3 svara samazināšanas triki!
 

Kā samazināt svaru izvairoties no diētas plāna?

    Piedāvājam Jums dažus trikus kā efektīvi samazināt liekos centimetrus un padarīt Jūsu figūru pievilcīgāku. Tie Jums palīdzēs paātrināt svara zaudēšanu dedzināšanu un vairs neraizēties par sava auguma aprisēm.

Ja Jūs domājat, ka kaloriju skaita samazināšana ir labākais un efektīvākais veids kā zaudēt svaru, varam paziņot – JŪS KĻŪDĀTIES. Labprāt Jums palīdzēsim atrast pareizo pieeju korektai svara zaudēšanai, bezjēdzīgi netērējot Jūsu laiku, naudu vai enerģiju uz novājēšanas kursu, kurš Jums ne tikai nepalīdzēs, bet pat iespējams sabojās Jūsu veselību.

Tālāk minētie svara samazināšanas triki noderēs ikvienam.

Svara samazināšanas triki

1. Dzeriet šķidrumu tad, kad Jūs neko neēdat

IEMESLS: ja Jūs ēšanas laikā dzerat, ēdiens sliktāk sagremosies, jo šķidrums izskalo Jūsu muti un barības vada enzīmus. Šiem enzīmiem ir vajadzīga sausa vide, lai sašķeltu uzņemto barību pirms tā ir nonākusi Jūsu kuņģī. Tādēļ, ja ir iespējams, ēšanas laikā nedzeriet ūdeni vai citus dzērienus.

2. Pirms un pēc ēdienreizēm ēdiet svaigus augļus un dārzeņus

KĀPĒC? Jo tajos ir enzīmi. Jūs jau noprotat, ka lielu uzsvaru liekam uz enzīmiem. Daudzi cilvēki cieš no gremošanas sistēmas problēmām, barības uzņemšanas laikā tas nosprostojas. Ja dažas minūtes pirms ēdienreizes Jūs apēdīsiet ābolu un neilgi pēc ēšanas – banānu, barības šķelšanās notiks daudz ātrāk un veiksmīgāk, ēdiens tiks pārstrādāts daudz labāk.

3. Pēc ēšanas paberzējiet vēderu

TAS NAV JOKS! Ar vienu roku veiciet apļveida kustības pa vēderu. Tas veicina gremošanu. Veiciet šādu masāžu 1-3 minūtes pēc ēšanas, pulksteņa rādītāja virzienā.

Protams, ka šie 3 ieteikumi nepretendē uz visaptverošu padomu klāstu. Mērķis nav Jūs pārslogot ar informāciju par lietām, kuras būtu jādara. Pamēģiniet nākošās 2 nedēļas izpildīt visus trīs minētos trikus un Jūs redzēsiet, ka tie patiešām ir efektīvi.

Kategorija: Veselība | Pievienoja: sofi (13.04.2012) | Autors: www.dormeo.lv
Skatījumu skaits: 2255 | Atslēgvārdi: svara zaudēšana | Reitings: 4.8/4
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]