Krāsu maģija.Vari sākt jau šodien...
 

"Ko skaties debesīs, klausies ko es runāju!" drīzāk tāda viņa uzvedība, liecina par to, ka sarunas biedrs ir noguris un vēlas atpūsties. Lai noturētu tikšanās laikā partnera uzmanību ilgstoši, gaiši zilais apģērba tonis jums palīdzēs.

Baltā un zaļā krāsa saskaņota apģerbā vai interjērā radīs tīrības sajūtu.Toties violetais kopā ar zaļo - piedos greznuma un izsmalcinātības toni. Gribat radīt saspringtu gaisotni, tad nepieciešama tumši zilā krāsa, varat to pielietot pēc saviem ieskatiem. Izteikti pievērst sev uzmanību - oranžs, tomēr der atcerēties ka visu apkārtējo acis būs pavērstas jūsu virzienā. Priecīgu noskaņu sniegs dzeltens, savukārt rozā var radīt atslābumu ķermeņa muskuļos! Pēc šiem principiem ir veidotas meditācijas Jantra-Jogā. Tādēļ bieži redzam intresantus un spilgtus tērpus Indijā.

Lai stiprinātu savu acu skatienu ieteicams skatīties tālumā, vai arī ar acīm zīmēt dažādas figūras debesīs, kā arī fiksēt skatienu uz priekšmetiem kas redzami tālumā. Izpētat mākoņu maliņas, kad riet vai aust saule.

Lai uzlabotu savu enerģētisko stāvokli dzerat tīru svaigu ūdeni, ziemā diennaktī maziem malkiem jāuzņem 2,5l liels daudzums, vasarā tie būtu 4l ūdens. Cilvēks kurš maz uzņem šķidrumu var ciest no gremošanas problēmām un mazasinības.

Ievērojiet arī ēšanas higiēnu, lai turētu sevi formā. Nepārēdaties, atceraties ka organisms var parstrādāt tikai tik cik viņam dotajā brīdī nepieciešams. Dzeriet dabīgās sulas no augļiem, dārzeņiem un augiem. Nedrīkst dzert lieliem malkiem un ātri norijot, tāpat arī nevajag ātri ēst. Piens un sulas nav dzērieni tie ir ēdieni, tādēl sasteigti tos uzņemot tie nepārstrādājās. Ļoti svarīgs ķermeņa veselībai ir magnijs - maize un putraimi, ja to sāk trūkt, rodas problēmas gludajā muskulatūrā piem.krampji. Kāliju satur kartupeļi tas palīdz sirds darbībai. Ir vēl daudz minerālvielu ko veiksmīgi uzņemam ar pārtiku. Nepkļaujaties viedoklim ka desa, kupinājumi tas ir sātīgi, tātad labi. Jūsu ķermenis gaida vieglu barību, ēdienu kurš ietvers sevī saules, ūdens un aromāta enerģiju, būs jums pateicīgs. Vēl recepte, tā var šķist naiva, bet ir ļoti noderīga:

Divas tējkarotes (ar kaudzi) kaltēti mežrozīšu augļu ielikt 1 glāzē verdoša ūdens, ļauj ievilkties, dzer trīs reizes dienā pēc ēšanas. Tāds uzlējums uzlabo vielmaiņu un asins sastāvu.

Kategorija: Veselība | Pievienoja: Victory (02.03.2014) | Autors: www.stilaparks.lv
Skatījumu skaits: 2076 | Komentāri: 2 | Reitings: 5.0/2
Komentāru kopskaits: 2
0
1  
13

0
2  
3 Viss atkarīgs no tā vai dzīvojam un rīkojamies pareizi. Iespējams atbildes atradīsiet šeit: LINKS

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]