Reiki iniciācijas
 

Iesvētīšana Reiki
Spēju kļūt par Reiki novadītāju Skolnieks iegūst no Meistara Iniciācijas laikā, svētajā Iesvētīšanas ceremonijā. Iniciācija – tas ir Ceļa sākums. Nav iespējams vārdiem aprakstīt, kas notiek Iesvētīšanas laikā. Šo Liecību iespējams izjust ar sajūtām, bet ne ar vārdiem un domām.
Ir dažādas iespējas, kā par to runāt, un tas ir tikai mēģinājums izteikt vārdiem, censties kaut kā aprakstīt to, kas notiek: Savienošanās, čakru atvēršana un to vibrāciju harmonizācija ar Universālās Dzīvības Enerģijas vibrācijām; cilvēka apziņas plāna izmainīšana, vienota kanāla izveide cilvēkā, kas novadīs šī Spēka plūsmu, šo Dievišķo Mīlestību pret cilvēkiem, - dažādi Meistari atšķirīgi apraksta to, kas notiek Iniciācijas laikā.
Taču kanālu attīrīšana, čakru atvēršana, smalko ķermeņu harmonizācija utt. – tās visas ir tikai cilvēka un Reiki savienošanās sekas. Svarīgi apzināties, ka Iniciācijas laikā cilvēks mainās ne no tā, ko ar viņu dara Meistars, bet saskarsmē ar Mīlestības, Harmonijas un Vienotības Avotu, un šī sastapšanās vienmēr ir unikāla, vienmēr brīnišķīga.
Pat ja jūs uzreiz neizjūtat šo brīnumu, savienošanās ir notikusi, un šīs Mīlestības pilnība jums atvērsies visā krāšņumā tad, kad tas būs vislabāk priekš jums.
Reiki sistēma sevī ietver trīs Iesvētīšanas līmeņus, dažās skolās 3. līmenis dalās 3. un 4. līmenī, lai pakāpeniski celtu mācekļa enerģētisko līmeni, kā arī tāpēc, lai dotu viņam iespēju pierast pie šī līmeņa un apgūt praktiskās iemaņas darbā ar Reiki attiecīgajā līmenī. Viena no galvenajām to atšķirībām – praktizēšanas veids, tās atslēgas, kas palīdz cilvēkam apzināt sevi Reiki Vienotajā telpā.

Pirmajā līmenī tas ir fizisks kontakts, vienkārša roku uzlikšana. Viss, kas jādara dziedniekam, – atvērties un uzticēties Reiki, atceroties, ka tas ir dzīvs, saprātīgs Spēks, kurš ved turp, kur nepieciešams, tik daudz un tādā kvalitātē, cik konkrētajā mirklī cilvēkam vajadzīgs. Dažās tradīcijās Reiki Pirmais Līmenis saucas „Skolnieks”, un, saskaroties ar Reiki, tiešām var un vajag mācīties apzināšanos, uzticēšanos, atlaišanu, cieņu pret Reiki dziednieciskajām tradīcijām. Pirmajā līmenī jūs saņemat četras Iniciācijas, uzziniet par Reiki vēsturi, roku uzlikšanas tradīcijām, iepazīstieties ar Reiki svarīgākajiem principiem.

Otrajā līmenī notiek viena Iniciācija, un sākas iepazīšanās ar Reiki simboliem. Trīs simboli, trīs atslēgas, kas atver Vienotās telpas trīs dažādus aspektus, Reiki dzīvo iemiesošanos, saskarsmē ar kuru cilvēkam ir ļauts vēl dziļāk sasniegt Esības Patiesību, vēl pilnīgāk apzināties mūsu vietu šajā valstībā, vēl vieglāk atvērties Uzticības un Mīlestības Pasaulei.
tradicionālie rituāli darbā ar simboliem dod iespēju praktizēt Reiki ne tikai caur fizisku pieskaršanos, bet arī veikt dziedniecību no attāluma, strādāt ar situācijām, telpām, mentāliem rituāliem, praktizējot Reiki bez laika un telpas. Vienlaikus tik plašas iespējas cilvēkā rada lielu kārdinājumu ieslēgt savu „Es”, savas vēlmes un gribu strādāt ar Reiki. Traucēt tas var tikai pašam dziedniekam, atņemot viņam uzticēšanās un atlaišanas prieku, pati Reiki telpa vienmēr paliek harmoniska, piepildīta tikai ar Mīlestību un Mieru.
Lai šie kārdinājumi cilvēkam netraucētu, svarīgi, lai jau pirmajā līmenī iemācītos neiesaistīties un uzticēties, bet to iespējams apgūt tikai praksē.
Tāpēc starp Pirmo un Otro līmeni ir jāpaiet kādam laikam, lai cilvēks praksē nonāktu pie tā, ka tas, ko viņš dara, un rezultāti, pie kā viņš nonāk, ir atkarīgs ne tikai no viņa personīgajām spējām, bet no prasmes atslābināties, uzticēties tam, kas notiek un netraucēt dzīvā, viedā un mīlošā Reiki spēka izpausmei.

