Sekss kā enerģijas avots
 

     Vai zinājāt, ka katra sieviete piedzimst ar noteiktām enerģētiskām spējām? Tieši no daiļā dzimuma pārstāvēm ir atkarīgs, kā viņas uztvers vīrieši!

Dažreiz mēs esam neizpratnē, piemēram, ka vienkāršai, pēc izskata ne ļoti skaistai meitenei ir vairāki izskatīgi pielūdzēji, kas nepamana apkārtējās skaistules. Izrādās, ka konkrētai daiļā dzimuma pārstāvei ir daudz sievišķās enerģijas, un pretējais dzimumu to sajūt.

Kāpēc ir nepieciešama sievišķā enerģija?

Līdz brīdim, kad meitene saglabā nevainību, viņas enerģija netiek tērēta. Bet tieši pirmajam vīrietim tiek dāvāta tās liela daļa. No tā, cik daudz vīrietis saņem sievišķo enerģija ir atkarīgi viņa tālākie panākumi. Pāris – tie ir divi cilvēki, taču vīrietis ir atbildīgs par labklājību, bet sieviete par atmosfēru. Tieši sievišķā enerģija dod vīrietim spēku, lai sasniegtu mērķus, lai virzītos uz priekšu un iekarotu virsotnes.

Ne vienmēr dzīvē notiek tā, ka pirmais mīļākais kļūst par nākamo vīru. Tad nākamajam un nākamajam seksuālajam partnerim tiek atdota daļa no sievišķās enerģijas. Taču šis resurss tiek papildināts, sieviete to atgūst, bet ir jāzina, ka 7 gadus pēc dzimumakta turpina dāvāt mīļākajam enerģiju.

Ja sievietei ir bijuši daudzi mīļākie, tie visi " barojas” no viņas sievišķās enerģijas. Un tas nav nemaz slikti, jo sievieti nekādi neietekmē. Pat tam vīrietim, kurš ir uz doto brīdi sievietei blakus, netiek 100% maģiskā lādiņa, bet nedaudz mazāk. Tas nozīmē, ka viņa labklājība var kristies.

Kā vīrieši jūt sievišķo enerģiju?

Pirmkārt, daudzi vīrieši sapņo būt pirmie. Nevainības laupīšana ir sakraments, ko vēlas piedzīvot vairums stiprā dzimuma pārstāvju. Un ne tikai tādēļ, lai izbaudītu jaunas sajūtas. Viņi instinktīvi saprot, ka var saņemt lielu " lādiņu” nepieciešamās enerģijas.

Otrkārt, vīrieši bieži vien cenšas palidot vairākas dāmas vienlaicīgi. Un tas arī ir veids, kā izmantot vairākus avotus, lai vairotu savu labklājību. Piemēram, precēts vīrietis uzsāk romānu, tādējādi saņemot nepieciešamos impulsus gan no sievas, gan mīļākās, kas nozīmē, ka viņa darba efektivitāte var dubultoties.

Par pierādījumu tam var redzēt mūsdienās, ka visveiksmīgākie vīrieši šodien ir tie, kas ir dāsni mīlētāji, kas saņem šo enerģiju no dažādas avotiem, vai priekšzīmīgi ģimenes cilvēki, kur mīļotā sieviete spēj sniegt viņam nepieciešamo enerģiju.

Kā pārstāt " barot” bijušos?

Jums nekavējoties jāuzsāk īpašs rituāls, ar kura palīdzību varat noņemt saikni ar bijušajiem vīriešiem, un tādējādi nedot viņiem to, kas likumīgi pieder tikai vienam – Jūsu mīļotajam vīrietim.

