Taro burvība

Top 10 - attiecību slepkavas
Kas tad ir tās lietas, kuru dēļ cilvēki šķiras? Mēs tās nosaucām par attiecību slepkavām. Lūk, 10 faktori, kas jums noteikti jāliek aiz auss, ja vēlaties ar savu mīļoto radīt patiešām skaistas un noturīgas attiecības.

10 - Draugi un ģimene

Draugi un ģimene ir viena no būtiskākajām cilvēka dzīves sastāvdaļām. Atcerieties, ka tieši to pašu var teikt par jūsu otro pusīti. Tāpēc, ja nenodibināsiet labu kontaktu ar mīļotā cilvēka draugiem un ģimeni, attiecības agri vai vēlu kļūs saspīlētas. Protams, nevienu nevar piespiest mīlēt netīkamus cilvēkus, taču ar pašiem tuvākajiem otrās puses cilvēkiem (brāli, māsu, labāko draugu) noteikti jābūt draudzīgam.

Iedomājieties situāciju: jūs ar draudzenes tēvu skaļi un kaismīgi strīdaties par politisko situāciju, jūs ne acu galā neciešat viņas labāko draudzeni un tas ir abpusēji... Pienāks brīdis, kad viņai būs jāizvēlas, un nav 100% garantijas, ka izvēle būs par labu jums...

9 - Ikdienas stress

Ja divi cilvēki ir pāris, kas viens otru mīl, viņi daudz uzmanības velta savām attiecībām un dzīvo mazliet atstatus no reālās pasaules. Taču vienmēr pienāk brīdis, kad ikdiena ar savām stresa situācijām (naudas trūkums, pārlieku liels noslogojums darbā, neziņa par nākotni...) ietekmē šo idilli. Arī šķietami sīkumi (puisim nepatīk gatavot ēdienu, meitenei riebjas tīrīt māju...) var sakrāties un radīt saspīlējumu attiecībās.

8 - Divdomīgas situācijas

Pāris pēc definīcijas sastāv no 2 cilvēkiem. Atliek parādīties trešajam un situācija saasinās... Ja jums uzmanības apliecinājumus izrāda kāds cits, vai tieši tas pats notiek ar jūsu otro pusi, pavisam nemanāmi jūsu attiecībās var iezagties aizdomas un neuzticība.

Problēma ir vēl lielāka, ka šis uzmanības izrādītājs ir cilvēks no jūsu vai otrās pusītes iepriekšējām attiecībām. Šajā gadījumā jārīkojas ātri, jo citādi būs par vēlu.

Ja esat tas, kuru cenšas "nomedīt", uzreiz lieciet skaidri saprast, ka jums jau ir attiecības un nekas vairāk par lietišķām attiecībām jums neinteresē. Ja piedāvāsiet tikai draudzību, šī persona tik un tā visu laiku centīsies atrasties jūsu tuvumā, un tas nav uz labu...

7- Kaitinoši paradumi

Ikviens jau zina attiecību psiholoģijas atziņu, ka neviens nav ideāls un katram ir savi mīnusi. Iespējams, jūsu mīļotais cilvēks ir fantastisks, taču jūs kaitina tādi sīkumi kā runāšana miegā, neuzlikts vāciņš zobu pastas tūbiņai, neizēsti šķīvji, salda popmūzika... Pat šādas it kā nenozīmīgas lietas pieder pie attiecību slepkavu sugas.

Ar laiku šādi kaitinoši paradumi tiek pieņemti. Tomēr, ja jūs uz otro pusīti par kaut ko dusmojaties katru dienu, labāk vajadzētu izrunāties...

6 - Ieslīgšana pašapmierinātībā

Jau kādu laiku esot kopā, pāris ļoti pierod viens pie otra. Viņi saprot, ka attiecības rit savu gaitu un ieslīgt pašapmierinātībā, vairs par tām nerūpējoties.

Šādā gadījumā divi cilvēki vairāk līdzinās draugiem, nevis mīlētājiem, jo intīmā tuvība jau kļūst par rutīnu un nesniedz jaunas, nebijušas izjūtas. Sekss kļūst par retumu un, abiem to neapzinoties, kaisle jau ir beigusies un klusībā katrs vēlas ko jaunu...

