Taro burvība

Tīrība – veselības ķīla
Zinātnieki secinājuši, ka pārāk liela tīrības mīlestība nebūt nav veselības ķīla. Baktērijas, ar kurām cilvēki ikdienā saskaras, drīzāk ir noderīgas nekā kaitīgas. Savukārt bērniem kontakts ar slimības rosinošiem mikroorganismiem ir nepieciešams, pretējā gadījumā viņu imūnsistēma nespēs pienācīgi sagatavoties tām tikšanās reizēm, kas iespējamas nākotnē. Izrādās, šī problēma ir tik akūta, ka speciālisti pat ķērušies pie „netīrumu vakcīnas” radīšanas.
Bērniem, kas dzīvo gandrīz vai sterilos apstākļos, šī vakcīna aizvietos bradāšanu pa peļķēm, sētas suņu un kaķu apmīļošanu un rakņāšanos smilšu kastē. Mediķi pievērsa uzmanību, ka Austrumu tautu iedzīvotājiem ļoti reti mēdz būt blaugznas, un sāka nopietnāk pētīt viņu galvas ādu un atrada tur... bifidobaktērijas. Šis atklājums kļuva par pamatu ierosinājumam izmazgātos matos ieziest rūgušpienu vai kefīru, jo tā sastāvā esošās bifidobaktērijas neļauj vairoties blaugznu sēnītei.
Vienmēr atradīsies kāds, kurš slavēs dabas dotās veltes, ar ko kļūt veselam, bet kāds arī skeptiski uz to noraudzīsies, vien piebilstot, nu kurš gan mūsdienās vairs staigās pa pļavām un vāks drogas, lai īstajā brīdī būtu pie rokas. Gribas iebilst, ka slinkums nekad nav bijis uzteicams, turklāt lielākā daļa ārstniecības augu ir jau savākti tieši jums, un atrodas homeopātiskajās aptiekās.
Zināšanas nekad nav par daudz, un nekad jau nevar zināt, kur, un kas var noderēt. Lai nebūtu jāslimo, esi vesels, izmanto to, ko daba sniedz, pieliekot klāt vēl savas un citu zināšanas!
Kategorija: Veselība | Pievienoja: sofi (19.05.2012) | Autors: ***
Skatījumu skaits: 1378 | Atslēgvārdi: Tīrība – veselības ķīla | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]