Taro burvība

Trauku krāsa var mazināt apetīti un līdzēt notievēt
Krāsu diēta, ātras un efektīvas diētas

Zināms, ka katrs krāsas tonis ietekmē cilvēka emocionālo stāvokli.
Sarkanā krāsa dāvā enerģiju un mundru noskaņojumu, bet gaiši zilā krāsa nomierina. Iespējams, ka līdzīgā veidā iespējams manipulēt ar apetītes sajūtu. Atliek vienīgi piemeklēt atbilstošu trauku krāsu un apetīte mazināsies, kas līdzēs atbrīvoties no liekajiem kilogramiem.
Protams, ka grūti apgalvot cik patiesi ir šādi pieņēmumi, bet cīņā ar lieko svaru noderīgs ikviens padoms.

Sāksim ar tradicionālo balto krāsu. Izrādās, ka dāmām, kuras vēlas notievēt baltās krāsas trauki netiek rekomendēti. Uz baltās krāsas toņa ēdiens izskatīsies visnotaļ pievilcīgi, tātad rosinās apetīti. Jūs nemaz nemanīsiet, ka būsiet apēdušas visu porciju. Izvairieties no oranžiem un rozā krāsas trauku toņiem – apēdīsiet atvēlēto porciju un lūgsiet vēl.

Arī dzeltenās krāsas trauki rosina apetīti. Tomēr dzeltenā krāsa ātri izsauc sāta sajūtu. Ja ēdīsiet no dzeltenas krāsas traukiem, tad visticamāk no otrā ēdiena atteiksieties, jo jutīsieties paēdusi.

Sarkanas krāsas trauki iedarbosies uzbudinoši, bet šāds psiholoģiskais stāvoklis ēdienu rosinās uzņemt ātri un enerģiski. Ja ēdienu ēdīsiet ātri, tad visticamāk tas organismā pārstrādāsies lēni. Atrodoties uzbudinājuma stāvokī ir ļoti grūti kontrolēt izsalkuma sajūtu. Zināms, ka ir cilvēki, kuri stresa situācijās daudz ēd, bet ar sarkanās krāsas traukiem mēs apzināti provocēsim šāda stāvokļa iestāšanos. Tāpēc neatkarīgi no tā vai esat slaida, vai vēlaties ātri samazināt ķermeņa svaru, sarkanās krāsas traukus atturēsimies lietot.

Interesanta piezīme par traukiem, kas ir tumši zilā krāsā. Šādas krāsas traukos varat pasniegt uzkodas, salātus, bet tēju dzert no zilas krāsas tasītēm vajadzētu atturēties. Zilā krāsa pati par sevi saistās ar pesimismu un ēdienreizes noslēgumā varat izjust zināmu neapmierinātību. Kādam var sagribēties vēl ko garšīgu apēst, bet nenosvērtākas personas var sākt izrunāties par saimnieces prasmi gatavot ēdienus. Secinājumi – tumši zilās krāsas traukus atdāvināsim kādai no "labākajām” draudzenēm.

Melnā krāsa. Plauktā šāda trauku servīze izskatīsies samērā eleganti. Melnā krāsa nerosinās vēlmi ēst, jo ēdiens izskatīsies samērā nepievilcīgs.

Visbeidzot pati "negaršīgākā krāsa” – tumši zaļā krāsa. No šādas krāsas traukiem reti kurai gribēsies ēst, jo ēdiens izskatīsies nepievilcīgs. Ja pameklēsiet, tad noteikti atradīsiet kādā trauku veikalā arī šādas krāsas traukus. Iespējams, ka trauku ražotāji nav informēti par to, kā krāsu toņi var ietekmēt cilvēku apetīti, vai arī speciāli ar gudru domu ražo šādus "diētiskos” traukus.

Protams, ka šos ieteikumus nepieciešams uztvert kā vienīgi papildinājumu darbībām, kuras veiksiet, lai notievētu. Ēdot tikai no noteiktas krāsas traukiem, visticamāk ķermeņa svaru nopietni samazināt neizdosies. Tomēr diēta ir pasākumu kompleks, kur visi paņēmieni ir ievērības cienīgi.
Kategorija: Veselība | Pievienoja: sofi (19.05.2012) | Autors: www.saulesjosta.lv
Skatījumu skaits: 1442 | Komentāri: 1 | Atslēgvārdi: Trauku krāsa var mazināt apetīti | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]