Taro burvība

Slimība kā rādītājs
Ūdensvīra misticismā slimība netiek uztverta kā nespēja vai neveiksme. Slimība mums pasaka, kas vēlas tikt apgaismots vai ietīts mīlestībā dziļi mūsu apziņā. Slimība dod mums otru iespēju.

Ja fiziskais ķermenis kļūst slims, būtībā kaut kas tiek norādīts par cilvēka garīgo stāvokli vai viņa attieksmi pret dzīvi. Ja dzīve nav saskaņā ar viņa dzīves vissvarīgāko mērķi, kas ir noteikts viņa plānā, viņa organismā caur čakru tiks ievadītas kavējošas vibrācijas. Tur tās tiks pārvērstas par slimībām. Apziņa tā rezultātā kļūs skaidrāka un spēs labāk atspoguļot vissvarīgāko dzīves mērķi. Tomēr, lai izdziedinātu, cilvēkam jāsāk darbu pašam, meklējot savas slimības cēloni!

Līdz ar to slimība nav nejaušība. Slimība ir gara rādītājs. Lai pareizi interpretētu signālu, kas ir dots fiziskajā ķermenī, mums ir jāiemācās izprast ciešo ķermeņa un gara vienotību un kā čakra savieno ķermeni un garu.

Cilvēka garīgā struktūra
Ūdensvīra cilvēkam (kosmiskajam cilvēkam) ir trīspadsmit līmeņu apziņa, no kurām katra ir saistīta ar fizisko ķermeni, izmantojot čakru. Katrs apziņas lauks atbilst (sazinās ar) orgānam vai īpašai ķermeņa funkcijai caur čakru, kas ir saistīta ar šo konkrēto apziņas lauku. Tā sastrēgumi apziņā var pārcelties uz fizisko ķermeni, un šajā procesā čakra darbojas kā starpnieks.

Kad visi cilvēka apziņas lauki ir tīri, apziņa ir līdzīga Radītāja apziņai. Viņš tad spēj vadīt šīs dzīvības enerģijas, kas sastāv no trīspadsmit radošajām spējām, caur savām trīspadsmit čakrām uz attiecīgo orgānu vai organisma funkciju. Šajā gadījumā dzīves enerģijua, trīspadsmit radošās spējas, nepieredz nekādus šķēršļus. Personas fiziskais ķermenis būs pilnīgi vesels, un viņa gars pilnīgi izteiks viņa dzīves nodomu.

Bojājums
Savas dzīves laikā cilvēks ir cietis ievērojamu kaitējumu. Viņa apziņā glabājas daudz piesārņojumu (karma), ko viņš nes līdzi. Līdz ar to cilvēks nav dzimis kā tukša lapa. Galu galā, cilvēks ļoti reti ir dzimis par avatāru! Tātad katrs cilvēks atrodas savas apziņas tīrīšanas ceļā ar šo vibrāciju, lai gūtu dziļāku izpratni par mērķi savā dzīvē. Šajā procesā slimība kalpo kā rādītājs: tā kalpo kā ceļa uz garīgo izaugsmi rādītājs.

Dziedināšana caur mācību par 13 čakrām
Ūdensvīra misticismā mēs tiekam mācīti piekļūt trīspadsmit radošajām spējām no Dzīves Avota caur mūsu trīspadsmit čakrām. Katrai čakrai no augšas ir dots simbols. Ja mēs vizualizējam šo universālo simbolu, čakra sāk izmantot radošo spēku, kas pieder tās attiecīgajam apziņas laukam dzīvības avota ietvaros. Šis radošais spēks vēlāk tiek transportēts uz čakru, izmantojot atbilstošo apziņas lauku, un no čakras ķermenī, kur tas izstaro savu dziedinošo spēku.

Līdz ar to apziņas lauks kļūst tīraāks, jo daudzi (karmiski) piesārņojumi ir neitralizēti ar radošo spēku. Čakra pati kļūst tīrāka, kā arī izstaro dziedināšanas radošo spēku (dzīvības enerģiju) uz fizisko ķermeni. Īsumā, vizualizējot simbolu (universālo simbolu, kas iepriekš ir atbrīvots), kas pieder noteiktai čakrai, mēs tīrām savu apziņu, čakru, unanesam dziedināšanu mūsu fiziskajā ķermenī atbilstoši šai konkrētajai čakrai.

Karmas transformācija
Alternatīvi, paļaujoties uz savām fiziskajām sūdzībām, mēs varam noteikt čakru, kas pieder noteiktam apziņas laukam, kurā ir redzams mūsu traucējums. Ja mēs vizualizējam šīs čakras simbolu, mēs aktivizējam tieši īsto radošo spēku, kas dziedinās ķermeni un attīrīs apziņas lauku un tās attiecīgo čakru no šķēršliem. Tas izskaidro, kāpēc Ūdensvīra misticismā slimība tiek uzskatīta par rādītāju, kas palīdzēs jums vest savu dzīvi atpakaļ uz ceļa.

Darbs visā pasaulē
Vizualizējot čakrai atbilstošos simbolus, mēs rodam pieeju trīspadsmit radošajām spējām no Avota caur mūsu čakrām, pēc tam mēs varam izstarot to mūsu ķermenī vai dzīvē. Garīgi mērķējot/vadot radošo spēku (mūsu čakras vadītāju), mēs varam palīdzēt dziedināt citus, sabiedrību un dzīvi.

Ir svarīgi apzināties, ka, ja mūsu sūdzības izriet no mūsu sociālajiem apstākļiem, mēs varam raidīt šo garīgo spēku uz šiem apstākļiem mērķtiecīgi. Karma, kas kavē mūsu dzīvi, un mūsu sociālie apstākļi tiks neitralizēti. Radošais spēks, faktiski, ir tikai pozitīva karma, tīra pozitivitāte. Līdz ar to pozitīvā radošā spēja pārveidos uzreiz negatīvu karmu, kas ir pamatā mūsu grūtajiem apstākļiem.

Mūsu likteņa Radītājs
Mēs esam sava likteņa radītāji. Mēs varam attīrīt mūsu atlikušo karmu, mūsu šķēršļus no iekšienes. Kad mēs tuvojamies dzīvei šādā veidā, mēs apkarojam savas sūdzības un slimības, un pārveidojam savas sociālās grūtības.

Kategorija: Veselība | Pievienoja: sofi (19.05.2012) | Autors: www.e-mistērijas.lv
Skatījumu skaits: 1557 | Atslēgvārdi: Slimība kā rādītājs | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]