Atmetiet iedomas par to, ka neesat apgaismoti !
 

Katra reliģija rada priekšstatu, ka tā ir patiesākā reliģija pasaulē. Taču pamata mehānisms, kas ir visu reliģiju pamatā, ir viens: visas reliģiskās lietas ir sagādātas tādēļ, lai barotu jūsu ego un atrautu jūs no centra, kas ir jūsu īstā būtība, un piesaistītu jūs mākslīgam veidojumam, kas radīts, izmantojot visdažādākās metodes.

Jums ir jābūt ļoti izlēmīgiem, lai spētu pilnībā atsacīties no savas personības. Tas ir mākslīgs veidojums, jūsu neīstums. Būt hinduistam, būt musulmanim, būt kristietim, - atmetiet visu šo !

Vienkārši esiet tīra apziņa. Tā ir jūsu patiesā daba. Un tad nebūs nekādu konfliktu.

Jums ir jāizkļūst no personības slazda. Un, kad es saku, ka jums ir jāizkļūst no šī slazda, es nedomāju, ka jums ir jāpieliek kādas pūles. Tas, kas ir jāatmet, ir neīsts; tam nav saknes jūsos. Jūs varat atmest neīsto vienā apskaidrības mirklī....

Es jums dodu šos klusuma mirkļus viena iemesla dēļ. Man nav savas mācības, man ir tikai stratēģijas transformācijai. Es ar jums nerunāju tādēļ, lai nodotu kādu konkrētu ziņu, es runāju tādēļ, lai varētu jums iedot dažus klusuma mirkļus. Mani klusuma mirkļi ir sazināšanās ar jums.

Mani vārdi izskan tikai tāpēc, lai sadalītu klusumu mazos gabaliņos un nodotu tos jums. Vārds tiek izmantots tikai tāpēc, lai, pirms es izrunāju citu vārdu, jūs varētu sajust klusuma pieskārienu. Neviens cits valodu nav šādi izmantojis. Valoda vienkārši rada iespējas klusumam. Jūsu pļāpājošais prāts neļauj jums būt klusumā. Bet, esot kopā ar mani, es pļāpāju un jūs vismaz uz dažiem mirkļiem esat atbrīvoti, jo šajos mirkļos jūs gaidāt, ko es teikšu. Gaidīšana sniedz klusuma pieredzi.... Kad jūs arvien vairāk un vairāk apzināties neīsto sevī un īsto sevī, nav vajadzības pielikt pūles, lai atmestu neīsto. Vienkārši ar apzināšanos, ka tas ir mākslīgs, mākslīgais pazūd. Bet ir muļķības, kas turpinās un turpinās...

Vienu dienu es izlasīju avīzes izgriezumu, kurā bija teikts, ka Anglija, iespējams, ir visvairāk spoku apsēstā valsts pasaulē. Atklājies, ka kāds kuģis bijis spoku apsēsts, un šis spoks nepārtraukti radījis nepatikšanas. Uz kuģa visu laiku notika kaut kas nelāgs, un cilvēki, kas uz tā strādāja, sāka baidīties. Viņi pameta kuģi, sakot, ka viņu dzīvība ir briesmās.

Tika izsaukts vikārs, lai noskaidrotu, vai kuģis patiešām ir spoku apsēsts. Vikārs apsekoja kuģi un secināja, ka tas ir apsēsts, taču spoks neesot cēlies no cilvēka, bet gan no zivs. Nebija pamata uztraukumam – vikārs veica dažus rituālus un kristīja kuģi, pievērsa to kristietībai.

Pats pārsteidzošākais ir tas, ka kopš tā brīža uz kuģa vairs nenotika nekas slikts. Dabiski, ka ikviens nonāks pie loģiska secinājuma, ka, lai ko arī izdarīja vikārs, tas palīdzēja – spoks pameta kuģi. Bet patiesība ir tāda, ka ideja par spoku bija iemesls cilvēku uztraukumam. Tā kā viņi bija kristieši, tad, tikko kā viņi redzēja, ka vikārs ir veicis rituālu un ka viņu kuģis tagad ir aizsargāts ar kristietību, ar pašu Jēzu Kristu, tā izzuda visas viņu bailes.

Neīstu lietu dēļ pasaulē eksistē reliģijas. Reliģija ir gandrīz tas pats, kas homeopātija. (..) Nesenā pētījumā tika konstatēts, ka septiņdesmit procenti no visām slimībām ir prāta izdomājumi. ...

Jautājums ir par ticību. Homeopātija nevar palīdzēt man, bet tā var palīdzēt jums, ja jūs tai ticat. Tad neīstas zāles, kurām nav ārstnieciska efekta, jūs izārstēs.

