Taro burvība

Naudas spēks
Vairākumam cilvēku, ar kuriem es runāju, ir negatīva nostāja pret naudu. Ja tu kādu laiku pavērosi, tad secināsi, ka cilvēki visu laiku runā par naudu. Paši to neapzinādamies, viņi ātri vien atklāj savus uzskatus par naudu un labklājību.

      Vairākums cilvēku tic trūkumam.

      Daudzi cilvēki tic, ka viņi nekad nebūs pārtikuši.

      Daudzi pat tic, ka viņi nav pelnījuši dzīvot labklājībā.

      Vai tev bērnībā neteica, ka, piemēram, nauda neaug kokos, nauda ir visa ļaunuma sakne?

      Ja tu šos izteikumus iegaumēji, vai tie palīdzēja uzlabot tavu dzīvi? Vai šie uzskati padarīja tevi laimīgu, vairoja veselību un pārticību?

Es esmu ievērojusi, ka bieži vien ir grūtāk runāt ar cilvēkiem par naudu, par viņu attieksmi pret naudu, uzskatiem par naudu nekā par viņu dzimumdzīvi vai citām tā dēvētajām "intīmajām" lietām, tādām kā veselība vai laulāto attiecības.

 

Kas ir nauda?

Nauda ir vienkārši simbols, enerģijas simbols. Varētu teikt, ka nauda pārstāv mūsu Visuma substanci (matēriju).

Einšteina relativitātes teorija pierādīja substances (matērijas) un enerģijas savstarpējo aizstājamību

 

Zinātnieki apgalvo, ka pastāv bezgalīgi substances (matērijas) un enerģijas krājumi un ka Visumā nav substances un enerģijas ierobežojumu vai deficīta. Ja tas tā ir, kāpēc gan mums būtu jāpiedzīvo trūkums?

 

Nabadzība - nelaimes cēlonis

Ne jau nauda ir posta, vardarbības, noziedzības, revolūciju, narkomānijas un nelaimes cēlonis, bet gan nabadzība. Ja dziļāk papētām "sliktās ziņas", gandrīz vienmēr izrādās, ka tieši nabadzība izraisa vardarbību, noziedzību, postu, narkomāniju un nelabvēlīgas attiecības starp cilvēkiem. Manuprāt, ļoti viegli var secināt, ka

nabadzība ir smaga;

ir grūti būt laimīgam, ja tu esi nabadzīgs; finansiālas problēmas un grūtības rada milzīgu stresu;

finansiālas problēmas un grūtības bieži izraisa nervu sabrukumu;

nabadzības rezultātā cilvēki bieži vien kļūst par alkoholiķiem un narkomāniem;

nabadzība ir ne tikai nepatīkama, tā ir ari degradējoša;

neviens nevēlas būt nabadzīgs; parasti veseli cilvēki vēlas, lai viņiem būtu pietiekami daudz naudas dzīves labumu baudīšanai.

 

Ja tu esi godīgs pret sevi, tev jāatzīst, ka tā ir patiesība. Mums visiem ir dziļa vēlme baudīt šī bezgalīgā Visuma svētību un pārpilnību, kaut gan vairākums no mums ir audzināti ar pārliecību, ka bagātība ir apgrēcīga. Ja atzīsim, ka dzīvojam pārpilnā Visumā, kāpēc gan nebūtu jābauda Labais, ko Visums varētu mums dot?

 

Attieksme pret naudu

Tā kā mūsu attieksmes valda pār mūsu dzīvi, attieksme pret naudu nosaka, vai mēs dzīvojam trūkumā vai aizvien pieaugošā labklājībā. Vai tu svēti savu naudu? Vai tu izsaki pateicību par to svētību, kas tev jau ir? Vai tu domā, ka esi pelnījis pārticību? Ja ne, tad -kāpēc? Vai tu tici, ka Visumā visa ir vairāk, nekā nepieciešams katram no mums?

 

Koncentrējies uz pārticību

Koncentrējies uz pārticību, un tavi ienākumi pieaugs. Tā kā mēs faktiski vienmēr parādām to, kam mēs pievēršamies savā apziņā, koncentrējoties uz pārpilnību un jūtot, ka esam to pelnījuši, priecīgi pieņemot un slavējot naudu, kas mums jau ir, mēs automātiski piesaistām sev vēl vairāk naudas.

 

       Apziņas likums skan -līdzīgs piesaista līdzīgu.

EMITS FOKSS

 

Vairākums cilvēku izmanto savstarpējās pievilkšanās likumu, lai izdarītu tieši pretējo - paliktu nabadzīgi. Paši to neapzinoties, viņi koncentrējas un rada nabadzību savā dzīvē, žēlodamies par naudas trūkumu, augstajiem nodokļiem, dzīves dārdzību, valdības politiku, lielo bezdarbu utt.

 

Izmaini savu naudas programmu

Ja vēlies mainīt savu dzīvi, beidz runāt par trūkumu. Atsakies ieklausīties cilvēkos, kas sūdzas par trūkumu. Nepiedalies sarunās par trūkumu. Nedomā negatīvi par savu finansiālo stāvokli, naudu bankas kontā vai parādiem.

Tā vietā, lai gaustos par saviem parādiem, izmēģini šādu pieeju. Uzskati ikvienu rēķinu, kas iemests tavā pastkastītē, par zīmi, ka kāds tev ir uzticējies. Kāds pilnībā uzticējās tev un ticēja tavai spējai apmaksāt Šīs preces un pakalpojumus, un deva tev šīs lietas, pirms tu par tām samaksāji! Vai tā nav liela uzticēšanās? īstenībā tev būtu jāsvēta visi šie rēķini, jo tie ir simbols tavai spējai samaksāt par itin visu, kas tev pašreiz pieder!

 

Pārskati savu attieksmi

Tas taču ir tik ļoti vienkārši. Tā kā tava nauda ir Visuma pārpilnības simbols, ir ļoti svarīgi sakārtot savu attieksmi pret naudu.

Neaprobežojies tikai ar nemainīgiem ienākumiem. Atceries - mēs visi dzīvojam bezgalīgā Visumā, tātad pārpilnība var nākt pie tevis no dažādiem avotiem. Esi atvērts jauniem piegādes kanāliem. Apzinies, ka tavs Labais var nākt no zināmiem un nepazīstamiem avotiem. Apgalvo katru dienu, ka tavs Labais pieaug un atrodas ceļā pie tevis. Apgalvo katru dienu, ka tu pašreiz esi atvērts būtiskam sava labklājības līmeņa pieaugumam. Saki "jā" jaunam Labajam savā dzīvē.

Piemēram, deklarē pats sev.

 

Es esmu atvērts un ar atsaucību uztveru aizvien lielāku pārticības pieaugumu.

Visums tagad man sniedz bagātīgu nodrošinājumu. Man atveras jauni finansiālie kanāli. ....................(norādi konkrētu naudas summu) tagad

nāk pie manis, un es to pieņemu ar prieku.

 

Lieli naudas krājumi tagad plūst uz manu bankas kontu. Es esmu atvērts lielam manu finansiālo ienākumu pieaugumam un pateicos par to.

 

Es tagad izsaku pateicību par aizvien pieaugošo pārticību. Kad es svētīju un slavēju savu bagātību, tā pieaug.

 

Vizualizē pārticību

Tu vari izmantot vizualizācijas spēju, lai palielinātu arī savus ienākumus. Tā kā domas un tēli, kas nepārtraukti pastāv apziņā, ir mūsu dzīves plāni, kurus mēs radām zemapziņā, itin viss, ko iztēlojamies vai vizualizējam konsekventi, kļūst par realitāti. Viens no veidiem, kā radīt pārpilnību savā dzīvē, ir vizualizēt to katru dienu. (Sīkāk par vizualizācijas metodēm sk. rakstu "Vizualizācijas spēks".)

     Atslābinies, kā aprakstīts rakstā "Alfas spēks", un tad vizualizē vai iztēlojies pēc iespējas sīkāk savu kāroto pārticību.

     Ņemsim vienu piemēru. Teiksim, tu esi nekustamo īpašumu mākleris un šomēnes gribi pārdot trīs mājas.

No šī darījuma tu nopelnīsi ............(norādi precīzu skaitli) komisijas naudu. Vizualizē tagad (tieši šobrīd), kā tu sekmīgi pārdod katru no šīm mājām. Iztēlojies sīki katru māju, cilvēkus, kuri to pirks, precīzu laiku, kad pārdošana notiks. Iztēlojies, kādi izskatās pircēji. Iedomājies, kādu prieku viņi izjūt, atrodot savu sapņu māju. Redzi sevi vedam viņus uz tavu biroju un vērojam, kā viņi paraksta dokumentus. Iedomājies precīzu naudas summu, par kuru tiek pārdota katra māja. Iztēlojies precīzi, cik liela ir komisijas nauda. Iztēlojies, kā tu saņem naudu un noguldi to bankas kontā. Izjūti prieku par to, ka tagad tavā bankas kontā ir ...........(noradi precīzu summu). Vienkārši izbaudi šo izjūtu. Tad iztēlojies, kā tu tērēsi šo naudu: ko uzlabosi savā dzīvē, ko nopirksi, uz kurieni aizbrauksi u.c.

 

Neesi pārāk pieticīgs vai negausīgs

   Veicot šo vizualizācijas vingrinājumu, ir svarīgi vizualizēt to, kas ir atbilstošs tev. Taviem domtēliem nav jābūt pārāk pieticīgiem, bet tie nedrīkst būt arī pārāk ekstravaganti salīdzinājumā ar tavu pašreizējo situāciju. Tev jājūtas adekvātam savās vizualizācijas un iederīgam tajās. Citiem vārdiem sakot, tev jāspēj psiholoģiski pieņemt savus domtēlus un justies emocionāli labi kopā ar tiem, naudas summu un situācijā, ko tu vizualizē.

    Lai iegūtu vislabākos rezultātus, atkārto šo vizualizācijas vingrinājumu katru dienu 30 dienas pēc kārtas. Kad tu tikko sāc apgūt šo metodi, labāk kādu laiku pievērsties vienam un tam pašam mērķim un vizualizēt vienu iznākumu. Kad tu kļūsi prasmīgāks un piedzīvosi, kā rezultāti izpaužas tavā dzīvē, tu varēsi biežāk mainīt savus domtēlus atbilstoši savām mainīgajām vajadzībām un dažādajām situācijām.

 

Uzvedies kā pārticis cilvēks

  Kad tu sāc atmest savu negatīvo attieksmi pret pārpilnību un sāc par naudu domāt citādi, piemēram, vizualizējot būtisku lēcienu savā pārticības līmenī, ir laiks sākt arī izturēties atbilstoši šai nostājai.

  Ar to es gribu teikt - tā kā Visums ir pārpilns, ir laiks koncentrēties uz to pārpilnību, kas tavā dzīvē jau ir. Neaizmirsti - tas, uz ko koncentrējies, pieaug. (Sk. "Koncentrēšanās spēks".) Uzvedies kā pārticis cilvēks. Uzģērb savas vislabākās drēbes, kad ej iepirkties vai uz tikšanos, nevis taupi tās nākotnei, pat ja tev ir tikai daži dārgi apģērba gabali.

   Ir svarīgi negaidīt rītdienu, lai baudītu to bagātību, kas tev jau tagad ir. Jau pašreiz izbaudot pārticības izjūtu un sapošoties, tu savā dzīvē piesaisti vairāk pārticības.

   Labi ir arī priecāties par bagātību, ko tu redzi sev apkārt, arī tad, ja tā nav tavējā. Sāc staigāt pa dārgiem veikaliem vai restorāniem, vienkārši lai izbaudītu naudas gaisotni. Ja tu sāc vizualizēt savu ienākumu pieaugumu, tev jājūtas komfortabli greznākos apstākļos salīdzinājumā ar tavu vidi. Saproti - fakts, ka citi cilvēki ir bagāti, ir zīme tam, ka Visumā ir bagātības pārpilnība. Tev jājūtas iepriecinātam, zinot - ja citi cilvēki var būt bagāti, arī tu tāds vari būt.

   Neapskaud citu cilvēku bagātību, jo tu, izjūtot skaudību, faktiski pieņem trūkumu. Tava skaudība ir zīme, ka tu pa īstam netici tam, ka esi pelnījis pārpilnību vai ka pastāv pietiekami daudz bagātības, kas domāta tev.

 

Vai tu esi šokēts?

Daudzi šo jauno attieksmi pret pārpilnību, bagātību, labklājību un naudu, pirmo reizi dzirdot, uzskata par šokējošu. Bieži tas ir tāpēc, ka vairākums no mums ir audzināti saskaņā ar uzskatu, ka naudai piemīt kaut kas apgrēcīgs. Analizējot sīkāk, vairākums cilvēku jūtas atviegloti, kad viņi patiešām aptver - tā kā mēs dzīvojam bezgalīgā Visumā, tiesības uz pārpilnību ir ikvienam no mums jau no pašas dzimšanas. Šī atziņa nozīmē arī to, ka ikvienam ir lielāki krājumi, nekā nepieciešams. Tas ir ļoti svarīgi, jo neviens negrib apzināties, ka viņa labklājība vai peļņa kādam citam rada zaudējumus.

 

  Visbeidzot, mēs saprotam, ka patiešām vēlamies pārpilnību un pārticību visiem cilvēkiem uz Zemes un ka vienīgais apgrēcīgais naudas aspekts ir tās trūkums un uz nabadzību orientētā apziņa, ko mūsdienās tik daudzi parāda savā ikdienas dzīvē.

Kategorija: Spēkavots dvēselei | Pievienoja: sofi (19.05.2012) | Autors: Barbara Bergere
Skatījumu skaits: 2059 | Komentāri: 2 | Atslēgvārdi: Naudas spēks | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 2
0
1  
Es jau tagad dzivoju kaa bagatniece, bet naudas nav he he, bet zinu ka bus. Nu ko pameginaasim iemigt ar bagatiibas vaardiem uz lupaam.

0
2  
3 Viss atkarīgs no tā vai dzīvojam un rīkojamies pareizi. Iespējams atbildes atradīsiet šeit: LINKS

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]