5 - Atšķirīgi mērķi

Ja pāris nav uzmanīgs, atvēsināšanās piezogas nemanot. Tas notiek dēļ savstarpējās komunikācijas pasliktināšanās, taču pie vainas bieži ir abu atšķirīgās karjeras...

Piemēram, ja meitene cenšas pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm, vakaros studē augstskolā un interesējas par mūziku, bet puisis ir ļoti apmierināts ar savu darbu celtniecībā, uzskata, ka ir labi kā ir un vakaros lūr TV, nekas labs nav gaidāms.

Šajā gadījumā katram ir savi dzīves mērķi un, visticamāk, kopā tos sasniegt neizdosies. Un agri vai vēlu vienam nāksies izvēlēties starp savām ambīcijām un mīļoto cilvēku...

4 - Pagātne

Cilvēkiem, kas nemitīgi lūkojas pagātnē, ir sarežģīti doties dzīvē uz priekšu. Ja viens no jums esošās attiecības nemitīgi salīdzina ar iepriekšējām, jūsu nākotne nešķiet īpaši spoža. Protams, mācīšanās no pagātnes kļūdām ir laba lieta, toties paralēļu vilkšana starp bijušo un esošo ir būtiska kļūda.

Un nevajag ticēt tam, ka pagātne atkārtojas. Ja līdz šīm attiecībām visas iepriekšējās ir cietušas neveiksmi jau pirmajās nedēļās, nevajag domāt, ka esat lemti neveiksmei arī šoreiz. Šis un ir tas gadījums, kad māju būvēt uz veciem pamatiem ir kategoriski aizliegts.

3 - Steiga

Labas, veselīgas attiecības attīstās dabiski. Protams, neeksistē vienots progresa modelis, taču nākamais solis parasti tiek sperts, kad komfortabli un gatavi jauniem pavērsieniem ir abi. Un tas tiek sajusts instinktīvi. Tiesa, ir cilvēki, kuri neklausa šai intuīcijai un ar savu steigšanos bieži visu sabojā.

Nevienam nepatīk, ja viņu steidzina. Ja meitene nemitīgi aicina puisi dzīvot kopā vai saderināties, bet viņš tam vēl nejūtas gatavs, abi atrodas dažādās attiecību stadijās. It īpaši tas attiecas uz negaidītu bildinājumu!

2 - Atkarība/neatkarība

Pareizā līdzsvara atrašana starp atkarību un neatkarību nav no vieglajiem uzdevumiem. Ja viena no šiem komponentiem ir pārāk daudz, cilvēks jūtas neērti... Ja rodas situācija, kad abiem vienam bez otra nekā dzīvē vairs nav, runa ir par pārāk lielu atkarību. Pretējā gadījumā kādam agri vai vēlu radīsies vēlme pēc mazliet vairāk brīvības.

No otras puses - ja attiecībās valda pārāk liela savstarpējā neatkarība, nemanāmi piezogas vientulības sajūta. Ja vienam ir darbs, kas paņem daudz laika, vai hobiji, kas aizņem gandrīz visu brīvo laiku, otrs jūtas lieks. Protams, katram ir vajadzīgs laiks tikai sev, bet pārāk liela brīvība noved pie atsvešināšanās.

1 - Krāpšana

Krāpšana ir galvenā attiecība slepkava. Ja tā tiek pieļauta, izjūk 99% pāru. Cilvēks, kas pieķer otru neuzticībā, parasti nespēj piedot un samierināties, kaut mīlestības jūtas tik ātri neizgaist...

Pat ja pāris izrunājas un nolemj turpināt, nākotne neizskatās spoža, jo iekšējais aizvainojums paliek kā gruzdoša pagale, kas agri vai vēlu uzliesmo. Turklāt visu laiku gaisā virmo aizdomas un neuzticībā, un, protams, arī vēlme atdarīt ar to pašu...

Kategorija: Psiholoģija | Pievienoja: sofi (20.05.2012) | Autors: Sieviešu portāls
Skatījumu skaits: 4013 | Atslēgvārdi: attiecību jaucēji | Reitings: 3.0/2
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]