Taro burvība

Kā efektīvi atbrīvoties no postošās enerģijas
Cilvēks ir izvēlējies ceļu, pa kuru arvien tālāk aiziet no dabas un padara savu organismu daudz vājāku. Fiziski mēs esam daudz vājāki par mūsu senčiem, mēs maz kustamies, nēsājam sintētisku apģērbu un apavus, ēdam sintētisku barību utt.
Visa tā dēļ mūsu organisms dzīvinošās dabas enerģijas vietā uzņem fizisku ēdiena surogātu, bet sintētisks apģērbs neļauj mums uzsūkt enerģiju no apkārtnes telpas. Rezultātā šūnās un organisma audos uzkrājas nozīmīgs toksīnu un šlaku skaits. Asinsvadu veģetatīvā distonija, dažāda veida alerģijas un audzēji ir kļuvuši par ierastām pilsētas iedzīvotāja slimībām.

Ja mēs gribam atgriezt sev spēkus un veselību, tad pirmkārt ir jāatjauno zaudētā saikne ar dabu. Zemes, gaisa, ūdens un uguns spēki- galveno pasaules uzbūves stihiju spēki – lūk, primārie gaišās enerģijas avoti, kas piepilda mūsu ķermeni ar veselību un možumu, un aptur priekšlaicīgu organisma novecošanos. Bet ne tikai sintētisks apģērbs un barība attālina mūs no dabas. Mūsu dzīvokļos arī viss nav īsti kārtībā. Grīdas visbiežāk ir klātas ar sintētisko linoleju vai citu mākslīgu materiālu, gatavojam mēs emaljētos traukos, griesti un sienas ir segti ar sintētiskām krāsām un paneļiem. Bet visiem sintētiskiem materiāliem piemīt īpašība aizkavēt enerģiju, vienlaikus to izkliedējot apkārtējā telpā. Rezultātā, no vienas puses, no mājas neaiziet negatīvā enerģija, tā pastāvīgi uzkrājas tajā tā, ka bez īpašu mājokļa enerģētiskās attīrīšanas paņēmienu zināšanas dabūt to prom nav iespējams. Nekāda, pat visrūpīgākā uzkopšana nesspēj likvidēt tādu daudzumu izkliedētas enerģijas. No otras puses, pozitīvā enerģija pastāvīgi izkliedējas telpā, nepieņemot mūsu organismam labvēlīgo kokona vai lodes formu. Tāpēc, atnākot mājās, mēs nevaram pilnībā atjaunot spēkus, kas ir iztērēti pa dienu. Rezultātā organismā uzkrājas hronisks nogurums, no kura var tikai daļēji atbrīvoties pie dabas pavadīta atvaļinājuma laikā.
Saprotams, ka ne jau katram ir pa kabatai uzbūvēt personīgo ārpilsētas māju no dabas materiāliem turklāt vēl ekoloģiski tīrā vietā, un pat mēģinājums aizstāt linoleju ar parketu dažreiz var kļūt par nepārvaramu materiālu problēmu. Tomēr izeja vienmēr ir - katrs no mums spēj palīdzēt savam organismam atjaunot savus spēkus. Sāksim ar izkliedētās negatīvās enerģijas likvidēšanas problēmu. Linolejs un plastika ne tikai aizkavē mājā nevajadzīgu enerģiju, bet, kas ir daudz sliktāk, izolē mūsu kāju pēdas no zemes.
Dabiskā stāvoklī caur cilvēka kājām, kā caur koka saknēm, kāpj lejup smaga enerģija, kas lielos daudzumos ir kaitīga cilvēkam, bet vajadzīga zemei, lai tā būtu auglīga. No zemes tā paceļas augšup caur mūsu ķermeni kā viegla enerģija, kas piepilda mūsu orgānus ar dzīvinošu fizisku spēku un bionenerģiju. Bez šīs dabiskās enerģiju apmaiņas organisms sāk dzīvot uz pastāvīga savas nervu sistēmas apsīkuma rēķina, jo vienīgā fiziskās veselības atjaunošanai derīgā enerģija ir vieglā enerģija, kas nāk no kosmosa un baro mūsu prātu.
Daudzi speciālisti redz šādā enerģētikas sagrozījumā visdažādāko saslimšanu cēloni - no neirozēm un asinsvadu saslimšanām līdz ļaundabīgiem jaunveidojumiem.Tiek uzskatīts, ka sastāvējušās enerģijas atlikums organismā ir vēža rašanās cēlonis. Liela un smaga sablīvējuma gadījumā smagā enerģija «sit ar strāvu», pieskaroties jebkuram piezemētam priekšmetam, piemēram, pie ūdensvada caurules. Tāpēc cilvēka organisma enerģijas dabiskās apmaiņas atjaunošana ir veselības un vispārējās organisma enerģētikas atjaunošanas obligāts nosacījums. To palīdz atjaunot ūdens procedūras un īpašas metodes, kas izvada smago enerģiju no mūsu ķermeņa.
Organisma piezemēšanas veidi ir vienkārši un pieejami katram no mums. Pirmajam paņēmienam vajadzīgs tievs mīksts vads. Vienu tā galu pielodē pie ūdensvada caurules vai apkures baterijas, bet otru- atkailināto - caur nerūsējošo plāksni piestiprina pie cilvēka pēdām un atstāj uz nakti. Otrais veids ir tikpat vienkāršs. Nodarbojoties ar garīgo darbu, skatoties televizoru, klausoties mūziku, vienkārši atpūšoties uz dīvāna, ir kreisajā rokā jātur bumbiņu vai cits metālisks priekšmets, kas iezemēts ar vadiņu. Tāpat var sēdēšanas laikā iezemēt kājas, piespiežot tās pie iezemētas metāla plāksnes, kā pirmajā veidā.
Mūsdienu jogi izmanto tikpat vienkāršu smagās enerģijas likvidēsanas paņēmienu. Vannnas dibenā ieliek tāda izmēra nerūsējošā tērauda plāksni, lai uz tās varētu nostāties ar kājām. Pie tās pielodē vadu, kura otrs gals tiek pielodēts pie ūdensvada caurules. Stāvot uz tāda «paklājiņa» un pieņemot «septiņķāršo kontrastdušu» (septiņas ūdens pārslēgšanas reizes ), cilvēks ne tikai izvada no sava organisma sākrājušos smago enerģiju, bet arī pilnībā atjauno normālu auru. Turklāt ņemiet vērā, ka «septiņkārtīgā duša» sievietēm sākas ar karstu ūdeni un beidzas ar karstu.Vīriešiem tā sākas ar aukstu ūdeni un beidzas arī ar aukstu. Tāda duša lieliski aizsargā no noskaušanas. Lai pastiprinātu tās aizsargājošo ietekmi var, nolaižot no vannas ūdeni, trīs reizes skaitīt: «Ūdens, tu svētais ūdens, tu visu nomazgā un visu attīri, aizskalo no manis, Dieva (vārds) dēla/meitas, noskaudumu, bēdas, nedienas». Vai arī jebkādus citus vārdus pret noskaušanu, kurus jūs varat atrast grāmatās vai internetā, un kas jums patīk vai ievieš uzticību.

Kategorija: Veselība | Pievienoja: sofi (16.05.2012) | Autors: www.reikinet.lv
Skatījumu skaits: 3017 | Atslēgvārdi: postošā enerģija | Reitings: 2.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]