Taro burvība

Akmeņi un rotaslietu maģija
Vārds Ratna Dhatamam parādās Rigvēdas pirmās mandalas pirmajā Ričā. Tas skaidro, ka Agni (Uguns) ir Ratnas pirmavots jeb nesējs. Pat mūsdienu zinātnieki apstiprina faktu, ka Ratnas (dārgakmeņi) veidojas karstuma un augsta spiediena ietekmē. Miljoniem gadu atrodoties zemes dzīlēs Dārgakmeņi uzsūc sevī zemes gravitācijas spēku un tās enerģiju. Noteiktos zemes slāņos atrodamie dārgakmeņi ir saistīti ar planētām, kas visspēcīgāk ietekmējušas šo zemes slāni noteiktā laika posmā. Ar dažādu planētu palīdzību zeme rada un glabā sevī ratnas (dārgakmeņus), tieši tāpēc zemi sauc arī par Ratna Garbhu jeb dārgakmeņu glabātāju.
Viss evolūcijas process ir mūžīgā pretstatu pāra Saules un Mēness, uguns un ūdens mijiedarbība. Vēdiskais stāsts par Hiranjagarbhu, Zelta Embriju, kas peld mūžīgajos ūdeņos, skaidri norāda uz to, ka visu parādību pasauli rada divi spēki, uguns un ūdens, kas pārstāv vīrišķo un sievišķo prinicipu.
Uguns zināmā veidā ir vārdu un formu pasaules sākotne. Tā izplūst no zemes lavas formā, izmetot virspusē visus minerālus un atbrīvojot dabas stihisko spēku, vēlāk, kondensācijas procesā šie minerāli kļūst par organisku vielu. Minerālu kondensācijas un kristalizācijas procesā rodas daudzkrāsaini kristāli, kurus mēs esam ieraduši saukt par dārgakmeņiem.
Visi dārgakmeņi, izņemot koraļļus un pērles, ir vistīrākais minerālu savienojumu sacietēšanas rezultāts, kas rodas pateicoties ekstremālajam karstumam un spiedienam uguns izkausētajos Zemes slāņos. Tāpēc visus dārgakmeņus var uzskatīt par enerģijas avotu kristāliskajām formām. Akmeņi ir ļoti jūtīgi un radioaktīvi. Tie absorbē un nodod enerģiju frekvenču izteiksmē, jo sastāv no minerāliem, kas, spiedienam palielinoties, rada elektriskos lādiņus, kas izstaro pat vēsumā, ultravioletās gaismas klātbūtnē un arī tumsā, pēc tam, kad gaismas avots ir pārvietots.
Dārgakmeņi sastāv no sekojošiem minerāliem: alumīnijs, berilijs, kalcijs, ogleklis (ogle), varš, fluors, ūdeņradis, dzelzs, mangāns, skābeklis, kālijs, fosfors, sērs, nātrijs, silīcijs, alva, cirkonijs, cinks un citi. Trīs no tiem ir atrodami it visos dārgakmeņos un tie ir: alumīnijs, skābeklis un silīcijs.
Šī trijotne veido lielāko mūsu planētas Zemes ārējās virsmas daļu. Skābeklis un silīcijs ir atrodami gandrīz 75% Zemes virsmas. Alumīnijs veido 8% Zemes garozas

DĀRGAKMEŅU NOZĪME UN RUDRAKŠA


Mūsu zeme ir dažādu augu, dzīvnieku, spēcīgu metālu un akmeņu pārpilna. Tās ir visvērtīgākās un dārgākās zemes dāvanas cilvēcei un Rudrakša ir viena no tām. Kopš neatminamiem laikiem cilvēku ir valdzinājuši dārgakmeņi un Rudrakša, tas tā ir joprojām un būs ne tikai mūsdienu pasaulē, bet arī nākotnē. Dārgakmeņi turpina valdzināt cilvēku sirdis, tie apbur ar savu mirdzumu, to mūžs ir ļoti ilgs un tie ir grūti pieejami. Dārgakmeņi un Rudrakša ar tajos ietverto dievišķo spēku spēj ārstēt ne tikai dažnedažādas slimības, iestrādāti rotaslietās, tie arī izdaiļo ķermeni. Dārgakmeņi un Rudrakšas ir mūžīgi, tos neietekmē dabas katastrofas, kas rodas sezonālo pārmaiņu rezultātā. Šie dārgakmeņi ir atrodami upēs, kalnos, raktuvēs un okeānos. Piemēram, Zilais un Dzeltenais Safīrs tiek iegūti Himalaju kalnu raktuvēs; Dimanti (briljanti), Smaragds un Gomeds pazemes raktuvēs; Kaķacs un Rubīns tiek atrasti upēs, bet Korallis un Pērles Jūrās un Okeānos. Un tieši tāpat arī visi sekundārie jeb otršķirīgie dārgakmeņu veidi un paveidi ir atrodami upēs, zemē un kalnos. Rudrakša ir Rudrakšas koka produkts, kas galvenokārt atrodams Haridvarā, Indijā; Javā un Sumatrā, Indonēzijā un arī Nepālā.
Kopumā dārgakmeņu ir daudz vairāk, bet, balstoties uz zinātnieku mineralogu teikto, pavisam pastāv 84 dārgakmeņu veidi. No tiem tikai 7-i dārgakmeņi, un tieši,- Rubīns, Pērles, Korallis, Smaragds, Dzeltenais Safīrs, Dimants (Briljants) un Zilais Safīrs tiek uzskatīti par īstiem dārgakmeņiem. Pārējie ir pusdārgakmeņi, kaut arī jāsaka, ka daži no tiem ir daudz vērtīgāki, iedarbīgāki un pat vēl spožāki par īstajiem dārgakmeņiem.
Pāris populārākie pusdārgakmeņi ir Hessonīts (granāta paveids, ko indieši sauc par gomedu), Kaķacs, Topāzs, Ametists, Mēnessakmens, Granāts, Opāls, Tirkīzs, Peridots, Turmalīns, Kvarcs, Tīģeracs, Onikss, Lazurīts, Dzintars, Nefrīts, Zeltakmens, Mahemariums, Malahīts (nieru akmens), Nīli, Dūmakainais Topāzs, Akvamarīns, Ahāts, Kasoti, Melnā zvaigzne, Serpentīns, Holedils, Varavīksnes akmens, Baltais korallis un citi.

Dārgakmeņu saikne ar cilvēka ķermeni


Cilvēka ķermenī ir atrodami visis pieci kosmosa pamatelementi. Ja tie ir pareizā līdzsvarā, tad spēj ar saules staru gaismas palīdzību uzturēt ķermeni veselu. Šie paši elementi atrodami arī dārgakmeņos un tie ir sekojoši:
Rubīns un Korallis pārstāv Uguns elementu; Ūdens stihija pārvalda Pērles un Dimantus; ar Zemes stihiju tiek saistīts Smaragds; Debesu elementu pārstāv Dzeltenais Safīrs, bet Gaisa stihiju Zilais Safīrs.
Šie noslēpumainie un krāsainie dārgakmeņi ļoti spēcīgi ietekmē cilvēka dzīvi un tiešām spēj apburt. Pateicoties savai tīrībai, blīvumam un cietībai, tie paveic tiešām lielas lietas, mazina planētu negatīvos aspektus cilvēka dzīvē un harmonizē planētu pozitīvās un negatīvās ietekmes.
