Taro burvība

Mīlestības spēks

Viedie vienmēr ir apgalvojuši, ka mīlestība ir vislielākais spēks Visumā, Augstākā patiesība, Dievišķā gaisma. Es uzskatu, ka tā ir patiesība, un iespējams, ka tu domā tāpat. Ja mēs tā uzskatām, vai mūsu dzīve to apliecina?

 

Dusmas nav iedarbīgas

    Mēs visi esam mēģinājuši likt lietā dusmas, un daudzi no mums lēnām sāk aptvert, ka dusmojoties neko nevar panākt. Nu, protams, rodas iespaids, ka dusmas iedarbojas īsā laika posmā, bet lai tas tevi nevilina - tā ir tikai ilūzija, īslaicīgs risinājums.

     Dusmas, tāpat kā vardarbība, vienmēr nozīmē mēģinājumu piespiest citus darīt, ko mēs vēlamies, lai viņi darītu, vai iedomājamies, ka viņiem nāks par labu. Ja risinājums tiek panākts ar dusmu vai vardarbības palīdzību, tu vari būt drošs, ka tas nav paredzēts ikviena Augstākajam Labajam, tāpēc tas neturpināsies ilgi. Pēc kāda laika šis risinājums sabruks, izdzisīs un pazudīs.

    Manuprāt, tu varbūt nespēsi atteikties no dusmām kā problēmu risināšanas metodes tik ilgi, iekams tu nesapratīsi, ka neviens (un es īpaši uzsveru - patiešām neviens) nenāks un nepaglābs tevi no tavas dzīves. Tev tas viss būs jāizdara pašam. Kad aptversi, ka atbildība par tavu dzīvi ir tikai tavās rokās, mīlestība kļūs par nopietnu alternatīvu

 

Ar cilvēkiem saistītas problēmas

   Vairākums mūsu dzīves problēmu ir saistītas ar cilvēkiem. Padomā par to uz brīdi. Vai tad lielākā daļa no tavām problēmām nav radušās saistībā ar citiem cilvēkiem? Vai tad parasti tie nav tavi darba kolēģi, radinieki, draugi, ierēdņi iestādēs, kaimiņi vai citi cilvēki, kas dzīvo tavā ielā?

     No manas pieredzes spriežot, cilvēkiem darbā pastāv problēmas ne jau tāpēc, ka viņi ir pilnīgi idioti, kam nepietiek darbam nepieciešamo prasmju. Deviņos gadījumos no desmit problēmas rodas tāpēc, ka mēs nemākam saprasties ar citiem kolēģiem. Šīs problēmas ir cilvēka savstarpējo attiecību problēmas, jo mēs esam pārāk nepacietīgi, nedraudzīgi, nevērīgi, nolaidīgi, nikni, lai saprastos ar pārējiem, īsi sakot, galvenais jautājums ir laba saprašanās ar citiem, nevīs konkrētais darbs.

   Vienīgā reālā izeja ir mīlestības spēks, kas spēj atrisināt problēmas.

Ar to es nedomāju sentimentālo, salkano, emocionālo, romantisko vai melodramatisko mīlu.

   Es ar to domāju bezpersonisko mīlestību jeb mīlestību bez pieķeršanās, kas ir mūžīga, bezgalīga un dievišķa, mīlestība, kas satur kopā Visumu un jebkurā situācijā izpaužas Augstākajā Labajā ikvienam.

    Tu vari izjust šī veida mīlestību bez sentimentālas vai emocionālas pieķeršanās, kad aptver, ka ikviens uz šīs planētas dzīvo mācīdamies un šis process nepieciešams viņa dvēseles attīstībai un izaugsmei. Kad mēs to saprotam, mēs aptveram arī to, ka nav mūsu darīšana, uzdevums vai sūtība iejaukties citu cilvēku attīstības norisēs. Šāda mīlestība bez piesaistīšanas ir visaptveroša un universāla. Šāda mīlestība ļauj citiem augt un attīstīties tā, kā viņiem ir vislabāk.

 

Svēti viņus ar mīlestību

  Ikreiz, kad tev ir problēmas ar citiem cilvēkiem mājās vai darbā, ir laiks ar mīlestību dot savu svētību šiem cilvēkiem un problēmām. Protams, vieglāk dot savu svētību tiem cilvēkiem, kurus tu mīli un kuri tev ir dārgi, un, protams, tev viņi ir jāsvēta. Neapšaubāmi, daudz grūtāk ir svētīt tos, kas tev nepatīk, bet ir noderīgi zināt, ka ar mīlestību dota svētība nepatīkamiem, kaitinošiem cilvēkiem patiešām dara brīnumus.

