Taro burvība

Koncentrēšanās spēks (turp.)

Seši veidi, kā vēlmes pārvērst zeltā

Metode, ar kuras palīdzību vēlmi iegūt bagātību var pārvērst tās finansiālajā ekvivalentā, sastāv no se­šiem praktiski īstenojamiem posmiem.

Pirmais - apziņā nosaki precīzu naudas summu, ko tu vēlies. Nav pietiekami vienkārši pateikt: "Es gri­bu daudz naudas." Konkretizē šo summu.

Otrais - izlem konkrēti, ko tu grasies dot pretī par to naudu, ko vēlies. (Nav reāli "dabūt kaut ko par velti".)

Trešais - nosaki konkrētu datumu, kad esi nodomā­jis iegūt savā īpašumā naudu, ko tu vēlies.

Ceturtais - izstrādā konkrētu plānu savas vēlmes piepildīšanai un sāc to īstenot darbībā tūlīt, vien­alga, vai esi tam gatavs vai ne.

Piektais - uzraksti īsu un skaidru formulējumu, no­rādot naudas summu, kuru gribi iegūt, laika ter­miņu tās iegūšanai, to, ko tu plāno dot pretī par šo naudu, un skaidru plānu, kā domā šo vēlmi īste­not.

Sestais - divas reizes dienā skaļi nolasi šo formu­lējumu - pirms iešanas gulēt un pēc pamošanās no rīta. Lasot to, iztēlojies, izjūti un tici, ka tev jau šī nauda pieder.

Es izmantoju Hilla vingrinājumu ar ievērojamiem panākumiem vairākus gadus. Tā kā sākumā mani lī­dzekļi bija patiešām necili, es apsēdos un noteikti iz­lēmu, kādu naudas summu katru gadu vēlos nopelnīt. Tad es konkrēti izplānoju, ko došu pretī. Pēc tam es uzrakstīju minēto formulējumu, uzlīmēju to uz kar­tona gabala un noliku pie savas gultas. Es to nolasīju skaļi, tikko biju no rīta pamodusies, un tieši pirms gulēšanas vakarā. Tad es aizvēru acis, relaksējos un vizualizēju vēlamos rezultātus pēc iespējas sīkāk. Es redzēju sevi darām plānoto darbu un saņemam pienā­cīgo atalgojumu, ko biju uzrakstījusi. Es iztēlojos, kā turu banknotes rokā un noguldu naudu savā bankas kontā.

Interesanti, ka katru gadu es nopelnīju tieši tādu naudas summu, kādu es biju deklarējusi šajā formu­lējumā. Katru gadu es to uzrakstīju no jauna, izvirzot lielākus mērķus un izvērtējot, ko esmu gatava dot pretī, un turpināju rīkoties. Katru gadu es esmu sa­sniegusi savu mērķi.

Cilvēks spēj sasniegt visu, ko iecer viņa apziņa un kam tā tic

NAPOLEONS HILLS

 

Kad tu šaubies, pārtrauc

Kad tu sāc mācīties koncentrēšanos un izmantot šo spēju, lai sasniegtu savus mērķus, tu konstatē, ka tavs spēks ir mainīgs. Būs dienas, nedēļas un mēneši, kad tava koncentrēšanās spēja būs liela. Tad pēkšņi - tev saprotamu vai nezināmu iemeslu dēļ - tu jutīsi, ka tavs spēks pagaist un zudusi spēja koncentrēties.

Kad tā notiek, kad tu zaudē savu koncentrēšanās spēju un nejūties stiprs, kad tev pēkšņi pazūd vir­ziens, vienmēr vislabāk ir apstāties un uz kādu laiku pārtraukt koncentrēšanos. Ja tas ir tavos spēkos, vien­kārši nogaidi.

Citiem vārdiem sakot, nedari neko - tās ir vislabā­kās zāles pret pēkšņu koncentrēšanās spējas zudumu. Nekā nedarīšanā, klusumā, iespējams, nepieciešamajā nenozīmīgajā brīdī tev atkal atgriezīsies spēja koncen­trēties.

Tā notiek tāpēc, ka mēs visi esam tik ļoti vērsti "uz ārpusi". Kad esam aizņemti ar darbiem, mums ir tendence aizmirst, kā funkcionē Visums. Mēs iedomā­jamies, ka "ārpasaule" ietekmē mūs, kaut gan faktiski tās nemaz tur ārpusē nav. Tieši mūsu iekšējā pasaule ir avots visam, kas notiek "ārpusē".

Atceries to un, kad situācija šķiet neskaidra, nesapro­tama vai sarežģīta, atkāpies, noslēdzies, ieskaties sevī.

Tieši to jau koncentrēšanās spējas zudums tev mē­ģina pateikt. Tas burtiski kliedz tev - atkāpies, paej sāņus! Noej malā, aizej prom no uzmanības degpun­kta, atstāj darbības lauku uz brīdi, ielien aukstā dušā, paslēpies un ieskaties sevī. Nosaki, kas tevī notiek, kas ir "izļodzījies" tavā apziņā un/vai ķermenī. Iz­vērtē, ko tu saki, domā un dari, neveidojot harmoniju ar tuvāko nodomu vai tālāko mērķi. Saproti, kāpēc tevī ir tāda pretestība. Saved sevi kārtībā. Ja iespējams, neizej no mājas līdz brīdim, kad atgrie­žas tava koncentrēšanās spēja. Tu vairs nešaubīsies, kad atkal būsi gatavs un spējīgs koncentrēties.

Paņēmieni, kā īstenot koncentrēšanos

Ir patiešām daudz paņēmienu, kā koncentrēties. Es aplūkoju vairākas metodes nodalās "Apgalvojuma spēks", "Vizualizācijas spēks", "Uzslavu un svētības spēks" un "Klusuma spēks". Faktiski varētu teikt, ka visa šī grāmata ir par koncentrēšanās metodēm. Tāpēc, lai ātrāk sasniegtu rezultātus, izvēlies to, kas tev iet pie sirds, un sāc rīkoties.

Kategorija: Spēkavots dvēselei | Pievienoja: sofi (19.05.2012) | Autors: Barbara Bergere
Skatījumu skaits: 1592 | Atslēgvārdi: Koncentrēšanās spēks | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]