Rituāls aizņem tikai dažas minūtes. Tas prasa tikai laiku un uzmanības koncentrēšanu, bet rezultāti būs redzami uzreiz. Kāda veidā? Elementāri! Vienkārši vīrieši uzreiz sajūt, kad tie zaudē savu " barotāju”. Atcerieties pēdējo 7 gadu sakarus (cerams, ka tas Jums nesagādās grūtības). Redzēsiet, ka pēc laika kāds aicinās uz randiņu, kāds rakstīs, ka nespēj Jūs aizmirst. Protams, tikties ar viņiem paliek Jūsu ziņā. Un kā apstiprinājumu, ka vīrieši ir pazuduši uz visiem laikiem, rituālu ieteicams atkārtot pēc pāris nedēļām.

Rituāls

Pats rituāls ir viegls, vienkārši vajag būt vienatnē ar sevi un atlicināt laiku, lai izrunātu dažus vārdus. Šis rituāls nav pieskaitāms pie maģijas vai reliģijas, jo ir psiholoģisks triks, lai "novērstu” un atbrīvotos no nevajadzīgam saistībām. Nostājieties pie loga. Ja iespējams, iededziet sveci. Tas ir veids, lai noskaņotos uz rituāla veikšanu. Un klusumā sāciet iedomāties visus vīriešus pēc kārtas. Katram no tiem izsakiet noteiktus vārdus (tas jādara no sirds):

"Es pateicos Tev, ka biji manā dzīvē. Es esmu priecīga, ka mēs tikāmies. Es Tev piedodu visus pāridarījumus, nesaskaņas, kas bija starp mums. Es Tevi atlaižu. Es Tevi mīlēju, cik labi vien varēju. Es no sirds novēlu Tev laimi”.

Šajā laikā Jums ir nepieciešams iedomāties, ka vēdera lejasdaļu apņem caurspīdīga saite. Tā atrodas tieši zem nabas gan Jums, gan bijušajam. Izrunājot vārdus paralēli domās šī saite ir jāpagriež. Savu nogriezto gabalu vērsiet pret sevi, bet vīrieša uz viņa pusi. Un tad iedomājieties, ka vīrietis pagriežas un iet prom.

Šādas manipulācijas ir jāveic ar katru partneri. Tas ir veids, kā "pārtraukt barošanu” ar visiem bijušajiem. Bet esiet gatava, ka daži, iespējams arī visi bijušie mēģinās panākt tikšanos ar Jums.

Šis rituāls ir pilnīgi drošs. To var veikt vairākas reizes, ja Jūs domājat, ka tas ir nepieciešams. Tas arī palīdz, ja Jūs nevarat aizmirst kādu konkrētu vīrieti. Un šādam gadījumam nav vajadzīgs nekāds burvju rituālus vai ekstrasensa apmeklējums. Bet ir viena svarīga lieta – Jums šos vārdus jāaizrunā no visas sirds. Piedošanai un pateicībai ir liels spēks, bet tam ir jānāk no dvēseles. Tomēr, ja jūtat, ka tas nenotiek patiesi, pāri nodarījums ir vēl palicis sirdī, tad atkārtojiet šo procesu vairākas reizes.

Sieviete ir vērtīgs enerģijas avots vīriešiem. Tieši no viņas ir atkarīgs, vai viņas vīrs būs miljonārs vai sētnieks. Jo vairāk ir sievišķās enerģijas, jo bagātāka ģimene un vīrietis veiksmīgāks visas dzīves jomās. Kaut gan katra sieviete nāk ar savu potenciālu, rezerves vienmēr var palielināt, un tādējādi iegūt laulībā daudz vairāk.

Kategorija: Veselība | Pievienoja: sofi (13.06.2013) | Autors: www.tvshopextra.lv
Skatījumu skaits: 2546 | Komentāri: 2 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 2
0
1  
Diezgan seksīgs raksts. Tas ir izklāsts tikai par vienu sievietes čakru. Šī tēma ir diezgan plaša ja runa būtu par pārējām cilvēka čakrām ,ņemot kopumā gan vīriešus gan sievietes. Vienam otram liktos briesmu lietas.

0
2  
3 Viss atkarīgs no tā vai dzīvojam un rīkojamies pareizi. Iespējams atbildes atradīsiet šeit: LINKS

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]