Piemēram, ja tev ir radusies problēma ar kādu kolēģi tavā birojā, mēģini vizualizēt šo cilvēku un situāciju dievišķās mīlestības spožajā gaismā. (Sk. "Vizualizācijas spēks".) Pāris minūtes mierīgi pasēdi un iztēlojies, kā ar šo cilvēku saistītā problēma harmoniski un mīlestībā atrisinās. Ieskauj šo neērto

cilvēku ar mīlestību, tad svētī cilvēku/situāciju ar mīlestību un skaļi paziņo, ja tu esi viens: "Es svētu tevi ..............(nosauc vārdu) ar mīlestību."

         Tu vari to pašu teikt arī par situāciju. Piemēram: "Es svētu    .........(nosauc problēmu) birojā ar mīlestību."

        Pasaki savu apgalvojumu skaļā balsī 15 reizes pēc kārtas. (Sk. "Apgalvojuma spēks".)

        Es esmu piedzīvojusi, ka pārsteidzošas lietas notiek, kad esmu sarežģītā situācijā, ja es svētu iesaistītos cilvēkus ar mīlestību. Notiek tā, ka itin viss mainās, kad situāciju piestrāvo ar mīlestību pilnas vibrācijas.

 

                      Svēti kādu lietu, un tā svētīs tevi.

                      Nolādi kādu lietu, un tā nolādēs tevi.

                         EMITS FOKSS

 

Dod savu svētību itin visam

     Tu vari svētīt ar mīlestību ne tikai nepatīkamus cilvēkus un situācijas, bet arī itin visu savā dzīvē: savu auto, datoru, veļas mazgājamo mašīnu, vietējo pārtikas tirgotāju un ikmēneša rēķinus. To darot, pamanīsi, ka viss notiek un atrisinās daudz vieglāk. Dzīve izmainās, kad tu mitējies pretoties un cīnīties. Kad vairs nelādi, bet svētī kaut ko ar mīlestību, šīs lietas "uzvedība" mainās, pat ja tas ir tā dēvētais nedzīvais priekšmets, piemēram, tavs dators. Galu galā Visums, kurā mēs dzīvojam, ir apveltīts ar saprātu.

 

     Dod savu svētību dzīvei, ķermenim, veselībai, darbam, problēmām, ēdienam, mājai, pagātnei, tagadnei, bērnībai, nākotnei, skolotājiem, grāmatām, mūzikai, mantai, instrumentiem, draugiem, ienaidniekiem, ģimenei, partnerim, bērniem, vecākiem, darbam, kolēģiem, mašīnām, naudai, ienākumiem, parādiem, rēķiniem, ielai, kaimiņiem, valstij, planētai, saulei, mēnesim, zvaigznēm, Visumam.... Ieskauj un svētī itin visu ar mīlestību.

 

Kā mans dēls deva svētību klīnikai

   Mans dēls apmeklēja speciālu klīniku, lai ārstētu kāju kaites. Kādu dienu viņš atnāca mājās un žēlojās, ka tā klīnika vairāk atgādina rūpnīcu nekā ārstniecības vietu. Viņš teica, ka tur ilgi nākas gaidīt un, kad pienāk kārta, ārstiem nemaz neatliek laika laipni parunāties ar slimniekiem vai izskaidrot ārstēšanas gaitu.

      Es liku viņam priekšā nākamo reizi, pirms doties uz klīniku, pamēģināt svētīt ārstus un pašu klīniku ar mīlestību un vizualizēt klīniku un ārstēšanu tādu, kādu viņš uzskata par vēlamu. Es ierosināju arī, lai viņš svētītu ārstus un māsiņas, atrodoties klīnikā, un domātu par to, kā šie cilvēki ir veltījusī savu dzīvi palīdzības sniegšanai citiem un ka mums būtu jāizjūt pateicība par viņu kompetenci un pakalpojumiem.

      Pēc nākamā apmeklējuma dēls atgriezās un pastāstīja man: "Tas bija tik apbrīnojami. Pirmām kārtām man nebija jāgaida rindā. Kad es turpināju svētīt ārstus un māsiņas, viņi visi tik laipni izturējās pret mani. Ikviens smaidīja un runāja loti draudzīgi. Un šoreiz ārstam bija daudz laika, lai sīki izskaidrotu man, ko viņš dara un cik reižu, viņaprāt, man būs vēl jāatnāk."

 

                 Mīlestībai nav vajadzīga prakse-

                     Mīlestība vienkārši ir.

             Mēs nespējam vingrināties, lai to iegūtu.

                     Tomēr mēs spējam vingrināties,

                        lai pieņemtu lēmumu mīlēt.                              

                          EMANUELS

Kategorija: Spēkavots dvēselei | Pievienoja: sofi (19.05.2012) | Autors: Barbara Bergere
Skatījumu skaits: 2814 | Komentāri: 2 | Atslēgvārdi: Mīlestības spēks | Reitings: 4.0/1
Komentāru kopskaits: 2
0
1  
:)

0
2  
3 Viss atkarīgs no tā vai dzīvojam un rīkojamies pareizi. Iespējams atbildes atradīsiet šeit: LINKS

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]