Jūsu personība ir izdomāta slimība. Nav nepieciešamas īstas metodes, lai to iznīcinātu; viss, kas ir vajadzīgs, ir apzināšanās, ka tā ir neīsta. Ar to pietiek – atpazīt neīsto nozīmē iznīcināt neīsto. Un tajā brīdī, kad neīstais ir pazudis, tā vietā nāk īstais – bez jebkādiem pūliņiem no jūsu puses.

Sakot „jūs esat apgaismoti”, es gribu teikt, ka jūs ticat, ka neesat apgaismoti, un tā ir visa problēma. Tas jums dod maldīgu ideju par neapgaismotu grēcinieku. Un visas reliģijas jūs ekspluatē, balstoties uz to.

Ja jūs tikai atmestu ideju par neapgaismotību un vienkārši pieņemtu savu dabisko stāvokli... Izbaudiet to, izdziediet to, izdejojiet to! Jūs būsiet pārsteigti, ka tas ir tas, ko jūs esat meklējuši visu dzīvi. Un tas tika aizkavēts jūsu meklējumu dēļ.

Jēzus saka: „Meklējiet, un durvis tiks atvērtas.” Es jums saku: „Durvis vienmēr ir atvērtas. Nav jāmeklē, vienkārši ieejiet.” Jēzus saka: „Vaicājiet, un jums tiks sniegta atbilde.” Un es jums saku: „Jūs esat atbilde. Nejautājiet, citādi jūs saņemsiet tūkstošiem atbilžu un jūs aizmirsīsiet atbildi, kura esat jūs paši.”

Jēzus saka: „Kas meklē, tas atrod.” Un es jums saku: „Kas meklē, tas nekad neatrod. Kādēļ sākt ar meklēšanu? Kādēļ gan nesākt ar atrašanu? Atrodiet, un vairs nav vajadzības meklēt!”

Bet visas reliģijas, visi priesteri... tā ir lielākā cilvēku ekspluatācija un verdzība, kāda vien ir pastāvējusi. Tā ir izaugusi no šīs mazās idejas, ka jums ir jāmeklē, ka jums ir jāiet kaut kur citur, ka jums ir jābūt kādam citam. Reliģijas ikvienu cilvēku ir novērsušas no viņa patiesās, dabiskās būtības.

Pieprasiet, uzstājiet uz to, ka jūs esat tas, kas esat. Uzstājiet uz to, citādi pūlis jūs grūdīs pa labi un pa kreisi. Uzstājiet, ka jūs esat jūs paši un ka esat laimīgi, izbaudot sevi. Jums nav jāizšķiež laiks meklējot un tiecoties, līdz sasniegsiet savu kapu.Avots: http://www.emisterija.lv
Kategorija: Spēkavots dvēselei | Pievienoja: Dodo (26.04.2013) | Autors: emisterija.lv W
Skatījumu skaits: 1703 | Komentāri: 5 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 5
0
1  
Ir cilvēku slānis kuri nezin ko īsti vēlas jo daudzkam neredz piepildījumu scenāriju ,varbūt neredz arī jēgu .
Rezultātā neko nevēlas ,varbūt seko uzskatam ka daudz vēlmes sagādā ciešanas un raizes.
Ko tad īsti katram induviduāli vēlēties ļoti labs jautājums vairums cilvēkiem. Šodienas lietu kārtība nepiedāvā ļoti lielu klāstu izvēles un vēlmes kuras vēlēties , tapēc varbūt ir pareizāk izvēlēties to ko grib katrs induviduāli pats.Neizmantojot piedāvāto sistēmas esošo klāstu un atrast savus sapņus iekšā dziļi sevī atmetot pilnīgi visu kas iedarbojas uz mums no ārienes . Rodas automātiksi jautājums kā sadzirdēt savas iekšējās pasaules vēlmes un sapņus kuri vēl nav saslēgti kādu citu veidotu važās un uzskatos. Es personīgi domāju javadās vairāk pēc savām sajūtām ,inutīcijas,iekšējas patiesas vēlmes .Biežāk par to piedomājot Jūs pie tā nonāksiet , tikai tam ir jātic . :)

0
2  
Eh un es domāju ka sanāks pārdot kādu no saviem vecajiem telefoniem ,bet nekā...nu labi gan jau vēl kāds pazaudēs !:)

0
3  
Nē mans telefons kuru nelietoju ir tikai viens ja tik sīki iedziļinās un viņš ir simpātisks. Var teikt šarmants un ir īsts .Sapņo beidzot par īstām lietām vismaz kas atiecas uz telefoniem. 4

0
4  
Tātad sapņi naktī tas nav normāli (vajag sapņot ko labu).Sapņi atkarīgi no dienas domu gājuma un notikumiem.
Vairāk labu notikumu ,vairāk labu sapņu . Man bieži palīdz dažādas lūgšanas ne tikai sapņiem , varbūt kādam tas var izklausīties muļķīgi.

0
5  
3 Viss atkarīgs no tā vai dzīvojam un rīkojamies pareizi. Iespējams atbildes atradīsiet šeit: LINKS

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]