Krasula jeb naudas koks
Krasula jeb naudas koks – augs, kas piesaista naudu mājai. Saskaņā ar Fen šui, viss, kas ir nepieciešams, ir naudas koks mājās un jūsu finansiālā situācija mainīsies. Mums ir visi iemesli tam, lai ticētu, ka šī informācija jums var izrādīties noderīga! Esam pārliecināti, ka, ja domāsi pozitīvi, tad ar tevi notiks labas lietas. Ļoti noderīgi šajā brīdī būs domāt par saviem sapņiem un vēlmēm. Domu spēkam ir liela nozīme. Tas palielinās varbūtību, ka jūsu dzīve var mainīties uz labo pusi!
Naudas koka lapu krāsa ļoti atgādina dolāru krāsu. Tas, protams, nav iemesls, lai sāktu audzināt šo augu.

Naudas koks veicina labāku smadzeņu funkcionēšanu un paaugstina fiziskās spējas, jo tā lielās, sulīgās lapas satur ēteriskās eļļas.Tiek rekomendēts nolikt šo augu uz darba galda- pēc laika jūs ievērosiet, ka darbs sniedz vairāk prieka un naudas!

Lai mājās būtu nauda, veiciet speciālu rituālu. Pirms stādīšanas, poda apakšā nolieciet 6 monētas, kas simbolizēs veiksmīgu, veselīgu un turīgu cilvēku. Kad laistīsi savu augu, domā par šīm 6 monētām apakšā, cik skaidri vien vari. Šī tehnika ieprogrammēs jūsos panākumus!

Ja tev mājās jau ir šis augs, tu vari vienkārši aprakt tajā monētu. Šis talismans darbosies jūsu labā! Vēlams arī piesiet sarkanas lentītes ar monētām auga zariņos. Skatoties uz tiem, jūs vienmēr atcerēsieties, ka nauda nāk pie jums..
Krasula vislabāk augs, ja tā saņems daudz gaismas. Vislabāk to stādīt sarkanā, brūnā, melnā, sudraba vai zelta podiņā.

Neaizmirsti no tā lapām regulāri noslaucīt putekļus un rūpēties par to, tas tev par to pateiksies!
Kategorija: Augu pasaule | Pievienoja: Victory (06.03.2016) | Autors: TomsTV
Skatījumu skaits: 1390 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email *:
Visi smaili
Kods *: