Ticība ir viss, kas vajadzīgs panākumiem.
 

Ticība paceļ mūs augstāk par mūsu iespēju līmeni. Caur ticību, viss, kas iespējams Dievam, kļūst iespējams arī mums. "Dievam visas lietas ir iespējamas", - tas ir neapstrīdams fakts.
Bet Bībele arī saka, ka viss ir iespējams, tam kas tic . Ticība – tas ir kanāls, kurš atver mums pieeju pie Dieva iespējām. Lūk, kāpēc mums ir nepieciešami zināt kopējos ticības darbības principus.

Vispārīgi runājot, visiem cilvēkiem ir ticība. Cilvēks, kurš ir nopircis veikalā koncentrēto pienu, jau ir nodemonstrējis ticību. Viņš ir noticējis, ka viņu nepiemānīja, noticējis tam, ka bundžiņā ir piens un nevis ūdens. Cilvēks, izmantojot taksi, arī ir nodemonstrējis ticību. Daži tic savam spēkam, spējām, zināšanām, sievai utt. Vienā vārdā sakot, katram ir kaut kāda ticība. Bet Bībele runā par ko citu-par ticību Dievam, Viņa spējām un Vārdam.

Ticība-tās nav jūtas vai redzamais. Tas ir grūti dabiskajam cilvēkam, kurš tic tikai tam, ko viņš redz un jūt. atdala ticību no redzamā. Ticība ir neredzamās pasaules materializācija, tāpēc ka sākumā ir jātic, lai ieraudzītu. Redzamais ir laicīgs, jūtas pāriet, pat laika apstākļi ietekmē mūsu izjūtas, tāpēc tās ir laicīgas. Bet neredzamais Dieva Vārds paliek mūžīgi un nepāriet. Būtībā, ticēt nozīmē atzīt un rīkoties atbilstoši tam, ka Dievs nav melis. Un Viņa apsolījumi ir patiesi, kad tiek izpildīti tiem pierakstītie nosacījumi.

Tikai ticība tam, ka Augstākie spēki (Dievs) katram no mums spēj dot visu, varēs radīt mūsu nākotni tieši tādu kā vēlamie. To praktiski varētu saukt par uzticību Dievam, mēs uzticamies, ka mums iedos to,ko mēs lūdzam. Ir ļoti svarīgi iet ar pārliecību uz priekšu, kad esi paprasījis to,ko tu vēlies.

Mēs esam aizmirsuši, ka paši varam radīt brīnumus, un ka esam brīnumi!


Avots: http://www.satchurch.lv/v2/?id=ticiba&lang=lv&part=0

Kategorija: Psiholoģija | Pievienoja: laimiga (31.05.2012) | Autors: Agita
Skatījumu skaits: 1589 | Atslēgvārdi: ticība sev | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email *:
Visi smaili
Kods *: