Taro burvība

Uzslavu un svētību spēks
Mēs ar spēku nevaram piespiest Labajam ienākt mūsu dzīvē.

Patiesībā mēs nekad nespējam uzspiest kaut ko ārpasaulei, pat ja reizēm šķiet, ka tā notiek. Kad tā notiek, tu, sekojot notikumu attīstībai, aptver, ka tas ir tikai īslaicīgi.

    Mēs nevaram piespiest Labajam notikt mūsu dzīvē, bet mēs varam izveidot telpu Labajam, vispirms atbrīvojoties no negatīvām domām un emocijām (sk. "Atbrīvošanās spēks"), pēc tam - intensīvi domājot par Labo. Tas notiek tāpēc, ka mēs pievelkam itin visu, par ko intensīvi domājam.

 

Pievērsies Labajam citos

Katrreiz, saskaroties ar citiem cilvēkiem, mēs izdarām izvēli, apzinātu vai neapzinātu, kam mēs pievērsīsim savas domas. Mēs varam apzināti izvēlēties koncentrēšanos uz pozitīvo jebkurā cilvēkā vai situācijā. Citiem vārdiem sakot, mēs varam izvēlēties pievērsties šī brīža un tajā iesaistīto cilvēku uzmundrinošajam potenciālam vai arī domāt par visu, kas, mūsuprāt, šajos cilvēkos un/vai šajā situācijā ir "nepareizs".

   Zemapziņas jeb vibrāciju līmenī mēs visi uztveram, ko citi cilvēki domā un jūt attiecībā uz mums. Mēs uztveram viņu vibrācijas, tāpat kā viņi - mūsējās. Tad mēs atbilstoši reaģējam un rīkojamies, bieži vien nezinot, kāpēc.

 

Bērniem patīk uzslavas

   Ikviens zina, ka bērni pārsteidzošā veidā atraisās un gūst panākumus, kad mēs viņus uzslavējam. Vienalga, kādi tā sauktie "trūkumi/nepilnības", mūsuprāt, piemīt bērnam, ja mēs koncentrējam savu uzmanību uz bērna dotībām un talantiem, bērns uzplaukst kā zieds. Labais palielināsies un beigās pārmāks jebkuru tā dēvēto trūkumu. Un kāpēc attiecībās ar mums būtu jārīkojas citādi tikai tāpēc, ka mēs esam pieauguši?

 

Koncentrējies uz Augstāko un Labāko

   Kad tu koncentrējies uz Labo citos cilvēkos, notiek visbrīnumainākās lietas. Satiekot cilvēkus, pat pilnīgi svešus, un domājot, jūtot un rīkojoties saskaņā ar Augstāko un Labāko viņos, situācijai vienmēr būs pozitīvāks iznākums.

     Vēl labāk - tu vari koncentrēties uz Labo citos, dodot viņiem savu svētību. Klusām saki: "Es dodu tev savu svētību, es svētu tevi, es svētu tevi," - un pavēro, kas notiks. Tu būsi pārsteigts. Rodas iespaids, ka tavas pozitīvās domas, tava koncentrēšanās uz Augstāko un Labāko cilvēkos un svētība iedarbojas neredzamajā vibrāciju līmenī. To nezinot, otrs cilvēks jūt tavu svētību, nojauš, ka no tevis nenāk pretestība vai naidīgums. Tas konkrētajā situācijā visam ļauj risināties viegli un netraucēti. Tava koncentrēšanās uz Labo var mainīt itin visu.

   Tas iedarbojas tādēļ, ka negatīvās domas un emocijas rada pretestību iekšējā līmenī. Tā izpaužas kā grūtības, kavēšanās un negaidīti sarežģījumi ārējā līmenī. Koncentrējoties uz Augstāko Labo un izmantojot uzslavas un svētības spēku, tu vari novērsi jebkuru šķērsli.

 

Dod savu svētību partnerim

    Neaizmirsti svētīt un slavēt savu dzīves partneri, jo pretēja rīcība var sagādāt vislielākās problēmas. Mēs bieži glabājam sevī rūgtumu, kļūstam sīkumaini, neaizmirstam senus aizvainojumus un pievēršamies mūsu partnera trūkumiem tā vietā, lai pasmietos, atstātu bez ievērības vai tūlīt piedotu tos.

   Lai atbrīvotos no seniem aizvainojumiem un pāridarījumiem, saki par savu partneri: " ---------------------------  , es dodu tev savu svētību un skatos uz tevi ar mīlestību."

 

Slavē un mīli savu ķermeni

  Lielisks paņēmiens, kā iegūt un parādīt labāku veselību un vitalitāti, ir padomāt par to, cik brīnišķs ir tavs ķermenis.

  Ērti apsēdies savā iemīļotajā krēslā vai atgulies gultā uz muguras. Velti pāris minūtes, lai atslābinātos. Tad sāc ar galvas virsu, virzoties uz leju līdz kāju pirkstiem. Sāc ar galvas virsu un saki šādus vārdus: "Es mīlu matus, skaistos matus, kas ir tik kupli, vijīgi un biezi. To skaistās krāsas dēļ tie ir mans lielākais krāšņums." Pēc tam saki: "Es pateicos par manām acīm, manām asredzīgajām skaisti zaļajām acīm, ar kurām es spēju redzēt un priecāties par visām dzīves brīnumainajām izpausmēm..."

 Turpini virzīties lejup pa savu ķermeni un svētī savu degunu, ausis, muti, zobus, seju, kaklu, plecus un muguru. Izdomā pats savus personiskos uzslavas un svētības vārdus. Ja tev nav daudz laika, tu vari koncentrēties uz sava ķermeņa dažādām daļām. Piemēram, saki; "Es mīlu un pateicos manai sirdij, manai stiprajai, mīlošajai sirdij, ka tā pukst tīk mierīgi, spēcīgi un ritmiski katru dienu. Es svētu savu kuņģi par to, ka tas sagremo ēdienu tīk mierīgi un viegli..." utt.

    Tā kā Visums kopumā ir piepildīts ar dievišķo saprātu, tas attiecas arī uz ikvienu mūsu ķermeņa Šūniņu. Kā Dīpeks Čopra skaidro savā grāmatā "Nemirstīgais ķermenis, neierobežotais prāts": "Ķermeņa bioķīmija ir apzināšanās produkts. Ticējumi, domas un emocijas izraisa ķīmiskas reakcijas, kas uztur dzīvību katrā šūnā... Saprāta impulsi rada tavu ķermeni jaunās formās ikvienu sekundi. Tas, kas tu esi, ir šo impulsu kopsumma, un, mainot šos modeļus, mainīsies ari tu pats."

 

Runā ar savu ķermeni

  Katra tava ķermeņa šūna acumirklī reaģē uz tavām domām - gan negatīvajām, gan pozitīvajām. Tāpēc tev būtu ieteicams sīkāk papētīt attieksmi pret savu ķermeni.

 Vai tu nolādi savu ķermeni vai slavē to? Ja tavas domas nav tik pozitīvas, kādas tās varētu būt, nekad nav par vēlu tās mainīt. Maini savas domas par savu ķermeni un vēro, kā tas reaģē uz tavām jaunajām domām un vārdiem. Kopš šī brīža nolem - ikreiz, kad domāsi par savu ķermeni vai jebkuru tā daļu, tās būs mīlas pilnas un pozitīvas domas. Nolem, ka kopš šī brīža tu vienmēr teiksi savam ķermenim, ka tas ir spēcīgs un veselīgs. Slavē savu ķermeni par visu, ko tas spēj paveikt. Tava koncentrēšanās uz Labo liks tavam ķermenim uzplauki.

 

Tāpat rīkojies, ja kāda no tavam ķermeņa daļām nefunkcionē, kā nākas, vai ir slima (rada diskomfortu), kā arī rada tev sāpes, - parunā ar to tāpat kā ar bērnu, ko tu mīli un lolo. (Vai tad tu nelolo un nemīli pats savu ķermeni?) Tātad mīli aprunājies ar to. Ja tev sāp vēders, parunājies ar savu vēderu. Saki: "Mans mīļais vēderiņ, kāpēc tu šodien esi satraukts? Kas par vainu? Vai es ieēdu ko tādu, kas tev nepatīk? Vai tevi kaut kas kairina? Varbūt es esmu pārāk nervozs? Varbūt es pārāk daudz strādāju? Vai es dzeru pārāk daudz kafijas?" Tad ieklausies atbildēs... ieklausies savā intuīcijā un ņem vērā, ko tā saka.

Neaizmirsti beigt šo sarunu ar vārdiem; "Mīļo vēder, es patiešām mīlu, dodu tev savu svētību un pateicos tev par visu lielisko darbu, ko tu veic katru dienu... sagremodams ēdienu, emocijas un domas... tu patiešām esi lielisks, mīļo vēder. Tagad tu vari nedaudz atslābināties. Jā, atslābsti un relaksējies. Atbrīvojies no visām sāpēm un spriedzes. Es redzu, mīļo vēder, kā ikviena tava Šūna piepildās ar starojošu dzīvības spēku un zaigojošu baltu gaismu. Un es zinu, ka tu tagad jūties daudz, daudz labāk. Jā, tieši šobrīd un šeit." Un tā tas arī notiks.

 

Raksti vēstuli Augstākajai patībai

 Rakstīšana Augstākajai patībai ir vēl viena lieliska uzslavu un svētības metode. Ja tev ir problēmas ar kādu un ir grūti runāt un diskutēt ar šo cilvēku, pamēģini uzrakstīt vēstuli viņa Augstākajai patībai. Tas ir labs paņēmiens, lai radītu harmoniju konkrētajā situācijā.

 Tā kā Augstākā patība ir ikviena cilvēka īstā garīgi būtne, koncentrējoties uz cilvēka Augstāko patību tu pievērsies visam, kas šajā cilvēkā ir īsts, labs un patiess. Turklāt tu aktivizē viņa dvēseles pozitīvo enerģiju, koncentrējot savu uzmanību.

  Es varu teikt, ka rakstīt kāda Augstākajai patībai ir ļoti noderīgi, kad starp jums pastāv disharmonija. Rakstot kāda cilvēka, kas tev sagādā problēmas, Augstākajai patībai, tu sūti savu mīlestību un svētību tieši viņa dvēselei, apejot viņa ego. Tas ir iedarbīgi, jo tieši ego izraisa tik daudz nesaskaņu, konfliktu un domstarpību starp cilvēkiem.

  Kad tu no sirds raksti vēstuli cita cilvēka Augstākajai patībai, esi mīlošs un arī konkrēts. Lūdz Augstākajai patībai, lai tā palīdz izpausties visu iesaistīto Augstākajam Labajam situācijā, kas tev traucē. Raksti šīs personas Augstākajai patībai katru dienu, līdz problēma atrisinās. Tu būsi pārsteigts, kas notiks. Vienkārši atceries: tu nedrīksti lūgt Augstākajai patībai neko mazāk par Augstāko Labo ikvienai iesaistītajai personai.

  Tu vari rakstīt savu draugu vai mīļoto Augstākajai patībai arī tad, ja esi noraizējies par viņiem. Piemēram, ja kāds tev tuvs cilvēks ir saslimis vai tu jūti, ka viņam vajadzīgs atbalsts un spēcinājums, lai risinātu kādu sarežģītu problēmu viņa dzīvē, lūdz Augstākajai patībai vadīt un aizsargāt šo cilvēku. Raksti šādus vārdus: "Es vēršos pie Augstākās patības ar lūgumu aizsargāt viņa ceļā (šajā situācijā)."

  Tu vari rakstīt arī savu bērnu vai tevis paša Augstākajai patībai. Tu vari lūgt Augstākajai patībai aizsargāt tevi grūtās situācijās, tāpat kā tu vērstos ar lūgšanu pēc palīdzības pie Dieva, Jēzus Kristus, Būdas, eņģeļiem vai citām augstākajām garīgajām būtnēm.

   Tāpat kā izsakot apgalvojumus, tu iegūsi spēku un mieru, ja skaļā balsī atkārtosi savu lūgumu vairākas reizes dienā, līdz jutīsi, ka problēma ir atrisināta.

Kategorija: Spēkavots dvēselei | Pievienoja: sofi (19.05.2012) | Autors: Barbara Bergere
Skatījumu skaits: 1471 | Atslēgvārdi: Uzslavu un svētību spēks | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]