Visi un katrs dārgakmens ir ļoti radioaktīvi un spēj piesaistīt sev īpašus kosmosa enerģijas starus. Planētu kustības un kustību novirzes ietekmē mūsu fizisko pašsajūtu un tieksmes. Mūsu klasiķi (mitoloģija) vēsta mums, ka planētu stāvoklis saules un lunārajā (mēness) sistēmā uz bērna piedzimšanas brīdi spēj ietekmēt visu viņa dzīvi. Dažreiz vāja planētu un zvaigžņu ietekme izjauc dzīves līdzsvaru. Dārgakmeņu nēsāšana, protams, pēc rūpīgas sava astroloģiskā horoskopa izpētes var novērst gara un prāta nelīdzsvarotību, atbrīvot no fiziskajām ciešanām un palīdzēt pārvarēt finansiālos šķēršļus. Var teikt, ka akmeņi ir mūsu bruņas un sargs.
Cilvēka ķermenī Saule atspoguļo garu, Mēness prātu, Marss neatlaidību, Merkurs atbild par balsi, Jupiters par gudrību (zināšanu uztvertspēju), Venēra par mīlestību, Saturns par apdomību un domāšanu. Šīs planētas nepārtraukti ietekmē cilvēka dzīvi un ķermeni. Bez minētajām planētām ir vēl divas ēnas planētas (Rahu un Ketu), kuru ietekme uz cilvēka dzīvi arī ir skaidri saskatāma.
Tantra Sarā, slavenajos Tantras Rakstos, cilvēka ķermenis tiek saukts par deviņu dārgakmeņu salu. Šie deviņi dārgakmeņi atbilst deviņiem metāliem (dhatu), no kuriem sastāv cilvēka ķermenis. Šīm sastāvdaļām (dhatu) atbilst sekojoši dārgakmeņi:Miesai-Dzeltenais safīrs, Matiem-Zilais safīrs, Ādai-Kaķacs, Asinīm-Korallis, Kauliem-Pērles, Kaulu smadzenēm - Smaragds, Taukiem-Hessonīts (Gomeds, granāta paveids), Sēklas šķidrumam-Dimants, Vitalitātei (Dzīvības spēkam) -Rubīns.
Dārgakmeņi strādā ar abiem enerģijas veidiem – fizikāli ķīmisko, t.i., elektoķīmisko; un prānisko, t.i., ar vitālo dzīvības spēku, neatkarīgi no tā, vai tie tiek nesāti rotaslietās vai lietoti iekšīgi pulveru, pastu vai oksīdu veidā, piemēram, kā dārgakmeņu Bhasmas.
Minēto dārgakmeņu nēsāšana ietekmē Dhatu un cilvēka psihofizisko labklājību. Purānās atrodami tiešām pasakaini skaisti stāsti par dārgakmeņu izcelsmi un to labvēlīgo ietekmi. Karma Purānā aprakstīts kā dārgakmeņi tika radīti no septiņiem dažādiem gaismas stariem, kurus izstaroja septiņas galvenās mūsu saules sistēmas planētas. Šie stari kļuva par septiņām varavīksnes krāsām: Violeto, Indigo (zilganvioleto), Zilo, Zaļo, Dzelteno, Oranžo un Sarkano. Šie septiņi gaismas stari atbild par visu kosmisko pastāvēšanu, tai skaitā arī par cilvēka ķermeni. Krāsas, savukārt, ir dažādas gaismas frekvences, tāpēc arī enerģiju tās izstaro visdažādākajās formās, kas tomēr ļoti tieši ietekmē cilvēka ķermeni un apziņu. Visas krāsas iedala siltajās, vēsajās un neitrālajās (kas ir ne vēsas, ne siltas). Siltās krāsas vairo siltumu un līdz ar to arī augstprātību un dusmas; vēsās krāsas ienes mieru cilvēka dzīvē. Neitrālās krāsas rada patīkamas sajūtas un prieku.
Dārgakmeņu ķīmiskā uzbūve ļauj tiem nodibināt ciešu saikni ar cilvēku. Akmeņi ir tīru ķīmisku vielu jeb minerālu kristāli, kas atrodami arī cilvēka ķermenī. Akmeņi spēj viegli kontaktēt ar ķermeņa elektromagnētisko lauku, ja tie ir iestrādāti tādos tīros elektrolītos kā varš, sudrabs un zelts,un nēsāti kā gredzeni starp divām (1-o un 2-o) mūsu pirkstu locītavām. Locītavas ir visjūtīgākās ķermeņa daļas, šeit ir koncentrēti nervu šķiedru pinumi un limfas šķidrums. Nervu šķiedras un limfas šķidrums asimilē dārgakmeņu izstaroto enerģiju. Ja akmeņi nedaudz, bet regulāri atrodas saskarē ar ādu, tie rada ķīmiskas izmaiņas ķermenī, jo mijiedarbojoties ar ķermeņa enerģiju, tie veido sarežģītu elektromagnētisko lauku.
Visas pasaules Senie Raksti ļoti augstu vērtē dārgakmeņu spējas, tos uzskata par spēcīgiem enerģijas raidītājiem, kas spēj ietekmēt cilvēka likteni , vairot pozitīvo enerģiju un atbrīvot no negatīvās, kas izraisa dažādas slimības, ciešanas un psihozes. Dārgakmeņi nes mieru, labklājību un laimi. Labvēlīgie dārgakmeņi nes cilvēkam labu reputāciju, slavu, dāvā spēku un varu, padara cilvēka dzīvi komfortablu un laimīgu, nes viņam veiksmi un pārticību.
Dārgakmeņi - dievišķās enerģijas krātuves, tiek izmantoti pielūgsmes objektu izgatavošanā, piemēram, lūgšanu kreļļu, talismanu (jantras), amuletu,piekariņu darināšanā un tā tālāk. Senatnē tie tikuši izmantoti arī mandalu veidošanā un trauku izgatavošanā, kuros tika uzglabāts svētais ūdens vai ziedojumi. Piramīdas formas lingamus un jantras darina no špata (kvarcs). Mēs ticam, ka akmenī iegrebtas jantras un lūgšanu krelles, kas darinātas no dārgakmeņiem vai no Rudrakšas, dāvā siddhi (spēju un spēku sasniegt vēlamo mērķi) daudz ātrāk, nekā lūgšanu krelles, kas izgatavotas no citiem materiāliem.

Daži zināšanas vērti fakti un priekšraksti

1.
Saule ir gāzveida planēta. Tā ir viskarstākā no visām planētām. Tai vistuvāk atrodas Merkurs, bet vistuvāk zemei atrodas Marss.
2.
Merkurs ir vismazākāis saules jeb solārās ģimenes loceklis, Jupiters vislielākais, bet visspilgtākā un spožākā ir Venēra.
3.
Jupiteram ir visvairāk apakšplanētu visā saules sistēmā. To ir 16. Mēness ir vienīgā zemes apakšplanēta.
4.
Saules aptumsums iekrīt 'Amavasjā', kad Mēness nostājas starp sauli un zemi. Bet Mēness aptumsums iestājas Pilnmēnesss laikā, kad saule atrodas starp zemi un mēnesi.
5.
Zemes kustība pa savu asi tiek saukta par griešanos. Zemes griešanās rada dienu un nakti. Zeme griežas pa savu asi reizi 23 stundās 56 minūtēs un 5 sekundēs.
6.
Dienas un nakts ilgums ir vienāds 21 martā un 23 septembrī.
7.
Garākā diena iekrīt 21 jūnijā, bet īsākā 22 decembrī.
8.
Saules sistēmas funkcijas veic deviņas planētas -Saule, Mēness, Marss, Merkurs, Jupiters, Venēra, Saturns, Rahu un Ketu. Rietumu astrologi ir atklājuši vēl trīs jaunas planētas-Urānu, Plutonu un Neptūnu. Planētas atspoguļo arī trīs dzimumus- vīriešu, sieviešu un vidējo (radīt nespējīgo):- Saule, Marss un Jupiters ir vīriešu kārtas planētas. Mēness un Venēra ir sieviešu kārats planētas. Saturns pārstāv sieviešu vidējo dzimti (radīt nespējīgo). Merkurs pārstāv vīriešu vidējo dzimti.
9.
Zeme griežas ap sauli. Tās orbīta tiek iedalīta 12-it vienādās daļās, kuras pārstāv īpašas zvaigžņu grupas, sauktas par zodiaka zīmēm, un tās ir: Auns,
Vērsis, Dvīnis, Vēzis, Lauva, Jaunava, Svari, Skorpions, Strēlnieks, Mežāzis, Ūdensvīrs un Zivis.
10.
Tāpat kā Zodiaka zīmes debesu ekliptikā, arī Mēness orbīta tiek iedalīta vairākās vienādās daļās. Šīs Mēness orbītas iedaļas sauc par zvaigznājiem. Tie izkārtoti debesīs virzienā no rietumiem uz austrumiem. Šie zvaigznāji ietekmē ikkatru būtni un augu, un tie ir sekojoši: Ašvini, Bharani, Krittika, Rohini, Mrigšira, Ardra, Punarvasu, Pušja, Asbleša, Magha, Pūrva un Uttara Phalguni, Hast, Čitra, Svati, Višakha, Anuradha, Džjašta, Mūla, Pūrva un Uttarašada, Šravana, Dhaništha, Šatbhiša, Pūdživa un Uttra Bhadripada, Revati. Katrā Pūrnimā jeb pilnmēness dienā, mēness atrodas kādā zvaigznājā.
11.
Labvēlīgs zvaigžņu stāvoklis ir vērojams periodā no 11.48 priekšpusdienā līdz 12.10 dienas vidū. Šis labvēlīgais periods tiek saukts par Abhidžit zvaigznāju. Ja cilvēks šajā labvēlīgajā laikā uzsāk kādu darbu, viņš noteikti gūst sekmes un panākumus.
12.
Pušja ir visu 27 svaigznāju imperators. Ja pušja iekrīt ceturtdienā vai svētdienā, tas ir Amrit jogas (Nektārs) periods. Šajā laikā ir ļoti ieteicams nēsāt vai iegādāties dārgakmeņus.
13.
Nēsājot noteiktus metālus, piemēram, Zeltu, Sudrabu, Varu un citus, mēs piesaistām savam ķermenim dabisko elektrību. Tā kā dārgakmeņi saņem enerģiju no planētām, to stari, caur šiem metāliem, tiek nodoti ķermenim un ietekmē cilvēka veselību un smadzeņu darbību.
14.
Dārgakmeņu nosaukumi indiešu valodā ir sekojoši: Rubīns - Manikja, Pērles-Moti, Korallis-Mūnga, Smaragds-Parma, Dzeltenais Safīrs -Pukhradža, Zilais Safīrs-Nīlams, Hessonīts-Gomeds, Kaķacs-Lahsanja.
15.
Zodiaka zīmju nosaukumi indiešu valodā skan sekojoši:Auns - Meša, Vērsis-Vriša, Dvīņi-Mithuna, Vēzis-Karka, Lauva-Singha, Jaunava - Kanja, Svari-Tula, Skorpions-Vriščika, Strēlnieks-Dhanu, Mežāzis-Makara, Ūdensvīrs-Kumbha, Zivis-Mīna. Pūķa galva - Rahu un Pūķa aste-Ketu.

Īsumā par neskaitāmajām dārgakmeņu spējām


Cilvēki izmanto dārgakmeņus jau kopš neatminamiem laikiem. Visbiežāk, lai piesaistītu labklājību, ilgmūžību, gūtu spēku, varu un slavu un novērstu slimības un nelaimes. Senatnē Indijas un citu tautu valdniekiem, tāpat arī citiem goda un slavas kāriem cilvēkiem viņu astrologi ieteica izmantot īpašus akmeņus sevis aizsardzībai no nelaimēm un panākumu gūšanas mērķiem it visās jomās.

1. Rubīns (Saule)
–Dāvā slavu, popularitāti, spēku, tikumus, dedzību un valdīšanas spēju. Tas var pacelt indivīdu daudz augstākā sabiedriskā kārtā, vēsturē tas iegājies kā mīlestības un kaisles simbols.
2. Pērles (Mēness)
- pērles stiprina garīgās spējas, nomierina emocijas un prātu. Plaši izplatīta paraža - kāzu ceremonijas laikā līgavas uzvelk pērļu kaklarotu vai ieliek degunā pērļu riņķīti. Valda uzskats, ka tas garantē laimīgu laulības dzīvi un pasargā no atraitnības.Pērles dāvā arī vitalitāti un gudrību.
3. Sarkanais korallis (Marss)
– sarkano koralli nēsājošais kļūst drosmīgs. Tas ārstē arī asins slimības.
4. Smaragds (Merkurs)
- uzlabo atmiņu, saskarsmi, intuīciju, asina prātu un spēju uztvert zināšanas. Tā īpašnieks sasniedz pietiekamu labklājību.
5. Dzeltenais safīrs
– visbiežāk tiek izmantots, lai uzlabotu cilvēka finansiālo stāvokli. Īpašnieks sasniedz pārpilnību, iegūst labu veselību, izpelnās godu un labu slavu. Ir kāds ticējums, kas saka, ja ir kādi šķēršļi, kas varētu traucēt jaunai meitenei atrast labu līgavaini, nēsājot dzelteno safīru viņa ātri vien izies pie vīra.
6. Dimants – dimantu (briljantu)
nēsājošais dzīvo greznu dzīvi, dimants paaugstina viņu, dāvā slavu, popularitāti, mākslinieciskas un artistiskas spējas. Vairo seksuālo spēku un uzlabo dzimumspēju.
7. Zilais safīrs (Saturns)
- tas apkaro un neitralizē citu cilvēku skaudību un pasargā cilvēku no ļaunuma. Novērš ilgstošas likstas un nelaimes. Dažreiz šis akmens reaģē nelabvēlīgi vai naidīgi, tāpēc tas būtu kādu nedēļu jāpanēsā un jāpārbauda. Pastāv uzskats, ka šim akmenim piemīt maģiskas spējas uzlabot sava īpašnieka sabiedrisko stāvokli un paaugstināt statusu it visās jomās. Tas var sniegt veselību, bagātību, ilgu un laimīgu mūžu. Tas arī palīdz atgūt vai atgriezt zaudēto bagātību un īpašumus.
8. Gomedhaks jeb Hessonīts (Rahu)
- Rahu atbild par visa veida kavēkļiem un šķēršļiem ceļā uz mērķi. Tāpēc tas, kas nēsā Gomedhaku var droši cerēt uz ātriem panākumiem pat negaidīti īsā laika posmā. Tas uzlabo attiecības ar cilvēkiem un sargā no negadījumiem un pēkšņiem nelaimes gadījumiem. Tiek uzskatīts, ka tas ir vislabākais dārgakmens pret vēdera saslimšanām un sāpēm, nelaimēm, neprātu un ļaunajiem gariem.
9. Kaķacs (Ketu)
–Šis akmens sargā savu valkātāju no slepeniem ienaidniekiem, slēptām briesmām, draudiem un slimībām. Tas pasargā no noslīkšanas ne tikai ūdenī, bet arī glāzē, reibuma, saindēšanās un valstiska līmeņa sodiem. Akmens nes veiksmi spēlmaņiem (zirgu skriešanas sacensībās, kazino utt.).
Kategorija: Akmeņi | Pievienoja: laimiga (26.04.2012) | Autors: www.reikinet.lv
Skatījumu skaits: 8636 | Atslēgvārdi: Akmeņi | Reitings: 4.0/4
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]