Trešais līmenis – tas ir Meistara līmenis, kas dod iespēju iesvētīt Reiki citus cilvēkus. Reiki Meistars ir tas cilvēks, kurš saņem meistara Iniciāciju, ir izgājis meistarības apmācību, un no Meistara atzīts par Usui Sistēmas garīgo Meistaru. Vēl viena simbola un Iniciācija rituāla zināšanas paver jaunu robežu saskarsmē ar Reiki. Palīdzēt citiem tajā, lai viņi uzsāktu savu praksi, ir daļa no šīs saskarsmes, tās prakses, kas palīdz Meistaram vēl pilnīgāk apzināties savu vietu dzīvē, Reiki. Meistara dzīve ir piepildīta ar Ticību un Kalpošanu.
Dažādi cilvēki atšķirīgi uztver Reiki praksi. Vieniem tā, pirmkārt, kļūst par iespēju gūt fizisku dziedināšanu, otriem – personīgās izaugsmes praksi, bet trešajiem – par garīgo disciplīnu, ceturtie atnāk iepazīt Reiki, lai kļūtu par to cilvēku sabiedrības daļu, kurus apvieno vienota prakse, kas ļauj iegūt iekšēju mistisku pieredzi. Patiesībā Reiki praktizēšanai piemīt šie visi četri aspekti kā viena kristāla dažādas šķautnes, dažādas durvis uz vienu un to pašu telpu, un, lai pa kurām no šīm durvīm jūs neieietu, jūs apgūsiet visu to pilnību, ko var sniegt Reiki – Usui Dabiskās Izdziedināšanas Sistēma.
Reiki praktizējošs cilvēks vairāk apzinās dzīvi. Reiki kā vieds Skolotājs pats ņem viņu aiz rokas un ved pa dzīvi, pasniedzot Mīlestības stundas.
Šī mīlestība jūsu dzīvē var dažādi izpausties, dažādi arī atklāties jums un tam, kurš jums palūgs palīdzību.
Lai kā arī jūs neuztvertu Reiki, esiet pateicīgi par iespēju saskarties ar šo telpu, par to, ka tā uztur un aktivizē jūsos norisošos dziedināšanas dabiskos procesus.
Esiet atvērts visam, kas notiek: Reiki palīdz nokļūt līdz harmonijai it visās jomās – fiziskajā, psihiskajā, emocionālajā, garīgajā. Tā ir vienota pieeja cilvēkam.
Reiki – tā ir dziedināšana ar Mīlestību. Ja jūs redzat, ka cilvēks ir slims, agresīvs, ļauns, aizvainots, skumjš – tas ir tikai lūgums pēc mīlestības. Reiki māca cilvēkiem dāvāt mīlestību – tīru, gaišu, kas nākusi no dziednieka sirds un rokām. Un notiek brīnums – apbrīnojamā Harmonijas un Miera telpa atveras cilvēkam, kurš palūdzis Reiki palīdzību.
Tālāk viss ir atkarīgs no paša cilvēka, no viņa atklātības, gatavības pieņemt šo palīdzību un atbalstu, iekšējās apņemšanās būt veselam, apzinoties personīgo atbildību par savu dzīvi. Dziednieks – tas ir nosacījums, novadītājs, kurš ielūdz šo harmonijas un miera telpu parādīties pasaulei. Izlemj visu cilvēks, kurš pieņem Reiki. Un viņam vienmēr ir izvēles brīvība: iet tālāk vai apstāties ar to, kas ir patlaban. Ja viņš izvēlas iet, Reiki atver viņam veselības, viengabalainības, Mīlestības un Miera iegūšanas Ceļu.

Kategorija: Reiki | Pievienoja: laimiga (29.12.2012) | Autors: Andis Lapiņš W
Skatījumu skaits: 2197 | Komentāri: 2 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 2
0
1  
Iniciācija ir par naudu? Tātad, bizness. Vai čekus dod? 2

0
2  
Tas ir jājautā organizatoriem! Šis ir tikai raksts no interneta materiāliem.

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]