Vēlmes Tevi pavada.
 

Vēlmes tevi pavada visā Zemes dzīves laikā.

Vēlmes rodas tādēļ, ka tu uz Zemes atnāc ar kādu ļoti stipru vēlmi: tavs ES ilgojas pēc svētlaimes, ko pārdzīvoji viņpasaulē.

Tavs ego šo vēlmi īsteno tā, ka meklē laimi pasaulē. Viņš meklē to visu mūžu. Un tā daudzus mūžus. Šo meklējumu jēga ir asināt tavu apziņu.

Ar saviem pārdzīvojumiem un dziļām pārdomām kādu dienu tu nonāc pie tā, ka laimi meklē un atrod sevī, nevis ārējā pasaulē.

Ja tu to atrod, beidzas kā tavas vēlmes, tā arī meklēšana. Līdz turienei ir tāls ceļš, jo maija (ārējā pasaule) tēlo tavā priekšā, ka visu, ko tu meklē, tu varētu atrast pasaulē. Bet vienīgais, ko tu šeit iegūsti, ir valgi, kas tevi sien pie Zemes.

Ar to ES nedomāju, ka viss, ko piedāvā pasaule, ir slikts. Problēma pastāv - kā aizvien - ne pasaulē, bet tevī, t. i. tavā prātā.

Prātam piemīt īpašība piesaistīties kaut kam materiālam. Domas rada saites, kuru dēļ tev agrāk vai vēlāk nākas ciest, jo visam pasaulīgajam ir savs laiks. Kaut kad tas paiet. Ja tu esi piesaistījies, tad zaudējumu izjūti kā sāpes.

Tāpēc zelta likums skan tā: baudi savu dzīvi. Baudi visu, ko Dievs tev labu dāvina. Izmanto to un padari bagātāku savu dzīvi.

Taču nepiesaisties ne lietām, ne cilvēkiem. Dzīvo tā, lai visu varētu jebkurā brīdī atdot, nejūtot ne visniecīgākās sāpes.

Pastāvīgi domā: "Dievs man to ir devis. Viss ir Viņa varā. Ja Viņš to atkal paņem pie Sevis, manī jābūt vienīgi pateicībai par to, ka man bija ļauts tik ilgi to paturēt."

Baudi pasauli un pastāvīgi apzinies, ka pie baudīšanas pieder arī nepiesaistīšanās. Kas nevar laist vaļā, tas nevar baudīt, jo viņa galvā nepārtraukti mīt bailes zaudēt.

Mīli dzīvi. Mīli krāšņumu, kas ir ap tevi. Mīli Dievu, kas tev to visu ir devis. Un esi laimīgs par to, ka Viņš tev ir dāvājis iespēju laist vaļā, kas tev ļauj baudīt visu un beigās tādēļ nav jācieš.Avots: http://urantija.lv
Kategorija: Psiholoģija | Pievienoja: Dodo (06.07.2013) | Autors: www.urantija.lv W
Skatījumu skaits: 1522 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]