gaitas, apgulieties līķa pozā un atslābiniet visas ķermeņa daļas. Šajā stāvoklī iedvesiet savam iekšējam prātam, ka jūsu priekšā stāv hipnotizētājs un mēģina jūs nohipnotizēt. Tādā pat veidā suģestējiet savam iekšējam prātam, ka hipnotizētājs liek jums aizmigt un saka, ka jūsu acis tūliņ aizvērsies un jūs ieslīgsiet dziļā miegā, pēc kura atmodīsieties stundas laikā.
Jūs redzēsiet, ka suģestija liks jums aizmigt un pamosties stundas ietvaros.
Dienā vai vakarā veiciet asanu jebkurās telpās un dariet to cītīgi. Mēģiniet sakoncentrēt savu prātu. Pēc šīs stadijas mēģiniet iedvest sev, ka jūs jūtaties miegains un ieslīgstat hipnotiskajā miegā. Jūsu plakstiņi kļūst smagi un acis pašas veras ciet. Jūs iegrimstat dziļā miegā.
Regulāri veicot šo vingrinājumu jūs pamanīsiet brīdi, kurā aizmiegat un spēsiet noteiktā laikā aizmigt automātiski. Šāds miegs ir ļoti veselīgs un mierīgs.

* Pusdienlaikā atkal ērti apsēdieties asanā. Novietojiet savā priekšā spoguli. Tajā jūs ieraudzīsiet izteiktas savas sejas kontūras. Ieraugot spogulī savu seju, aizveriet acis. Mēģiniet ieraudzīt savu seju, bet turiet acis pilnībā aizvērtas. Atcerieties, jūs aplūkojat savu seju domās. Brīdī, kad vairs nevarēsiet saskatīt seju, jūs iegrimsiet hipnotiskā miega valstībā un drīz vien hipnotiskais miegs pilnībā pārņems jūs.

* Rāms un mierīgs atgulieties gultā. Sāciet skandēt kādu mantru. Mantra nedrīkst būt pārāk gara. Jūs varat, piemēram, skaitīt Ram-Ram vai ko tamlīdzīgu. Sākumā skaitiet Ram simtu astoņas reizes minūtē. Tad palēniniet tempu. Pakāpeniski sasniedziet divdesmit reizes minūte. Tas palielinās pauzi starp diviem Ram. Neļaujiet nevienai citai domai pārņemt jūsu prātu. Turpiniet palēnināt skaitīšanas tempu, pauzei starp diviem vārdiem jākļūst arvien ilgākai, tas palīdz atbrīvot prātu pilnībā. Pauze palīdz prātam disasociēties jeb norobežoties no visām domām. Šajā brīdī jūs arī ieslīgstat hipnotiskajā miegā. Jūs jutīsieties miegains un nākamajā brīdī jau būsiet dziļi aizmidzis.

* Vakarā apgulieties gultā. Ļaujiet dažnedažādākajām domām pārņemt jūsu prātu. Ja kāda doma iziet no prāta, mēģināt iedomāties vēl kaut ko, izveidojiet īstu domu mudžekli. Pēc kāda laika jūsu prāts un smadzenes būs pārguruši no uzbrūkošo domu spiediena. Pārguruma stāvoklī prāts un smadzenes mēģinās ieslīgt miegā. Jūsu acis pašas aizvērsies. Jūs nonāksiet hipnotiskā miega stāvoklī.
Šis eksperiments vienmēr izdodas. Tas neparedz īpašu piepūli. Ja jūs to izmēģināsiet, jūs pats par to pārliecināsieties. Kad prātu pārņem visdažādākās domas, tas nogurst. Noguruma sajūta liek visām domām pazust, prāts un smadzenes vēlas atpūsties un jūs aizmiegat.

Sevis hipnozes plusi

Jūs varat jautāt, kāds labums no sevis hipnozes. Piemēram, mēs varam uzdot cilvēkam mūs vai viņu interesējošos jautājumus. Mēs varam uzzināt viņa apslēptās domas. Ko mēs varam iegūt pašhipnozes rezultātā? Kad mēs nohipnotizējam sevi, kurš uzdod jautājumus un kurš dzird atbildes?

Viss ir vienkārši. Kad jūs hipnotizējat sevi, pasakiet savam iekšējam prātam visu, ko vēlaties uzzināt. Tas jāiedveš prātam īsi pirms sevis hipnozes sākšanas. Sakiet iekšējam prātam, ka jūs atcerēsieties visu, ko būsiet uzzinājuši pat pēc pamošanās. Pēc tam, kad jūs nonāksiet hipnotiskā miega stāvoklī, jūsu iekšējais prāts gādās par to, lai atcerētos visu notikušo. Kad jūs pamostaties, jūs sākat atcerēties atbildes uz saviem jautājumiem.

Pāshipnozes papildus plusi

Sevis hipnoze sniedz mums sekojošus labumus:

1.Tā ārstē galvassāpes, atbrīvo no mazvērtības kompleksiem, iedomātām bailēm utt.
2. Pašhipnozes laikā jūsu iegūstat spēku. Kad prāts ir atbrīvots, stiprinās jūsu atmiņa. Hipnoze dod spēku atbrīvoties no tādiem ieradumiem kā smēķēšana, kopumā tā palīdz atmest visus nelāgos ieradumus.
3. Ārstē bezmiegu.
4. Jūs kļūstat apņēmīgāks un stiprinās jūsu gribasspēks.
5. Hipnoze palīdz prātam koncentrēties.
6. Jūsu domas kļūst arvien spēcīgākas un tas palīdz gūt panākumus dzīvē.
7. Palīdz atbrīvoties no visa veida uztraukumiem, padara mērķus cēlākus un paceļ jūsu dzīvi daudz augstākā līmenī.
8. Caur sevis hipnozi jūs ieraugāt sevi. Jūs atzīstat sevi, atklājat savas stiprās un vājās puses, un kas jūs patiesībā esat.

Īsumā, pašhipnoze sniedz cilvēkam jaunu sevis atskārsmi un pārliecinātību par to, ka viņš varēs sasniegt milzīgus panākumus savā dzīvē.

Kategorija: Psiholoģija | Pievienoja: sofi (20.05.2012) | Autors: www.reikinet.lv
Skatījumu skaits: 2156 | Atslēgvārdi: pašhipnoze | Reitings: 3.0/2
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]