Taro burvība

Rakstu "Spēkavots dvēselei" spēks

Atzīsti - tu lasi šos rakstus, jo vēlies mainīties, gribi dzīvot labāk - un to vēlies tagad. Grāmatas nosaukums piesaistīja tavu uzmanību ne tikai tāpēc, ka vēlies atgūt varu pār savu dzīvi, tu to vēlies atgūt pēc iespējas ātrāk.

Tu esi piedzīvojis šo "dievišķās" neapmierinātības izjūtu pietiekami ilgi un tagad vēlies iegūt praktiskus līdzekļus, kas palīdzētu tev mainīt situāciju. Tu vēlies ļoti konkrēti zināt, kā izveidot Dzīvi tādu, kāda, kā tu savas sirds dziļumos nojaut, tev būtu jādzīvo.

    Tas jau ir lieliski, jo tieši šīs "dievišķās" neapmierinātības izjūta ir likusi tev meklēt kaut ko vairāk, kaut ko labāku. Un tā nu tu sēdi ar šo grāmatu rokā, iepazīsties ar tajā izklāstītajām metodēm un ieskatiem par to, kā darbojas apziņa, īsi sakot, tieši ar tiem līdzekļiem, kas tev vajadzīgi. Varu tevi apsveikt!

     Ja vēl pirms pāris gadiem kāds man būtu teicis, ka šajā grāmatā aprakstītās vienkāršās metodes pilnībā izmainīs - un ļoti lielā mērā padarīs labāku - manu dzīvi, es tikai pasmietos un paraustītu plecus. Tomēr tā ir noticis, un tādēļ es zinu, ka tās var paveikt to pašu arī tev.

 

           Veids, kā darbojas apziņa

    Īstenā atslēga izmaiņām ir sapratne par apziņas darbību. Tagad tev šī atslēga ir iedota rokā. Tagad tu zini, ka tavas domas, vārdi un domtēli rada tavu būtību; tu zini, ka tas, ko tu apgalvo un vizualizē, kļūst par tavu Dzīvi. Tu zini ari to, ka esi vienīgais domātājs savā apziņā - tātad vienīgais, kas spēj izlemt, kā tu domāsi un uz ko koncentrēsies. Tā ir atslēga, lai iegūtu brīvību!

     Ja tavās rokās ir šī burvju atslēga (kopā ar praktiskajām metodēm, kas šeit aprakstītas), tev pieder viss nepieciešamais, lai pilnībā pārveidotu savu Dzīvi. Vari man ticēt, tas ir viegli!

 

          Kāpēc gan lai tas nebūtu viegli?

   Viens no galvenajiem vēstījumiem šajā grāmatā - ir viegli būt veselīgam, laimīgam, pārtikušam, pat ja mēs esam ieprogrammēti uzskatīt citādi. Nelaimīga, trūcīga dzīve ir mūsu pašu nezināšanas rezultāts, tā ir mūsu pašu negatīvo domāšanas modeļu iznākums, mūsu pašu domu, vārdu un koncentrēšanās uz trūkumu izpausmes. Tā kā vairākums cilvēku nesaprot to, kā darbojas apziņa - kā viņu domas un vārdi rada realitāti -, viņi ir pašu negatīvās domāšanas upuri.

     Kad izprotam šo mehānismu, mēs saprotam ari to, ka labā, veselīgā, derīgā, produktīvā Dzīve - neierobežotas vitalitātes, mīlestības un aizraujošu piedzīvojumu pilnā dzīve - pienākas mums kopš dzimšanas. Mēs aptveram, ka esam vienkārši aizmirsuši, kā to īstenot. Bet tagad mēs zinām, kā.

 

Veic iekšējo darbu

  Tomēr pastāv viens priekšnoteikums. Kad esam ieguvuši šīs jaunās zināšanas, mums nepieciešama vēlēšanās veikt iekšējo darbu ar sevi. Mums jāvēlas rūpīgāk pavērot savu attieksmi un domāšanas un psihes programmas un jābūt nesaudzīgi godīgiem pret sevi. Ko mēs domājam, kādas ir mūsu galvenās attieksmes pret Dzīvi? Ko mēs regulāri sakām paši sev un citiem cilvēkiem? Vai mūsu domas un vārdi ir pietiekami labestīgi? Vai tie ir pietiekami pozitīvi, pietiekami cilvēcīgi, pietiekami mīlas pilni? Vai šīs domas un vārdi radīs jauna veida Dzīvi, pasauli, realitāti, ko mēs tiešām vēlamies... gan paši sev, gan ģimenei, draugiem un līdzcilvēkiem?

 

Ceļš pretim spēkam

   Tātad tev jāizlemj.

Tas ir atkarīgs tikai no tevis. Tu vari pieprasīt savu spēku tagad. Tu vari pārņemt kontroli pār savām domām, vārdiem, koncentrēt savu uzmanību un apzināti radīt jaunu Dzīvi, kādu vēlies.

    Līdzekļi ir tavās rokās. Ceļš tavā priekšā ir plašs un tāls.

    Esi pārdrošs. Esi drosmīgs. Pārņem kontroli pār savu likteni jau tagad. Padomā - un sāc iet pa šo ceļu. Neviens cits tavā vietā to nevar izdarīt. Neviens cits tev to nevar atņemt. Tas ir Ceļš pretim Spēkam.

 

Kategorija: Spēkavots dvēselei | Pievienoja: sofi (19.05.2012) | Autors: Barbara Bergere
Skatījumu skaits: 1556 | Komentāri: 1 | Atslēgvārdi: spēks | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]