Līdzcietība.
 

Cik bieži jūs jūsu dzīvēs padomājat par to, kā jūs varēsiet iedarboties uz visu, kas ir ap jums, ja vien šīs divas īpašības – līdzcietība un žēlsirdība iemājos jūsu sirdīs? Es lūdzu nejaukt šīs īpašības ar žēlumu un rūpēm par mums tuvajiem cilvēkiem. Tāpēc, ka tad, kad jūs izjūtat pieķeršanos jūsu tuviniekiem un mēģināt, kā jums liekas, izjust pret viņiem žēlsirdību un līdzcietību, tad jūs cietīsiet paši. Jo žēlsirdības un līdzcietības īpašības, ja jūs tās patiešām parādāt, nav atkarīgas no tā, kāda radniecības pakāpe ir starp jums un tiem cilvēkiem, pret kuriem jūs izjūtat līdzcietību un žēlsirdību.
Jūs varat vispār nepazīt tos cilvēkus, kuri cieš un kuriem vajadzīga jūsu palīdzība, bet jūsu no sirds sūtītā Mīlestība un palīdzība spēj izmainīt to situāciju, kurā nonākuši šie cilvēki, un Dievišķā tiesa apies šo dvēseli vai sūtīs visvieglāko karmas atstrādāšanas veidu.
Visas grūtības ir tās, ka mūsu priekšstati par žēlsirdību un līdzcietību atšķiras no īstajiem Dievišķajiem priekštatiem.
Mūsu redzesloks ietver patreizējo iemiesojumu vai pat tikai īsu šī iemiesojuma periodu.
Tāpēc tad, kad mēs redzat, ka cilvēki cieš, un nevarat viņiem palīdzēt, mēs uztraucamies un paši sākam ciest.

Patiesībā Dievišķā līdzcietība stāv mazliet augstāk par cilvēciskajiem priekšstatiem par līdzcietību un attiecas ne tik daudz uz fizisko ķermeni, cik uz cilvēku dvēseļu glābšanu. Un tas, kas no mūsu viedokļa dažkārt šķiet šausmīgs un netaisnīgs, ja to pašu situāciju uzlūkojam no Dievišķā , tad mums liekas, ka dvēselei ir dota iespēja izpirkt karmas nastu visātrākajā un visvieglākajā veidā.

Tad, kad jūs izjūtat patiesu Dievišķu līdzcietību un žēlsirdību pret indivīdiem, kas cieš, jūs atdodat viņiem daļu savu sasniegumu un ar jūsu sasniegumiem šīs dvēseles ir spējīgas pacelties augstāk.
Tāpēc, lai jūs izjustu patiesu līdzcietību un žēlsirdību, jums ir jāiegūst zināms sasniegumu līmenis.

Ir mūsu vidū Budas un Pravieši, kuriem piemīt patiesa līdzcietība un žēlsirdība, bet cilvēku vairums ar žēlsirdību saprot vienkārši žēlumu.
Tad, kad patiesa žēlsirdība un līdzcietība kļūs cilvēces vairuma pastāvīgie pavadoņi, tad arī pašas ciešanas pamazām atstās mūsu pasauli.
Ja jums nav šo īpašību jūsu sirdīs, tad jūs nevarēsiet pāriet jaunajā laikmetā, kas tuvojas.

Kategorija: Spēkavots dvēselei | Pievienoja: Dodo (21.04.2013) | Autors: Kuaņ Iņ
Skatījumu skaits: 1539 | Atslēgvārdi: milestiba, lidzcietiba | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]